Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Przedstaw się (Przeczytany 449160 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 7 Goście przegląda ten temat.
Odp: Przedstaw się >Beta<
Odpowiedź #15
1. Imie: Bartosz
2. Nick: Drewko, SuppaTenko, Dekiel...ogolnie jestem człowiek Kameleon xD
3. Wiek: 11 maja stuknie 19 ^^
4. Miejsce zamieszkania: Tczew
5. Zainteresowania: Manga, Anime, Kulinaria,TCG,Touhou,Lenistwo xD
6. Od kiedy interesujesz się Touhou: Tak czynnie to od ponad roku. Ale pierwszy raz w Touhou zagrałem przez przypadek gdy dostałem komputer i od kolegi pożyczałem randomowe płytki z Clicka/Playa/Etc. Na jednej z nich było demo PCB.
7. Słów kilka o sobie: Wszyscy wiedzą jak bardzo jestem wkurwiający xD Po co mam się rozpisywać?

Oficjalny Wrigglefag

Odp: Przedstaw się >Beta<
Odpowiedź #16
1. Imię to Sylwester (zwykle Sylwek, ale i tak wszyscy z racji ksywy uparcie mówią do mnie per "Adaś")
2. Nick: Małyszeq (dawniej było to też Marker, Xiążę, Marchewa)
3: Wiek: Staro czuję, człowieki... w listopadzie będzie 25.
4: Miejsce zamieszkania: Człuchów A.K.A Drugi Po Malborku Zamek Krzyżacki A.K.A bidna mieścina z czterema kościołami.
5: Zainteresowania: różne i podłużne. Z mangi i anime tylko okazjonalnie niektóre tytuły np. Shoujo Kakumei Utena, Hi no Tori, dawniej Pokemony i Smocze Jądra. Obecnie oprócz Touhou i wszystkiego z tym związanego, to głównie pisanie różnych rzeczy, czytanie sporej ilości książek, astronomia teoretycznie i praktycznie, psychologia, zjawiska nadprzyrodzone z odpowiednią dozą sceptycyzmu, trekking i survival, do sierpnia 2010 też odtwórstwo historyczne z przełomu XIV i XV wieku... Kurczę, dużo tego, aż mi się wymieniać wszystkiego nie chce.
6: Od kiedy interesuję się Touhou. Pierwszy raz usłyszałem o tym w okolicach 5 numeru Drunk Otaku Inn, gdy niejaki Kreton :P pisał temat numeru do nas. Potem Lort przesłał mi swojego replaya z UFO i stwierdziłem, że sam muszę spróbować, bo dziewczynki fajne i muzyczka fajniejsza.Poza tym rzyganie tęczą na ekranie też zajebiste.
7: Kilka słów o sobie - co ja mam o sobie pisać? Że podrywam wszystko co się rusza? Nic z tego, pojeździcie na konwenty z Touhou.pl to sami się przekonacie (przesłanie dla nowomyszy)
Perhaps nobody will mind if I beat a terrible person like you <3

Odp: Przedstaw się >Beta<
Odpowiedź #17
Hurr.
1. Radosław.
2. PookyFan tudzież mr.Radek tudzież po prostu Radzio.
3. W lutym stuknęła mi osiemnastka.
4. Styrzyniec, a właściwie obok niego (+100 do dowolnego stata dla tego, który wie, gdzie jest ta miejscowość, bez patrzenia na mapę/google/inne źródła ogólnego dostępu informacji ;S krótko: największe zadupie evar).
5. Muzyka elektroniczna, gry komputerowe (w tym również Touhou, ostatnio przede wszystkim), głównie rpg, jednak jakimś wybitnie obeznanych z mnóstwem tytułów graczem to nie jesteml oprócz tego badanie internetów (memy, zachowania społeczne grup narodowościowych w necie jako takim i każdym z osobna, wpływ internetów różnych narodowości na siebie etc.), tłumaczenia angielski -> polski. Dawniej pisanie opowiadań, obecnie jedynie zdarzy mi się napisać recenzję, głównie anime. Poza tym, no właśnie, mangu i animu.
6. Bodaj od października zeszłego roku. Wszystkiemu winien 4chan i jego flashe na "Touhou Tuesday" z /f/.
7. Kiedyś walnąłem sobie na naszą-klasę (zanim jeszcze usunąłem konto) taki jebutny, bekowy opis. Przepadł. ;S Dość wam wiedzieć, żem typ aspołeczny, opryskliwy, złośliwy i ogólnie bez kija nie podchodź. Chociaż wrażenie, zdaję się, sprawiam zgoła inne.

