Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Liga UNL (Sezon 02) (Przeczytany 48993 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
Odp: Liga UNL (Sezon 01)
Odpowiedź #30
Phor vs Jedius: 0-2, 0-2

Losowa sygnatura tak bardzo losowa.

  • Jedius9Baka
  • [*]
Odp: Liga UNL (Sezon 01)
Odpowiedź #31
Tę walkę Phor już dopisał do tabeli. ;]

Heh, może i beznadziejnie się grało na tym lapku, ale jeśli wyjdę z grupy to tylko dzięki niemu. :P
Prawie jak powrót

Odp: Liga UNL (Sezon 01)
Odpowiedź #32

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

Odp: Liga UNL (Sezon 01)
Odpowiedź #33
Critz vs Ekkusu:
0-2 Sanae vs Remilia dla Ekkusu
1-2 Tenshi vs Patchouli dla Ekkusu

http://critz.w.interii.pl/Ekkusu%20VS%20Critz.zip

Jakoś się wyrobiłem w te 2 dni :D.

EDIT: Z jakiegoś podowu 2 rep jest wyświetlany na szaro i nie czyta. Może się źle zapisał. Jeśli tak to tutaj jest nasza 3 gra Yuyyko vs Sakuya 0-2 dla Ekkusu

http://critz.w.interii.pl/110327%202050%20Ekkusu(sakuya)%20VS%20Critz(yuyuko).rep

  • Ostatnia zmiana: Marzec 27, 2011, 21:49:13 przez critz

  • Phor Cillic
  • [*]
Odp: Liga UNL (Sezon 02)
Odpowiedź #34
I tak skończył się sezon 01.
Grupy Eliminacyjne stały się historią - pora na ligi.
Gratuluję całej siódemce* szczęśliwców, którzy zmierzą się w sobą w pojedynkach na danmaku w przyszłym sezonie jako "elitarna" I Liga.
Pozostali uczestnicy biorący udział w rozgrywkach lądują w lidze II wraz z nowymi, chętnymi swoich sił.

Jednocześnie upomnienie należy się czterem osobom, które nie dopełniły "obowiązków" zawodnika: Kriss, Kotori, Skiter i Zlew nie rozegrali ani jednej walki.
Osoby nieaktywne muszą więc ponownie zgłosić się do Ligi.

Wraz z nadchodzącym sezonem wchodzi system spadków i awansów. Pewne jest to, że pod koniec sezonu najsłabsza dwójka będzie musiała poszukać szczęścia w lidze niższej. Niestety, nie wiadomo jeszcze, ilu zawodników z II Ligi dostąpi zaszczytu awansu. (z pewnością jednak będzie ich więcej niż dwóch).

Zapraszam do udziału! :)

Odp: Liga UNL (Sezon 02)
Odpowiedź #35
Hmmm...W jaki sposób ja jeden mogę mieć 4 rozegrane mecze podczas gdy reszta aktywnych ma 5 :J? I z każdego są repki. W tabeli wszechczasów każdy z naszej grupy też ma o 1 mniej, jak i Hunter z Hakurei? Jak mają się punkty do awansu do 1 ligi też mnie zastanawia, ale mniejsza. Pass na touhoupl2 ktoś zna?
  • Ostatnia zmiana: Marzec 28, 2011, 13:38:03 przez critz

  • LVY
  • [*]
Odp: Liga UNL (Sezon 02)
Odpowiedź #36
kto jest w lidze 2 sezonu (mnie wypisać, nagły brak czasu)

Give a man fire and he'll be warm for the day. Set a man on fire and he'll be warm for the rest of his life.

  • Phor Cillic
  • [*]
Odp: Liga UNL (Sezon 02)
Odpowiedź #37
Zaktualizowano.
Cytuj
Odkreślono: L.V.Y (brak czasu)
Dopisano: Skiter (wytłumaczenie na brak walk w sezonie 01: zagrywka taktyczna mająca na celu zwojowanie II Ligi)

Do I Ligi trafiło 7 osób. Zgodnie z wcześniejszymi informacjami, miało być tych osób sześć (po 3 z każdej grupy), jednak liga spotkała się z odzewem chętnych. W grupie Hakurei zawalczyły tylko 4 osoby, więc dodanie kolejnej awansującej mogłoby doprowadzić do jakichś dysproporcji. Grupa Moriya zaś rozegrała ligę prawie w komplecie - czemuż nie dac szansy posiadaczowi 4 miejsca na zmierzenie sie w gronie najlepszych? ;)

Odp: Liga UNL (Sezon 02)
Odpowiedź #38
Jakaś tabela na drugi sezon?

  • Phor Cillic
  • [*]
Odp: Liga UNL (Sezon 02)
Odpowiedź #39
Tabela na sezon drugi zostanie "wrzucona" w sobotę. Do tego czasu - im więcej osób się zapisze, tym lepiej xD

  • Hunter
  • [*]
Odp: Liga UNL (Sezon 02)
Odpowiedź #40
Czyli dzisiaj oficjalnie rozpoczyna się drugi sezon ligi?

  • Phor Cillic
  • [*]
Odp: Liga UNL (Sezon 02)
Odpowiedź #41
Można powiedzieć.

Ale i tak loli' będzie potrzebna do kilku losowań :P

Losowania ustalam na godzinę 18:00, na kanale.

EDIT Sezon nr 02 można uznać za rozpoczęty! :)
  • Ostatnia zmiana: Kwiecień 02, 2011, 17:58:25 przez Phor Cillic

Odp: Liga UNL (Sezon 02)
Odpowiedź #42
Phor, wex wyjasnij zasady jakoś po ludzku. Tak by zwykły smiertelnik mógł ogarnąc je małym, orzechowym rozumem

  • Phor Cillic
  • [*]
Odp: Liga UNL (Sezon 02)
Odpowiedź #43
Phor, wex wyjasnij zasady jakoś po ludzku. Tak by zwykły smiertelnik mógł ogarnąc je małym, orzechowym rozumem
1. Umawiasz się z kimś ze swojej ligi na walkę
2. Znajdujecie sędziego
3. Jeden z Was "robi serwer", na który wchodzi drugi zawodnik (i sędzia jako spectator)
4. Walczycie pierwszą walkę
5. Sędzia zapisuje wynik
6. Walczycie drugą walkę
7. Sędzia zapisuje wynik
8. Jeśli wynik wygranych walk jest 1:1, walczycie trzecią rundę
9. Sędzia zapisuje wynik
10. Sędzia zamieszcza wynik na forum w tym temacie.
11. Ja uaktualniam tabelę.

Tak to wygląda "krok po kroku". Wiem, że dziwnie/bez sensu/lipnie itd. Nie umiem ładnie opisywać - lepiej mi wychodzi prezentacja w praktyce.
  • Ostatnia zmiana: Kwiecień 03, 2011, 02:25:26 przez Phor Cillic

  • Hunter
  • [*]
Odp: Liga UNL (Sezon 02)
Odpowiedź #44
Pierwszy wpier*ol GET. Reszta DZIE?