Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Codzienna Burza Mózgów Touhou (specjal: ULUBIONA POSTAĆ W POFV) (Przeczytany 344767 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 4 Goście przegląda ten temat.
Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: ULUBIONY TEMAT MUZYCZNY W SWR/UNL)
Odpowiedź #60
Cytuj
Alice jest jedyną postacią w całym uniwersum, która się zmienia.

Hurr, ja bym powiedział, że Reimu nabrała sporo dystansu do obowiązków i nie jest już taką sierotą jak na przykład w SoEW. No i oczywiście druga z kapłankek, która przeszła z lojalnej i aroganckiej służki w zapaloną i entuzjastyczną obrończynie ludzi oraz radosną maniaczkę fizyki i mechów :V.

W drugą stronę też nie musisz przesadzać przy ocenie postaci (gdybym miał iść torem myślenia Malu to już bym pół forum  dawno powystrzelał w imię zasad (głównie za rzucanie k**wami na moją faworytkę), więc nie ma sensu być hipokrytycznie świętojebliwym :V). Wystarczy uzasadnienie i powstrzymanie się od f-bomb na temat dziewczynek w śmiesznych czapkach :3.

Mniejsza, leci jeszcze chrupiący:

05. ULUBIONY TEMAT MUZYCZNY W IaMP/SWR/UNL


Dla zachowania się przy zdrowiu tym razem daruję sobie walnięcie spisu, bo za dużo tego. Ale z całą pewnością pierwszym i najlepszym będzie remix tematu Yuyuko, Border of Life. Brzmi kompletnie inaczej od oryginału, ale mimo wszystko jest boski. Jazzowa trąbka wyjątkowo wpada w ucho i popycha do tańca (lol). Genialnie pasuje do przebiegłej, radosnej strony Yuyuko.

Następna będzie ku mojemu własnemu zaskoczeniu Locked Girl, temat Patchouli. Kurwa, kiedyś wybitnie nie lubiłem Locked Girl, ale to jest to. Orkiestralna epickość zamiast przymulającej melodii i zapomniałem że to ma jeszcze jakąś inną wersję.

Do absolutnych faworytów triumfalnie wejdzie też... Skies Beyond the Clouds. Tak, temat tylko sprzed walki z Iku w story mode (nad czym rzewnie płaczę), ma to pierdolnięcie pompującę krew a ZUNpety grające główny temat SWR = orgazm bogów. Tym bardziej że cut-scenka jest wyjątkowo epicka jak na standardy Touhou.

Halę sław jeszcze uzupełnię pralkowymi Mystic Oriental Love Consultation i Casket of Star (kolejno za świetne odwzorowanie i rocka). Sky of Scarlet Perception z menu głownego bo tak, no i duet Fragrant Plants i Dancing Water Spray, za patent z płynnym przechodzeniem z jednego w drugie na story mode (i bycie nawet przyjemnymi dla ucha).

Niestety, opierniczyć muszę Tasofro / ZUNa za SWRowe Invisible Full Moon, które straciło swoją niepokojącą moc i którego punkt kulminacyjny (wiecie o którym mówie) w prawie nie różni się od reszty ze względu na brak ZUNpetów, przez co całość jest mdła. No i Night Falls... wrrrrr, całe napięcie kompletnie poszło się jebać na rzecz zapierdalania butami po akordeonie. Ledwo ledwo wyłapuję melodię. Z miejsca podmiana na pierdylion razy lepszą wersję IaMP.
  • Ostatnia zmiana: Luty 24, 2012, 11:10:28 przez critz

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

  • SuperIceKick
  • [*]
Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: ULUBIONY TEMAT MUZYCZNY W SWR/UNL)
Odpowiedź #61
Septette for the dead princess,Unidentified Flying objects in sky, Mystic Oriental love consultation oraz Flowering Night to jest moja czołówka jeśli chodzi o SWR/Hisoutensoku ^^" Wszystkie brzmią o wiele lepiej niż w oryginale (no może poza dwójką bo ona debiutuje tutaj xD)

Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: ULUBIONY TEMAT MUZYCZNY W SWR/UNL)
Odpowiedź #62
ZUN zagrał w SWR piach, a reszty nie znam. Jeszcze żeby to chociaż IaMP było...

Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: ULUBIONY TEMAT MUZYCZNY W SWR/UNL)
Odpowiedź #63
Casket Of Star i Night Falls,tyle powiem

Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: ULUBIONY TEMAT MUZYCZNY W SWR/UNL)
Odpowiedź #64
Tora: cieszę się

>mfw brak IaMP

Nigga what?