Odp: Przedstaw się >Beta<
Odpowiedź #18
1. Michalina (raczej mało używane)
2. Piscilla
3. za tydzień 16 lolololol
4. ee Bytoń (wieś mniej więcej między Włocławkiem a Toruniem)
5. Głównie Touhou, trochę DDR, makrofotografia, chemia, muzyka, od niedawna szycie
6. jakiś rok będzie
7. Hmmm, głównie to, że nie lubię mówić o sobie.

  • LVY
  • [*]
Odp: Przedstaw się >Beta<
Odpowiedź #19
Servish: jesteś z warszawy? O! trzeba będzie się kiedyś na spotkanie towarzyskie umówić, tylko powiedz mi z której strony warszawy :D
weżnie się jeszcze Suleja, Theseo i tego młokosa Herubima :D

Give a man fire and he'll be warm for the day. Set a man on fire and he'll be warm for the rest of his life.

  • Servish
  • [*]
Odp: Przedstaw się >Beta<
Odpowiedź #20
Nie tak dokładnie z Warszawy, ''miasto'' zwane Radzymin, jeśli kojarzysz ;p ale nie chce mi się nigdzie na razie jeździć, szczególnie że nie piję xP

Odp: Przedstaw się >Beta<
Odpowiedź #21
Cytat: Theseo
25.10.
Tami... dobrze pamiętam?

edit...
a może to 30 był...
30, 30.

Imię: Paulina
Nick: Tami, czasami można mnie spotkać pod Cacanka lub Cacy Cacy, ale ostatnio to rzadkość.
Wiek: 16 lat
Miejsce zamieszkania: Szczecin tak bardzo zajebisty
Zainteresowania: manga i anime, Japonia, rysowanie, komunikacja miejska, muzyka, próbuję grać na perkusji,  spotkania z różnymi śmiesznymi ludźmi, DDR i Internety. Wcisnąć da się gdzieś jeszcze Touhou.
Od kiedy interesujesz się Touhou: ogólne zainteresowanie jakiś rok, gram około siedmiu miesięcy.
Kilka słów o sobie: gdy nie mam nic lepszego do roboty, wsiadam w losowy autobus i jadę tam, gdzie mnie poniesie. Gdyby nie uczuciowość, praca kontrolera biletów byłaby dla mnie idealna, a jednym z moich życiowych marzeń jest otrzymać dożywotnią sieciówkę na wszystkie linie autobusowe świata. Planuję zakup sterowca w dalekiej przyszłości, cierpię na niechęć do większości nauk ścisłych. Mam świnkę morską o imieniu Stanisław, którą wszyscy goście uparcie witają hasłem: "No hej Stachu, napijmy się!".
:T

