Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: 東方メガミックス3 - Temat (Przeczytany 5593 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
東方メガミックス3 - Temat
Siedząc dzisiaj na dupie przed kompem pomyślałem, że można by jakąś muzę zrobić i do głowy wpadł mi pomysł - 東方メガミックス3 czyli Touhou Megamix w wersji 3.

Pierwszy megamix to była zlepka wszystkiego i niczego czyli:
1. 御柱の墓場 ~ Grave of Being
2. U.N.オーエンは彼女なのか?
3. ネクロファンタジア
4. 神さびた古戦場 ~ Suwa Foughten Field
5. 黒い海に紅く ~ Legendary Fish

Drugi megamix już był pod konkretny temat:
01. U.N.Owen Kill her!
02. ネクロファンタジア (Sukima Mix)
03. Possessed by Phoenix (MOKO!! Special Edition!)
04. Soo-ee-kaaaa (Pandemonium Hardstyle Edit)
05. 六十年目の東方裁判 ~ Fate of Sixty-Nine
06. ケロ (Frog was there?)
07. Hearts-shaped Bullets
08. Małe Latające Skurwysyny (Multi-colored UFOZ)
09. 比那名居 (Hit her more Ver.)
10. EXtra Destroyers (東方メガミックス2 EXclusive Medley)

Po nazwach można się domyślić czyje są tematy. No i sama nazwa - 東方メガミックス2 ~ EXtra Destroyers (Mixed by Flan-chan) - mówi sama za siebie.

Teraz jaki temat zarzucić na megamix 3 ? Pomysły, sugestie ?

Odp: 東方メガミックス3 - Temat
Odpowiedź #1
Tematyka wojen religijnych. Któreś albo lepiej kilka z poniższych, ofc jak dasz radę? :p

-The Primal Scene of Japan the Girl Saw
-The Hall of Dreams' Great Mausoleum
-Cosmic Mind
-Starry Sky of Small Desires
-True Administrator
-The Lost Emotion

Wszystkie hardo klimatyczne. Poprawion.
  • Ostatnia zmiana: Grudzień 17, 2013, 16:54:34 przez critz

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

Odp: 東方メガミックス3 - Temat
Odpowiedź #2
Nejtiw fejt już było w 2, pod numerkiem 06 - ケロ (Frog was there?) //Kero (Frog was there?)

Odp: 東方メガミックス3 - Temat
Odpowiedź #3
Popieram pomysł z wojnami religijnymi.
Sam miałem napisać, ale o ile pamiętam, dużo ludzi tutaj się rzucało, że za dużo tego ostatnio, soł...

do listy życzeń dorzuciłbym tu:
- Traditional Old Man and Stylish Girl
- Fires of Hokkai

i dodał jeszcze jakiś bonus w postaci czegoś z czternastki (nie związane z tematem, ale np. takie zapowiadające coś, co może się wydarzyć w przyszłości (np. remixy z DDC, ha ha));

Odp: 東方メガミックス3 - Temat
Odpowiedź #4
Temat wojen religijnych byłby OK, ale nie do każdej piosenki są nuty w formie elektronicznej (midi). Z dziesięciu failów jest raptem 5 tracków, akurat bez tego wspomnianego przez critza. Z DDC saą 3 (wow), więc można by myśleć. Dorzucić coś z DDC można, ale wciąż trzeba główny temat.

Odp: 東方メガミックス3 - Temat
Odpowiedź #5
Hm, to może Faith is for the Transient People i Rural Makai City Esoteria?

Odp: 東方メガミックス3 - Temat
Odpowiedź #6
Themka Slutnae Sanae jest ciężka. Nadal nie jestem zadowolony z wcześniejszej aranżacji chociaż nie-do-końca-wykorzystany pomysł w głowie gdzieś tam siedzi. Rural City jest tak kurewsko trudne, że cztery razy poległem na próbach aranżacji mimo, iż track się cholernie podoba.

Odp: 東方メガミックス3 - Temat
Odpowiedź #7
To jedziesz At the End of Spring i Sky Ruin, bo zaczyna brakować postaci z grup religijnych xD. A jak chcesz poza nie wyjść to fursuję Beware the Umbrella Left There Forever :3.

Odp: 東方メガミックス3 - Temat
Odpowiedź #8
Rzucę okiem jak te tracki stoją z prędkością bo to też jest ważne. Ciężej się robi zabawy ze zmianą niźli na stałym BPM.