Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Touhou 12.5 - Double Spoiler (Przeczytany 32192 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
Touhou 12.5 - Double Spoiler
Odpowiedź #45
Taaaak. Dla mnie czlowieku masz 108/108 bo ten spell jest niemozliwy. Wprawdzie ludzie go jakos lapia ale to jest po prostu kwestia farta. Nadal czekamy na patcha ktory to naprawi.
Rucham psa jak sra

Touhou 12.5 - Double Spoiler
Odpowiedź #46
Nie wiem szczerze mówiąc, o co biega, bo ja ten czar przeszedłem zupełnie bez problemów, zresztą jako pierwszy w 12. stage'u. Widocznie miałem fart. :) Jak rozumiem dostaje się tam jakimiś niewidzialnymi pociskami?

Touhou 12.5 - Double Spoiler
Odpowiedź #47
Hatate jest do dupy, nie warto jej odblokowywać. Ma mały zasięg i szybko się kończy.

FFFFFFFFFFFFFFFF nie mogę praktycznie nic zrobić po Level 8. Level 9 i wzwyż są cholernie irytujące. Extra Stage są łatwiejsze od nich :U

[strike]also hi, i'm a new fgt on forum[/strike]
...TAGFAIL

Touhou 12.5 - Double Spoiler
Odpowiedź #48
Cytat: Scooter Fox
Nie wiem szczerze mówiąc, o co biega, bo ja ten czar przeszedłem zupełnie bez problemów, zresztą jako pierwszy w 12. stage'u. Widocznie miałem fart. :) Jak rozumiem dostaje się tam jakimiś niewidzialnymi pociskami?
Dokladnie tak
http://www.youtube.com/watch?v=cn4XcOrQgjg

Touhou 12.5 - Double Spoiler
Odpowiedź #49
Popsuliście mi grę, dopóki nie wiedziałem o tym bugu, wszystko działało jak należy - przysięgam, że Ayą machnąłem ten czar raz dwa i nie było żadnego kłopotu, a teraz Hatate jest nie do zrobienia. To wasza wina.

;)

  • Mataha
  • [*]
Touhou 12.5 - Double Spoiler
Odpowiedź #50
Dobra, panowie. Zrobiłem małe badanie nad tym całym 12-6, zaraz przedstawię rezultat.

Touhou 12.5 - Double Spoiler
Odpowiedź #51
Cytat: Mataha
Dobra, panowie. Zrobiłem małe badanie nad tym całym 12-6, zaraz przedstawię rezultat.
No ja mam nadzieje ze to bedzie cos naprawde zajebistego xd.
Also rowniez 107/108 here

  • Mataha
  • [*]
Touhou 12.5 - Double Spoiler
Odpowiedź #52
Dobra. Wpierw żeby nie było, że gołosłownie:

Aya: http://i238.photobucket.com/albums/ff239/Mataha/Aya12-6.png
Hatate: http://i238.photobucket.com/albums/ff239/Mataha/Hatate12-6.png
(tak, nie uruchamiam gry przez applocale)

A teraz do rzeczy. Najpierw sobie przywołamy ten fajny replay. Jest to replay z Sudden Death glitcha, gdzie ginę od razu, przed pierwszym zdjęciem. Po obejrzeniu można zobaczyć, że... nie ginę, tylko rep się urywa. A zatem to gra mnie zabija z jakiegoś powodu, a nie niewidzialny pocisk. Zatem - należy doprowadzić grę do porządku. Jak? Od razu po rozpoczęciu gry wrąbać się na laser Nue. Ważne: nie na niebieski pocisk, ale na laser! Dzięki temu przez jakiś czas nie będą nas zabijać niewidzialne pociski... do czasu, kiedy znowu coś się popieprzy. Dlaczego nie na pocisk? Nie mam bladego pojęcia.

Jeszcze jakieś tipsy... najlepiej jest omijać ataki Nue, latając pomiędzy środkowymi laserami. Z jakiegoś niewiadomego powodu wtedy jest najmniejsze ryzyko bycia zabitym przez pijane kodowanie ZUN'a.

No to teraz zobaczmy replaye, z których nic nie wynika: 12-6 (Aya) 12-6 (Hatate)
Oglądając je, można zobaczyć, iż ginę w losowych momentach mimo, iż scena została zaliczona. Niczym w Stage 4 MoF czy Stage 6 SA. Ba, nawet punkty za zdobycie każdego zdjęcia różnią się za każdym razem.

Oczywiście do zaliczenia tego spella w pełni potrzeba dużo szczęścia i wątpię, żeby te nawet-nie-porady-a-losowe-zbitki-zdań pomogły zaliczyć tą scenę za każdym razem. No ale cóż... może pomogę Malu i Mathowi w zdobyciu 108/108, lol.

Posłowie: penis.

Touhou 12.5 - Double Spoiler
Odpowiedź #53
Od siebie dodam jeszcze:

Cytuj
On 'retry' attempts on stage 12-6, it is possible to simply randomly die without being hit. If this continually occurs, return to the scene selection menu and select it again.

Touhou 12.5 - Double Spoiler
Odpowiedź #54
Mataha wielkie dzieki.
Finally 108/108 :D
Hatate kiedy indziej zrobie ^^

Jeszcze screen z jednym z fajniejszych spelli w grze

  • Matherikus
  • [*]
Touhou 12.5 - Double Spoiler
Odpowiedź #55
Mataha - dzieki podziałało 108/108 :P
Kreton - też to przeczytałem ale jak dla mnie wcale nie działa. Nawet jeśli zresetuje gre i tak miałem duzy % szans że mnie cos niespodziewanie zabije przy 1 razie
ps. dostałem spazmów jak na ostatnim zdjęciu miałem 99% na liczniku i zrobiłem harakiri do przodu bo myslałem że się juz naładował :P

Touhou 12.5 - Double Spoiler
Odpowiedź #56
W koncu po 30h zmagan clearnalem cala gre :)
Feels very good man


  • Lenin
  • [*]
Touhou 12.5 - Double Spoiler
Odpowiedź #57
Kiepski fotoszop jest kiepski. (a serio widziałem ten screen na /jp/ juz dwa dni po premierze DS).

Touhou 12.5 - Double Spoiler
Odpowiedź #58
Taa ja go widzialem na /jp/ w dzien premiery nawet :P
W takim razie łap to


Touhou 12.5 - Double Spoiler
Odpowiedź #59
Drugi, ale z lepszym czasem. ;)