Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Zobacz, co znalazłem (Przeczytany 6594 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
Odp: Zobacz, co znalazłem
Odpowiedź #15
A czym to się różni od typowego discordowego serwera?
Niczym, też są circlejerki i adminofaszyzm.
I o ile Scarpi najprawdopodobniej znów pierdoli głupoty, o tyle trudno się zgodzić z tym, by społeczność tego serwera wyróżniała się jakoś na tle dawnej społeczności Touhou.pl czy Cirno.pl - fandom Touhou w Polsce jest, był i zawsze będzie skazany na wewnętrzną toksyczność (której jestem doskonałym przykładem, choć ostatnimi czasy młodzież robi mi niezłą konkurencję). Atmosfera panująca tam nie jest szczególnie przyjemna z uwagi na idiotyczne prywaty administracji i moderacji, które przebijają nawet dawne wyczyny Kamruza tutaj oczywiście miałem na myśli Cirno.pl, nie Touhou.pl - my bad.
Moja opinia - serwer dobry do lurkowania ze względu na sporadyczne imprezy (typu konwenty) i organizowanie się w większe grupy celem robienia Touhouroomów (to akurat wychodzi im nieźle). Fatalny do bieżącego śledzenia z uwagi na w.w. czynniki.
  • Ostatnia zmiana: Wrzesień 25, 2022, 13:06:39 przez PookyFan

Odp: Zobacz, co znalazłem
Odpowiedź #16
Trochę to forum było pomijane ponieważ niewiele się tu dzieje, ale chętnie byśmy nawiązali jakąś współprace na rzecz ogólnej społeczności touhou w polsce. Wzajemne reklamowanie(fajną domene macie), więcej atrakcji w toho roomach na konach itp.
Widzę, że "reklamowanie" już sobie sami tutaj ogarniacie, nawet przez całkiem kolorowe persony, z tego co słyszałem.
Co do "niewiele się tu dzieje" można prosto rozwiązać: postując tutaj.
Spamowania linkami na wejściu nie dość że nie poprawia waszego SEO to dodatkowo nigdy nigdzie nie było mile widziane. Nawet jeśli domena ładnie wygląda.

  • Rune
  • [*]
Odp: Zobacz, co znalazłem
Odpowiedź #17
genso to tylko ziemia na ktorej rune channel wylapuje Fultonem nowych uzytkownikow

  • adzi
  • [*]
Odp: Zobacz, co znalazłem
Odpowiedź #18
m-metal gear?!
Avoinding being cryo-frozen with some English beef since 2015

Odp: Zobacz, co znalazłem
Odpowiedź #19
"
Czy ty paweł98 przypadkiem na jednym z konów nie wynajmowałeś jednego pokoju w hotelu z 16 letnią chlebek?
"
Sorki za cytat w takiej formie ale na fonie mi guzik do cytowania nie działa. A wracając do treści.

Chyba ci hentaice mózg wyżarły jak myślisz że wspólne wynajęcie pokoju to grooming xDDD

Odp: Zobacz, co znalazłem
Odpowiedź #20
"
Czy ty paweł98 przypadkiem na jednym z konów nie wynajmowałeś jednego pokoju w hotelu z 16 letnią chlebek?
"
Sorki za cytat w takiej formie ale na fonie mi guzik do cytowania nie działa. A wracając do treści.

Chyba ci hentaice mózg wyżarły jak myślisz że wspólne wynajęcie pokoju to grooming xDDD

Yup. To są właśnie modzi genso. Byleby do hotelu z nieletnią...