Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Sytuacja Konwentowa (Przeczytany 58382 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
Odp: Sytuacja Konwentowa
Odpowiedź #30
Japanicon2 xD

Miałam tak, że nie było gdzie spać, randomy wyj... znaczy wyrzuciły mi śpiwór na korytarz i się tam rozłożyły
Korytarz to nie jest miejsce do spania :<

inb4 to ja mało wiem o życiu etc.etc
Ale nawet nie było za bardzo jak tam śpiwora rozłożyć xD

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: Sytuacja Konwentowa
Odpowiedź #31
dobra lokalizacje to mieli na kajki, z 20 minut dojazdu mialem

Odp: Sytuacja Konwentowa
Odpowiedź #32
dobra lokalizacje to mieli na kajki, z 20 minut dojazdu mialem

ano...to jest Anin, nie ? stolica ciągle taka nieodkryta, heh

Odp: Sytuacja Konwentowa
Odpowiedź #33
Ja też nie wiem jakim cudem w Polsce my little pony uzyskało konwent, ale widzę, ze Yume Hime prężnie wskoczyło w ten rynkowy zakamarek xD

No, wyjebane. na kucach nie mamy czego szukać jako touhou.pl tym bardziej już...

Odp: Sytuacja Konwentowa
Odpowiedź #34
Podzielę się swoją myślą, która zapewne zostanie już na wstępie odrzucona i wyśmiana


skoro kuce mają kon

to czemu touhou nie może też mieć swojego?
inb4 bo rak

Odp: Sytuacja Konwentowa
Odpowiedź #35
to czemu touhou nie może też mieć swojego?
inb4 bo rak

dokładnie
a th.pl - rak = mało ludzi, więc raczej nie konwent a spotkanie

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: Sytuacja Konwentowa
Odpowiedź #36
dobra lokalizacje to mieli na kajki, z 20 minut dojazdu mialem

ano...to jest Anin, nie ? stolica ciągle taka nieodkryta, heh

Nie wiem czemu ale przeczytalem imielin

  • Fenek Alfa
  • [*]
Odp: Sytuacja Konwentowa
Odpowiedź #37
osiedlili się w mocno ciasnej szkole, w której nie ma miejsca dla wszystkich do spania zbytnio przy większej imprezie.

Konwenty bez rezerwacji sleepów (pomijając brak toho sleepów i toho roomów, co dla mnie jest zwykle głównym punktem konwentu) mają właśnie tą wadę, że nie ma gdzie spać.

100% to

Podzielę się swoją myślą, która zapewne zostanie już na wstępie odrzucona i wyśmiana


skoro kuce mają kon

to czemu touhou nie może też mieć swojego?
inb4 bo rak

Gdyby Sanae miała więcej wiernych to by to miało sens
A tak to:
[...]mało ludzi, więc raczej nie konwent a spotkanie

Jak już to można by pogadać z jakimś domem kultury i zrobić coś ogółem o klasycznych grach, i w to wpleść dużo stopomotyki.

Małe rzeczy lepsze bo mniejsze pieczenie po failu.

Odp: Sytuacja Konwentowa
Odpowiedź #38
to czemu touhou nie może też mieć swojego?
inb4 bo rak

dokładnie
a th.pl - rak = mało ludzi, więc raczej nie konwent a spotkanie

To.
Nie chodzi o to, że jesteśmy rakiem (moze i zdaniem wielu tak jest), ale właśnie o to, ze jesteśmy praktycznie podgrupą, niszą, mniejszością, hipsterami.. Polska jest za bardzo do tyłu by było wielu fanów. Animu nie ma aż tak dużo fanów (w porównaniu z innymi krajami anwet europejskimi), touhou jeszcze mniej u nas.

Odp: Sytuacja Konwentowa
Odpowiedź #39
to czemu touhou nie może też mieć swojego?
inb4 bo rak

dokładnie
a th.pl - rak = mało ludzi, więc raczej nie konwent a spotkanie

To.
Nie chodzi o to, że jesteśmy rakiem (moze i zdaniem wielu tak jest), ale właśnie o to, ze jesteśmy praktycznie podgrupą, niszą, mniejszością, hipsterami.. Polska jest za bardzo do tyłu by było wielu fanów. Animu nie ma aż tak dużo fanów (w porównaniu z innymi krajami anwet europejskimi), touhou jeszcze mniej u nas.

Po porostu smuci mnie fakt, że inna mocno tematyczna grupa ma dosyć fanów...
Ale nie są jedyni, gdzieś widziałam konwent dla fanów Heroes (też Polszowy), który właśnie ograniczał się do atrakcji w jakimś domu kultury, knajpie, czy jak pisali, na kasztelu...
Te głośne konwenty upadają, te mniejsze jakoś dają sobie radę... takie tam mało istotne przemyślenia

tu dowód, że taki konwent istnieje
Spoiler (pokaż/ukryj)

Odp: Sytuacja Konwentowa
Odpowiedź #40
Te głośne konwenty upadają, te mniejsze jakoś dają sobie radę... takie tam mało istotne przemyślenia

odwrotnie do biur podróży, hm
"większe konwenty są większe", a w czasach silnej konkurencji i wzajemnej nienawiści grup konwentowych widać kto się żre z kim i kto korzysta na odwołaniu tego czy innego konwentu; nic tu nie jest nienaturalne; żeby wyjść przed szereg trzeba być czystym = nie mieć wrogów przeciwników, ale wiadomo, że to niemożliwe

tu dowód, że taki konwent istnieje
Spoiler (pokaż/ukryj)

Spoiler (pokaż/ukryj)
I JA O TYM NIC NIE WIEDZIAŁEM ? ;_____________________________;

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: Sytuacja Konwentowa
Odpowiedź #41
Wychodzi na to ze trzebaby zrobic gdzies jakis zlot thfagow.
i chyba mam juz jakies pomysly...

  • Fenek Alfa
  • [*]
Odp: Sytuacja Konwentowa
Odpowiedź #42
Wychodzi na to ze trzebaby zrobic gdzies jakis zlot thfagow.
i chyba mam juz jakies pomysly...

Jestem cały(lisimi) uszami

Odp: Sytuacja Konwentowa
Odpowiedź #43
Nauczylibyście się jeździć na konwenty fantastyczne a nie psioczyć na mangowe... To zupełnie inna liga.

Odp: Sytuacja Konwentowa
Odpowiedź #44
Nauczylibyście się jeździć na konwenty fantastyczne a nie psioczyć na mangowe... To zupełnie inna liga.

To super w chuj, ale tu chodzi o konwenty, który przyjmą touhou.pl jako room. Jakiś konwent fantastyczny przyjmie room touhou.pl jak będziemy chcieli zrobić? Taki w pełni fantastyczny?
Poza tym rada taka w chuj przydatna. Ludzie lubią mangę i anime tutaj, wiec gadają o konwentach mangi i anime. Jakby ktoś chciał jechać do kina na film sensacyjny to zaoferowanie mu komedii jest takie sobie (wiem, że fantasy nie różni się aż tak od m&a i większość anime fagów lubi fantasy, ale to nie to samo)