Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: ZUNart (Przeczytany 36174 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
Odp: ZUNart
Odpowiedź #60
try harder :P

jezu, isc na beerparty i najebac sie z Zunem w touhou-polish style *_*
Jeśli Matherikus będzie jeszcze kiedyś planował wyjazd do Japonii trzeba zasugerować mu , żeby wybrał się w tym terminie ;) .
( Swoją drogą ta postać to już chyba maskotka tego festiwalu ?  W zeszłym roku także była na grafice promującej te wydarzenie )

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: ZUNart
Odpowiedź #61
juz widze jak matherikus tam idzie.
"Zara"

  • Hotaru
  • [*]
Odp: ZUNart
Odpowiedź #62
Spoiler (pokaż/ukryj)
Spoiler (pokaż/ukryj)
Fandom lepiej Sephi?
  • Ostatnia zmiana: Listopad 27, 2012, 14:13:44 przez Hotaru

Odp: ZUNart
Odpowiedź #63
To na pewno jest rysunek ZUN'a a nie rysunek artysty wzorującego się na jego stylu ? ( jest ich mnóstwo na Pixiv , mają własny tag )
Jeśli to jego rysunek , w takim razie utwierdza mnie w przekonaniu że rzeczywiście ZUN w ostatnim czasie dokonał postępu w rysowaniu ^^ .

  • Hotaru
  • [*]
Odp: ZUNart
Odpowiedź #64
Właśnie zapomniałam dopisać że to fandomowy rysunek :<
EDIT: Zrobione
  • Ostatnia zmiana: Listopad 27, 2012, 14:13:59 przez Hotaru

  • Roxiee
  • [*]
Odp: ZUNart
Odpowiedź #65
Od razu widać, że to nie zunowskie, autor się starał, ale nadal są bardzo widoczne różnice.
Chociażby linie są zbyt regularne i 'ładne', a kolorowanie na włosach razem z odbijającym się światłem to już w ogóle wyższy lvl.

Odp: ZUNart
Odpowiedź #66
Niby tak, ale też z drugiej strony nie odmawiajmy ZUNowi progresu. Jeszcze trochę czasu i gdy taki art pojawi się w necie, moim zdaniem będzie więcej wątpliwości (z czego będzie można się cieszyć).

  • Roxiee
  • [*]
Odp: ZUNart
Odpowiedź #67
On i tak w TD zmienił styl kolorowania na prostszy, więc ten art wyżej to się by kwalifikował i tak bardziej pod starsze prace. Chyba, że stwierdzi, że jednak to nie to i znów wróci do tego trochę bardziej skomplikowanego.

Odp: ZUNart
Odpowiedź #68
On i tak w TD zmienił styl kolorowania na prostszy, więc ten art wyżej to się by kwalifikował i tak bardziej pod starsze prace. Chyba, że stwierdzi, że jednak to nie to i znów wróci do tego trochę bardziej skomplikowanego.

Jak dla mnie w tym arcie reklamującym festiwal piwa widać poprawę w kolorowaniu ( w TD był jeden art postaci pokolorowany inaczej - był to art Tojiko    )widać prawdopodobnie ZUN zaczyna się rozwijać tym kierunku

Odp: ZUNart
Odpowiedź #69
no TD pod wieloma względami jest inne, ale np. już w UFO arty wypadają zdecydowanie na plus w porównaniu choćby z EoSD.

EDIT: Sephi - właśnie, Tojiko jest miłym dla oka wyjątkiem, ale jednak pokazuje, że ZUN nie stoi w miejscu, przynajmniej dla mnie.

  • Roxiee
  • [*]
Odp: ZUNart
Odpowiedź #70
Ta Tojiko różni się dla mnie tylko tym, że ma ciekawą teksturę walniętą na kiecę, jeśli się nie mylę. Ale to prawda, że wygląda lepiej.

Odp: ZUNart
Odpowiedź #71
I właśnie o to chodzi. To jest już jakiś punkt zaczepienia. No i perspektywa ujęcia dłoni jest trochę lepsza niż perspektywa ujęcia lewej ręki Byakuren w UFO na przykład a to też już postęp.

Odp: ZUNart
Odpowiedź #72
Ta Tojiko różni się dla mnie tylko tym, że ma ciekawą teksturę walniętą na kiecę, jeśli się nie mylę. Ale to prawda, że wygląda lepiej.
Oprócz tego dodał bym inny sposób kolorowania skóry , lepsze dobranie kolorów czy zróżnicowane cieniowanie włosów


Jak dla mnie między artem Tojiko a Futo jest spora różnica .

Odp: ZUNart
Odpowiedź #73
No i przede wszystkim, ZUNarty stają się coraz bardziej aktywne, ale to już chyba było mówione kiedyś.
Chociaż jeśli chodzi o Futo, to narysowanie jej w jakiejś statycznej pozycji byłoby takie...nie-taoistyczne : D

Odp: ZUNart
Odpowiedź #74
Jak dla mnie między artem Tojiko a Futo jest spora różnica .

Że Futo jest ładniejsza? It's given. ;3