Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Temat o ekstra planszach (Przeczytany 28592 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
Odp: Temat o ekstra planszach
Odpowiedź #15
Cytuj
próbowałem PCB extra to ledwo co do Ran doszedłem i padłem na jej pierwszym spellu.
1 spell Ran to trik żeby oszukać graczy że Ran jest morderczo trudna - karta jest kompletnie statyczna. Za każdym razem kiedy usłyszysz wybuch, zrób jak najmniejszy krok w bok. Jedyna karta, którą złapałbym bez patrzenia. U Yukari to samo, tylko robisz krok gdy ryż jest już blisko ciebie.

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

Odp: Temat o ekstra planszach
Odpowiedź #16
Najtudniejszy extra dla mnie to oczywiście EoSD... bo tylko jego odblokowałem i tylko to przeszedłem. Hurr.
Ale patrzę tu i czytam między wierszami niektórych postów, że to jeden z trudniejszych extra, więc mocno mnie to podnosi na duchu.

Odp: Temat o ekstra planszach
Odpowiedź #17
Jako człowiek mająćy tylko extra w EoSD oraz MoF...

EoSD - wróżki - ok; ksiażki - kurwa; karty Paczi - kurwamać; Flan - ^^, ale i tak kurwamać przy co drugiej karcie, szczególnie Maze of Love.

Odp: Temat o ekstra planszach
Odpowiedź #18
Wczoraj po raz pierwszy odblokowałem extra stage w Touhou , a dokładnie w PCB ^^.
Na razie doszedłem do 2 spell'a Ran i muszę powiedzieć że całkiem pozytywnie mnie zaskoczył ten extra ^^ ( przynajmniej do samej Ran ^^')  gdyż jest to czysta pamięciówka , nie wymagająca kosmicznego skill'a ^^ . ( jednak co się dzieje dalej przy walce z boss'em wolę przemilczeć ... >_< )

Odp: Temat o ekstra planszach
Odpowiedź #19
Wszystkie Extra to pamięciówki. Oprócz SoEW
Rucham psa jak sra

  • Jedius9Baka
  • [*]
Odp: Temat o ekstra planszach
Odpowiedź #20
Pamięciówki pamięciówkami, ale mnie w Phantasmie zawsze Ran rozwala przynajmniej dwukrotnie podczas tego posranego spella gdzie zaczyna się kręcić po całej mapie srając na wszystkie strony danmaku. :F
Prawie jak powrót

Odp: Temat o ekstra planszach
Odpowiedź #21
Cytat: Jedius
Pamięciówki pamięciówkami, ale mnie w Phantasmie zawsze Ran rozwala przynajmniej dwukrotnie podczas tego posranego spella gdzie zaczyna się kręcić po całej mapie srając na wszystkie strony danmaku. :F

To jest akurat jeden z łatwiejszych spelli :] Jeśli nie najłatwiejszy.

Odp: Temat o ekstra planszach
Odpowiedź #22
Cytat: Jedius
Pamięciówki pamięciówkami, ale mnie w Phantasmie zawsze Ran rozwala przynajmniej dwukrotnie podczas tego posranego spella gdzie zaczyna się kręcić po całej mapie srając na wszystkie strony danmaku. :F

To jest akurat jeden z łatwiejszych spelli :] Jeśli nie najłatwiejszy.
Tak samo ludzie mówią o Flanciowym Maze of Love albo Cranberry Trap.

Odp: Temat o ekstra planszach
Odpowiedź #23
Bo Cranberry Trap JEST łatwy, jak już nauczysz się go robić. Jak wyłapiesz rytm Maze Of Love to też jest proste. Najgorsze u Flan są randomowe clusterfucki w stylu Starbow Break, czy Four Of A Kind.
Perhaps nobody will mind if I beat a terrible person like you <3

Odp: Temat o ekstra planszach
Odpowiedź #24
Cytat: Małyszeq
Najgorsze u Flan są randomowe clusterfucki w stylu Starbow Break, czy Four Of A Kind.

FoaK ? Are u Fucking kiddin' me ? Ze Starbow Break sie zgodze. Ale FoaK to śmiech na sali i naprawde trzeba miec skilla żeby stracić tam życie.

Odp: Temat o ekstra planszach
Odpowiedź #25
Cytat: Małyszeq
Najgorsze u Flan są randomowe clusterfucki w stylu Starbow Break, czy Four Of A Kind.

FoaK ? Are u Fucking kiddin' me ? Ze Starbow Break sie zgodze. Ale FoaK to śmiech na sali i naprawde trzeba miec skilla żeby stracić tam życie.
Flan ma tak:
QED>Catadioptric>ATWTBN?>FoaK>Starbow Break>Maze of Love>Counterclock>Cranberry>Kagome, Kagome>nonspelle>>>>>Levateinn
I to jest moim zdaniem, ocenione w pięć minut rano w niewyspaniu. Pogram jeszcze, może zmienię zdanie.

Odp: Temat o ekstra planszach
Odpowiedź #26
Kagome trudniejsze niż Cranberry Trap? Polemizowałbym - czasem ma tendencję do robienia random walli i zamykania Cie w niemożliwych konfiguracjach.

Odp: Temat o ekstra planszach
Odpowiedź #27
Kagome trudniejsze niż Cranberry Trap? Polemizowałbym - czasem ma tendencję do robienia random walli i zamykania Cie w niemożliwych konfiguracjach.
Przecież napisałem, że Kagome łatwiejsze od Cranberry. to jest układ od najtrudniejszego.

Odp: Temat o ekstra planszach
Odpowiedź #28
Flandre ma wszystkie spelle banalne oprócz Maze of Love i 2 ostatnich sekund survivala. Maze of Love dlatego pewnie bo zawsze to bombilem i pare razy kiedy to zuapauem to caly czas na dole sobie stalem omijajac pociski.

Odp: Temat o ekstra planszach
Odpowiedź #29
mam extra plansze od EoSD, PCB, IN i PoFV. pierwsze trzy przechodzę mniej s=więcej do połowy (kolejno 58%, 48% i 54%) a w extra PoFV nie chce mi się grać. Tyle.
Słabam trochę =.=
  • Ostatnia zmiana: Marzec 31, 2011, 17:41:07 przez Piscilla