Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Stary temat informacyjny (Przeczytany 27944 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
Odp: [sesje] Temat informacyjny
Odpowiedź #60
Fedora, ja na pewno nie będę kontynuwał wątków zaczętych przez Raiona, gdyz... To był jego pomysł na przygodę, a ja zdecydowanie wolę prowadzić coś swojego.

Odp: [sesje] Temat informacyjny
Odpowiedź #61
Ok, podjąłem ostateczną decyzję i proszę o przyznanie mi uprawnień na dział. Jutro zacznę działać i zbierać karty postaci. W sytuacji, gdy ktoś chce zostać przy starej: dam mu taką możliwość, tylko prosiłbym o powrót do bazowej ilości statystyk oraz kart zaklęć.

Odp: [sesje] Temat informacyjny
Odpowiedź #62
Poprzednia Karta nie wymaga chyba żadnych zmian. Po prostu wydarzenia z poprzedniej sesji nie miały miejsca i moja postać jest znowu w punkcie blisko otwarcia ale nadal brakuje jednej rzeczy.
Karty zaklęć jednak wymienię na inne. Statystyk też raczej nie potrzebuję zmieniać.

Powiem tak, jestem wielkim miłośnikiem dobrego majonezu.

Odp: [sesje] Temat informacyjny
Odpowiedź #63
Spoko.
Ogólnie tak to planuję rozwiązać: odkleję temat informacyjny i ponownie zacznę zbierać karty postaci, a osoby zainteresowane pozostaniem przy starych postaciach niech po prostu przekleją je do nowego tematu. Nie będzie wtedy bałaganu, a stare karty będą będą dostępne dla zainteresowanych.
Tak samo będzie wyglądałą sprawa z kartami zaklęć. Zaznaczę tylko, iż będę kierować się zasadą: "czym silniejszy efekt, tym więcej energii pochłonie rzucanie jej." Dlatego też prosiłbym wszystkich o doprecyzowanie również siły efektu. Dla przykładu:
"Leci kula ognia i uderza w przeciwnika" nic mi nie mówi o sile ataku.
Natomiast:
"Leci kula ognia i zadaje średnie obrażenia po trafieniu w przeciwnka" taką informację już zawiera i wtedy mogę ocenić jej skuteczność oraz ilość energii, jakiej wymaga jej rzucenie.