Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - Tami

2
Świątynia Hakurei / Odp: Przedstaw się
Odnośnie arhus: to nie tak. Owszem, wiedziała o panującej tu atmosferze, ale to nie ma nic do rzeczy. Nikt po niej nie jeździł, wiecie? A dlaczego? Bo się zachowywała jak człowiek.
6
Po wieeeelu próbach wreszcie udało mi się odpalić demo. Moja opinia pewnie nie będzie zbyt odkrywcza, ale CO Z TEGO :-----DDDDDD

Jeśli chodzi o muzykę , jest zdecydowanie lepiej od TD (pomijając stage 3, bo tam miałam wrażenie, że słyszę miks kilku utworów, które już znam), także tu na plus. Arty postaci to tragedia. Well, może kreska nie jest tragiczna, ale design nowych dziewczynek jest... meh. Po prostu niezbyt ciekawy. Biorę jednak poprawkę na to, że to tylko pierwsze trzy stage, może później będzie lepiej.

Spelle pozytywnie, zwłaszcza na trzecim stage'u. Miło się wymija. Niesamowicie śmiechłam z bomby Reimu A (chociaż nie wiem jak inne, nie testowałam).

Podsumowując, demo jest nawet zachęcające, MOAR.
7
Touhou / Odp: Touhou Sort - Touhou.pl Ver.
Kreton prosił, żeby przekazać, toteż przekazuję: jutro wróci do domu, zrobi zaległe postacie + trzy nowe.
9
W końcu jakiś challenge na miarę moich możliwości XD

10
O fug, co za wyniki. Dobrze, że nie wrzuciłam jednak screena z moich żałosnych prób i z najwyższym wynikiem, tak bardzo kompromitacja xD
Ale przynajmniej trochę wymasterowałam stage.

Czekam na kolejną rundę, może pójdzie mi łatwiej.
11
Touhou / Odp: Danmaku challenges thread
Pomimo mojej ciotowatości i brakowi umiejętności grania we WSZELKIE gry, a zwłaszcza w Touhou, być może wezmę udział. Jeśli wyzwania będą zróżnicowane, to nie zaszkodzi spróbować.
12
Z Grimoire of Marisa najlepsze wydają mi się symbole Okuu i Reisen, głównie ze względu na naprawdę świetne dostosowanie ich do postaci. Alice i Orin też mi się podobają, bo są po prostu ładne.

z UNLa typuję Reisen, Yuyuko i Komachi, chociaż Sakuya też jest niezła.
13
Na pierwszym miejscu u mnie Doll Story ~ Doll of Misery. Bardzo ukochałam sobie ten utwór. Lubię też Faith Is for Transient People, nieco mniej Sleeping Terror i tak wychwalany tu theme Sakui: Lunar Clock ~ Luna Dial.
Z drugiej strony nigdy chyba jeszcze nie było tak, żeby jakiś kawałek z Touhou przypadł mi do gustu raz i na zawsze, zdarza się też, że jakiś utwór wcale mi się nie podoba, a jednak wraca do łask. Lista może się więc zmienić.
14
Moimi ulubionymi mocami są manipulacja historią Keine (co przy okazji wymaga jednak pewnej wiedzy na jej temat, coś pięknego) oraz kontrolowanie lalek przez Alice.
Ponadto, podobnie jak u Archiego, podoba mi się Reisen i jej kontrolowane fal; Tewi również jest świetna. Obdarowałabym szczęściem całą ludzkość :3
15
Touhou / Odp: Nieudane dziewczynki
Sukienka Tewi jest bardzo prosta, ale właśnie przez to ma w sobie sporo uroku. Są gorzej ubrane postacie xD