Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: [Sesje] Offtop (Przeczytany 376050 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
  • Phor Cillic
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1905
Niby da radę, tylko możliwości są dwie.
Albo znajdź GMów (wtedy mamy sesje)
Albo przebuduj sesje w formie "areny" - w końcu starcia dużo łatwiej "sędziować". :P

  • Kosiek
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1906
Mam wrażenie, że powracanie tutaj zaowocuje zasłużonym quasi-linczem, ale i tak to robię! xD
Na początku chciałem Was wszystkich przeprosić, nie pierwszy i znając lajf nie ostatni, raz. Dałem ciała i to jest niezaprzeczalny fakt. Przycisnęła mnie trochę za mocno praca, sprawy prywatne i później, szkoła. A potem siadł leń i wrócenie tu odwlekałem aż do teraz. Przyznam szczerze, cieszę się, że wyrobiłem się zanim stała się poważna krzywda (czyli ci nade mną stracili cierpliwość). Jak moi poprzednicy, kajam się, oraz obwieszczam wszem i wobec, że jeśli znajdą się chętni do kontynuowania sesji, z radością poprowadzę. Wszelkie szczegóły odnośnie sesji do obgadania tutaj, prywatnie (GG/PW), czy na kanale IRC.
Is there anyone with me...?
Players Wanted:
- TH Sky Arena
- Online RPG sessions (via skype)
- TH 12.3

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1907
Ja w sumie to jestem za, tylko teraz trzeba ogarnąć temat na nowo co może być trochę problematyczne.
No i oczywiście czy znajdzie się ktoś inny poza tobą do roli mg?

  • Kosiek
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1908
Mam szczerą nadzieję, że tak. Bo z pociągnięciem więcej niż 3 sesji mogę mieć problem. A z tego co pamiętam, chcętnych ostatnio było sporo (i mam nadzieję, że ta tendencja nie spadnie).

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1909
Przydałoby się więc w sumie:
1. założyć temat ze zgłoszeniami i wyjaśnieniem co się dzieje z poprzednimi postaciami/sesjami etc.
2. "wyczyścić/zmienić/przenieść" "niepotrzebne/wymagające zmiany/nieużywane" tematy

Tym drugim mógłbym się zająć jak byś zadzwonił kiedyś na skype i mówiłbyś co z jakim tematem robić. Coś tam po prostu można ustalić jak to wszystko znów zacząć.

  • Drewko
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1910
Jestem za, chociaż sam będę miał problem z dostępem do neta.
Does it hurt, Fenice? I'm sorry. But I didn't build you to be put on a shelf for display. I built you to win! The Gunpla I made... My Wing Gundam Fenice... I made you to show the world that you're the strongest! So... Just hang in there a little longer. Okay, partner?"

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1911
Obecny. A w jakim charakterze to do uzgodnienia.

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1912
Masz mój miecz.

Losowa sygnatura tak bardzo losowa.

  • Phor Cillic
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1913
I mój mikrofon.

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1914
i moje lustra

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1915
I mojego fireballa.

There was a man who had everything
He met a youkai who knows everything
Now she has everything and he knows nothing.

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1916
I moje szachy.

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1917
I mój drągłuk.

  • Drewko
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1918
To ja by się nie wybijać daję Ci drzewo Ume :<

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1919
I moje pory roku, bo i tak w riichi mi nie są potrzebne xD