Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Da(m)nmaku Challenege 2.0 ? (Przeczytany 11232 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
Da(m)nmaku Challenege 2.0 ?
Jako, że są w internetach ludzi, którzy coś robią, tj. Misty, Oni-Blade, Moose i cała reszta, która ostatnio się Osiąga w naszych Osiągnięciach, padła sugestia przywrócenia czelędży Danamku w nowej, nieco odświeżonej formie.

Modyfikacją jak i prowadzeniem całości, zająłby się moderator osiągnięć czyli Tsundere Losik.

Nowe pomysły na Challenge mile widziane.

Kwestia - ile osób było by zainteresowane braniem udziału ?

Odp: Da(m)nmaku Challenege 2.0 ?
Odpowiedź #1
Grałbym wszystko z EoSD. Sporo, ale niekonsekwentnie w touhou 7-11 + offspiny i raz na rok w jakieś nowsze tołcze.

Odp: Da(m)nmaku Challenege 2.0 ?
Odpowiedź #2
Ja, choć może nie w każdej rundzie. Fajnie by było znów porywalizować z co niektórymi :P

Odp: Da(m)nmaku Challenege 2.0 ?
Odpowiedź #3
Challenge accept

Nie mogę się doczekać by sprawdzić na co mnie stać ^^

Odp: Da(m)nmaku Challenege 2.0 ?
Odpowiedź #4
Offtopicowo - Wercik - epicki Sig.

On topic - jeszcze trzeba będzie się zastanowić czy score reset czy idziemy dalej.

Odp: Da(m)nmaku Challenege 2.0 ?
Odpowiedź #5
Może warto dodać ankietę? Ja jestem za nagrodzenie jakimiś achivkami. czy tam czymś innym staruśkich graczy i zacząć od nowa. Ot zrobienie takiego "nowego sezonu" na czysto.

Odp: Da(m)nmaku Challenege 2.0 ?
Odpowiedź #6
Jeżeli wyzwania będą robione z sensem i będą zarówno fun jak i challenging to mogę dodać swój głos.
...

Odp: Da(m)nmaku Challenege 2.0 ?
Odpowiedź #7
Scrap: własnie celowo nie daliśmy ankiety. Po prostu jest to na zasadzie - będzie odzew - się pomyśli. Wcześniejsza ankieta ledwo przebiła się na tak więc odzew był juchowy.

Odp: Da(m)nmaku Challenege 2.0 ?
Odpowiedź #8
Osobiście z chęcią brałbym udział i również uważam, że dobrym pomysłem było by zaczęcie od nowa.
So count me in

Odp: Da(m)nmaku Challenege 2.0 ?
Odpowiedź #9
Ok widzę, że odzew jako taki jest, więc najpewniej coś się zorganizuje. Szczegóły techniczne dopracuje się w trakcie.
Kilka słów jak ja bym to widział:
-Jeśli będziemy robić jakąś tabelę wyników ze zwycięstwami wszystkich to od zera, acz jeśli ktoś ma już jakieś achievementy typu X zwycięstw to możemy mu liczyć, że o tyle mniej mu brak do następnych tierów (no chyba że zrobimy też nowe achievementy)
-Stare challenge były ograniczone do tego co można udowodnić wyłącznie screenem. Żeby poszerzyć trochę repertuar prawdopodobnie niektóre z nowych będą wymagały replay+screen (screen żeby pokazać wszystkim "wynik", a replay żeby udowodnić że było legit). Myślę tu przede wszystkim o survivalach czyt. jak daleko kto potrafi dojść w nieco utrudnionych warunkach (to nie tak że chce żebyście się dobrze bawili - polecą krew, pot i łzy huehuehue).
-Z racji że nigdy nie wygrałem nagrody za kreatywność, jak ktoś ma jakieś pomysł na kolejne challenge to mówcie a będą one rozpatrzone (a jak nie to oh well ... krew, pot i łzy)...
Tyle z moich wstępnych pomysłów jak ktoś ma jakieś "ale", bądź inne sugestie to jest dobry moment żeby je wypowiedzieć.

There was a man who had everything
He met a youkai who knows everything
Now she has everything and he knows nothing.

Odp: Da(m)nmaku Challenege 2.0 ?
Odpowiedź #10
Ja od siebie mógłbym dodać, że można by w sumie wyzerować same zwycięstwa, czy udział ale zostawić osiągnięcia typu Score Master  (dwukrotnie wyższy wynik niż drugie miejsce) czy Score Expert (wyższy wynik na niższym poziomie). Posiadający te osiągnięcia prawdę powiedziawszy spuszczali się, żeby je zdobyć więc się należy (tak, ja sam też, pozdrawiam Malutera za 6h napierdzielania Easy w TD Stage 6 i wysłanie wyniku chyba 10 minut przed końcem xD). Ogółem zerowanie listy jest jeszcze do omówienia.

Dodatkowo Losik wspominał też o usunięciu osiągnięć za przegraną. Cytując:

Cytat: IM
21:48:39 Losik: w sumie tą część achievementów można by jakoś odnowić potem jeśli to ruszy
21:49:04 Kreton: w jakim sensie odnowic ?
21:49:06 Losik: bo prawde mówiąc np achievementy za przegraną są łagodnie mówiąc głupie

Resztę pozostawiam do dyskusji...

Cytat: Oni-BladeX
Jeżeli wyzwania będą robione z sensem i będą zarówno fun jak i challenging

Ok, how about SA Lunatic Pacyfist z modem black square (polecam zwłaszcza od 2:20 xD) ? Challange enough ? A fun ? Po 300 failu zrobi się fun xD. Będziesz śmiał się, żeby nie płakać xD

Odp: Da(m)nmaku Challenege 2.0 ?
Odpowiedź #11
Mam nadzieję, że to nie prowokacja xD

Odp: Da(m)nmaku Challenege 2.0 ?
Odpowiedź #12
Nie, To tylko żart. Ale na sugestie co do rund jesteśmy otwarci, Ba. Nawet mamy coś w zamian :D

Odp: Da(m)nmaku Challenege 2.0 ?
Odpowiedź #13
How about 2 turniej PoFV
Wejdź tu synku https://www.youtube.com/channel/UCXk2XX85TuRcJoP2W_3hS1Q Jeżeli ci się spodoba to wiesz co robić

Odp: Da(m)nmaku Challenege 2.0 ?
Odpowiedź #14
A ilu masz graczy juzek? :p