Odp: Przedstaw się >Beta<
Odpowiedź #22
1. Krzychu
2. Maluetar
3. 19
4. Szczecin
5. Karate, pianino, programowanie, Touhou, DDR, (obligatoryjnie manga, anime i Japonia), kiedyś bardzo się interesowałem II wojną światową i ogólnie historią, picie alkoholu, gry RPG i RTS
6. Od trzech lat.
7. Zwykły uczeń III klasy technikum. Posiadam bardzo monotonne życie które do 2009 roku głównie opierało się na spędzaniu większości życia przed komputerem. Nawet jeśli nic nie robię to sam fakt bycia przed monitorem sprawia, że czuje się bezpiecznie. Od pół roku gram na pianinie co było moim życiowym marzeniem lecz z powodu sytuacji finansowej mojej rodziny nie mogłem sobie pozwolić na to. Zebrane pieniądze z dumą wydałem na rzecz która może nadać mojemu życiu trochę barwy. Od 12 lat ćwiczę Karate stylu Shotokan. Posiadam wiele tytułów i wyróżnień na skali ogólnopolskiej i światowej. Ostatnio z powodu poważnej kontuzji stawu skokowego zaczynam myśleć nad przerwą i kontynuowaniem tego sportu tylko jako sędzia i instruktor a kiedyś może też jako trener. Lubię spędzać czas słuchając spokojnej muzyki, zajebistych rockowych i metalowych klasyków i jakiegoś dobrego power metalu. W domu na ogół jestem sam bo mama większość dnia poza domem spędza więc czasem o trwających imprezach dowiaduje się wtedy kiedy już się kończą bo jest tak późno, że nikt już nie ma siły dalej pić. Chociaż ma to swoje plusy to fakt bycia samemu cały czas w domu przez x lat ostatnimi czasy troszeczkę zaczął mi przeszkadzać. Jestem człowiekiem bardzo wyrozumiałym. Toleruję wszystko i wszystkich chyba, że mowa tu o Touhou fandomie albo o polskim hip-hopie (siostra mnie katowała prawie 5 lat tą "muzyką" i po prostu jestem za bardzo wyczulony na nią). Nie lubię za długo przebywać w bardzo głośnych miejscach jak na przykład jakieś kluby itp. czyli jak ktoś organizuję tam jakąś imprezę to posiedzie 1-2 godzinki i wychodzę chyba, że mój umysł jest w stanie upojenia alkoholowego i ta głośność mi już nie przeszkadza. Nie palę i nie polecam. Nie lubię niesłownych ludzi i ludzi rzygających przez okno na balkon sąsiada lub na klatce schodowej.
  • Ostatnia zmiana: Luty 18, 2012, 02:50:17 przez Maluetar
Rucham psa jak sra

  • Tusia
  • [*]
Odp: Przedstaw się >Beta<
Odpowiedź #23
1.Marta
2. Tusia (i wszelkie tego zdrobnienia/przekształcenia = ,=; )
3. olaboga ... 20 xD (22.11.1990)
4. Strzelin (niedługo Wrocław )
5. Gry: wszelkie RPG'i, ale i PES'em nie pogardzę :), gotowanie, pieczenie i trochę rysowanie a ostatnio cosplay (mój portfel TT^TT )
6. już trooochę ~
7. A taki śmieszek, z reguły wieczna optymistka, która pcha ryjek wszędzie gdzie nie trzeba :)
Twoja sygnaturka została usunięta ponieważ łamała regulamin forum.

Odp: Przedstaw się >Beta<
Odpowiedź #24
Jak każdy to każdy..


Imię: Bartek
Nick: UsagiAddict, Usagi, dla przyjaciół Usag lub królik
Wiek: 21 lat
Miejsce zamieszkania: Wrocław, a niedługo też Wrocław
Zainteresowania: Jeżdżenie na motorku, walenie bokenem po ludziach i przedmiotach, klepanie kodu, anihilacja alkoholu.
Od kiedy interesujesz się Touhou: Ponad rok. Fajne animu w końcu.
Kilka słów o sobie: Takie wesołe coś. I wyjebane, to też jest istotne. Chyba tyle. Ale mam krótką pamięć więc proszę wybaczyć jak coś.

Odp: Przedstaw się >Beta<
Odpowiedź #25
1. Ignacy
2. von Suzumien, 4717
3. 07.XI.1989
4. Warszawa
5. gry komputerowe, WH40k universe (gram tylko w Dawn of War, nie mam figurek), anime, narty/snowboard, "1984", język rosyjski
6. od kiedy poznałem Cirno rok temu
7. nie piję herbaty
  • Ostatnia zmiana: Wrzesień 04, 2011, 22:18:56 przez von Suzumien
ВОРУЙ УБИВАЙ | PERFECT FREEZE

Odp: Przedstaw się >Beta<
Odpowiedź #26
1. Wojciech
2. Archi (czasem Qbit)
3. 19
4. Częstochowa (wkrótce Kraków)

5. Kobitki to oczywiste, poza tym lubię podróżować i poznawać nowych ludzi. Anime oraz manga. Uwielbiam pracować nad chemią i fizyką teoretyczną, babranie się w tonach równań naprawdę sprawia mi dużą frajdę, podobnie jak praca w laboratorium. O grach komputerowych jedynie w kilku słowach, za gram we wszystko co mi zaproponujesz, Touhou, papierowe RPG, komputerowe RPG, PBF'y, LARP'y, w tych klimatach również czuję się jak w domu. Książki, a więc klimaty fantasy, historyczne, kulinarne i reszta (byle by były dobrze napisane). Moi ulubieni autorzy to: A. Pilipiuk, A. Sapkowski, J.R. Rowling, J.R.R. Tolkien i na chwilę obecną jeszcze Ziemiański.

6. Well, z 2 lata będą.
7. Krótko o sobie... hmmm... lubię piwo?

  • Crowley
  • [*]
Odp: Przedstaw się >Beta<
Odpowiedź #27
1. Eryk
2. Crowley ( kiedyś inny ,teraz już nie używany )
3. już niedługo 16
4. Wielkopolska , czasem też Atlantyda , Kalisz , Poznań .
5. Touhou , Alice , anime , manga  , Alice , dawanie rad (nie zawsze dobrych)  , Historia , mitologia gracka , rzymska i nordycka , wymyślanie stukniętych , historyjek .
6. .........nie pamiętam ale ponad rok
7. Hmm......... jestem zwyczajnym chłopakiem , lubiącym bujać w obłokach i czasem zapisywać swoje pomysły i tworzyć z nich krótkie historie(choć błędy które w nich pisze wołają o pomstę do nieba ).
To tyle.

Odp: Przedstaw się >Beta<
Odpowiedź #28
Patryk
Sephi ( kiedyś Sephiron )
21 D: ( 08 0.4 1990 )
Chorzów ( taka miejscowość obok Katowic )
JRPG i wszystko co z nimi związane , Touhou , rysowanie , M&A , muzyka ( głównie soundtracki z JPRG , touhou i vocaloid ) , klimaty z pogranicza sci-fi,  fantasy i steampunk oraz kilka innych rzeczy ;) .
Pierwszy raz zetknąłem się z Touhou prawie 2 lata temu na konwencie Piernicon 5 , ale zacząłem siedzieć od przełomu 2009 na 2010 , czyli z 1.5 roku temu ;) .
Specyficzna osobnik , działający podobno wielu na nerwach ;) , w domu / samotnie małomówny i często rozmyślający , zdystansowany do rzeczywistości ; w towarzystwie bardzo się nakręca , staje się otwarty i  rozgadany często jest wtedy pełen energii .
Z natury optymista - realista , z " kosmicznym dystansem do własnej osoby " ( jak to ujął pewien znajomy ) ;  marzyciel z wybujałą fantazją , mający różnorodne często na pozór ciężkie do zrealizowania ambicje ; typ kiedy zacznie gadać nie potrafi przestać ; często posiada w zanadrzu jakieś szalone pomysły , jednak mało kiedy je realizuje , jeśli jednak ich się podejmuje to potrafi zadziwić ; jeśli postawi sobie cel , potrafi do niego dążyć najróżniejszymi metodami będąc w stanie poświęcić wiele , by go zrealizować ; żyje w swoim świecie jednak jest otwarty na innych ; bardzo tolerancyjny lubi dyskutować na różne tematy .

  • Kaito
  • [*]
Odp: Przedstaw się >Beta<
Odpowiedź #29
Nadane imię: Kajetan
Nick: Kaito
Wiek: 18
Miasto bytowania: Koszalin
Zaintersowania: Spanie, fappanie, zombie, ogladanie animców, kolekcjonowanie figurek od niedawna.
Touhou interesuje sie od 3 lat, kiedy to szukałem tapet na konachan i wpadłem na ekipe SDM :D
Z wygladu chudy kościotrup przeciętnej urody. Cyniczny realista, z usposobienia hikkikomori, nie uprawiam sportów i nie lubię wychodzic z domu bez powodu.
Tyle.
  • Ostatnia zmiana: Maj 29, 2011, 20:39:50 przez Kaito