No, ale dobra...
-Pre-battle theme przed Tenshi (To chyba bylo cos w stylu "The Flawless Clothes of Celestials"
-Creditsy SWR
-Ukryty Mystic Oriental Love Consultation w UNL'u po uzyciu przez Reimu Fantasy Heaven

to moje top 3.
Rucham psa jak sra

Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: ULUBIONY TEMAT MUZYCZNY W SWR/UNL)
Odpowiedź #65
Top 4:
1. Bloom Nobly, Cherry Bloosoms of Sumizone ~ Border of Life
2. Flowering Night
3. Invisible Full Moon - Lunatic Eyes
4. Dichromatic Lotus Butterfly ~ Ancients

A teraz mój super refleks i wypowiedź na temat z przed kilku dni, apropo irytujących loli bossów.
Konpaku, Konpaku Yomu... u little bastard. Ran - done, Koishi - done, Flan - done, Moko - done... . Yomu no-horizontal na easy... przyjemne i proste jak golenie się kulą do kręgli.
  • Ostatnia zmiana: Luty 24, 2012, 04:36:15 przez Archi

Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: ULUBIONY TEMAT MUZYCZNY W SWR/UNL)
Odpowiedź #66
Our Hisou Tensoku > Wszystko IMO

Oficjalny Wrigglefag

Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: ULUBIONY TEMAT MUZYCZNY W BIJATYKACH)
Odpowiedź #67
Loli wyciągnęła tylko SWR, ale w sumie nie było po co izolować UNLa. Zawsze mogę dać IaMP osobno jeśli chcecie, albo możecie też pisać teraz wszystkie, nie ma problemu (wtedy Night Falls wrzuciłbym za genialny klimat i niepokój, a Demistyfy Feast za bycie pierdolonym arcydziełem i ciągłe budujące się napięcie i klimat).
  • Ostatnia zmiana: Luty 24, 2012, 11:09:43 przez critz

Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: ULUBIONY TEMAT MUZYCZNY W BIJATYKACH)
Odpowiedź #68
skoro IaMP zostało dodane...

1. 御伽の国の鬼が島 ~ Missing Power (za różnorodność części składowych...ogólnie uważam to za masterpiecie)
2. Demystify Feast (that pace...)
3. 砕月 (za imprezowy charakter, bardzo wesoła nuta, skoczna, od razu przypadła mi do gustu)

  • SuperIceKick
  • [*]
Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: ULUBIONY TEMAT MUZYCZNY W BIJATYKACH)
Odpowiedź #69
Oooo Z Iamp Lunar Clock ~ Luna Dial (Pianino w tym remixie rozpierdala system) i themek Youmu xD

Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: ULUBIONY TEMAT MUZYCZNY W BIJATYKACH)
Odpowiedź #70
Fajne krzaki.

No, ale jak jest IaMP to na pewno Broken Moon,  Creditsy IaMP i Demistify Feast to top 3

  • Oli-chan
  • [*]
  • Ayatard
Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: ULUBIONY TEMAT MUZYCZNY W BIJATYKACH)
Odpowiedź #71
IaMP: Broken Moon najbardziej i Yukari oczywiście. A w SWR i Hisou to właściwie wszystkie na tym samym poziomie.

Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: ULUBIONY TEMAT MUZYCZNY W BIJATYKACH)
Odpowiedź #72
JEDYNY SŁUSZNY TEMAT
Nie żeby był jakiś specjalny, są lepsze. Po prostu uwielbiam Lalkarkę i jazzowe aranżacje.

Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: ULUBIONY TEMAT MUZYCZNY W BIJATYKACH)
Odpowiedź #73
Night Falls (wersja z IaMP), Dance of Witches, cała masa prebattli z Drunk as I like na czele, Bhava-agra As Seen Through a Child's Mind, Mystic Oriental Dream ~ Ancient Temple, Hiroari Shoots a Strange Bird ~ Till When?, Lunar Clock ~ Lunar Dial, Broken Moon, The Grimoire of Alice... dużo tego wyszło o.o

Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: ULUBIONY TEMAT MUZYCZNY W BIJATYKACH)
Odpowiedź #74
1. Beloved Tomboyish Daughter (mój budzik od czerwca)
2. Love-coloured Magic (mam słabość do kubańskich rytmów i tytoniu)
3. Bloom Nobly, Cherry Bloosoms of Sumizone ~ Border of Life (hammondzik <3)
4. Hiroari Shoots a Strange Bird ~ Till When? (najśmieszniejszy motyw z Touhou imo)
5. Our Hisou Tensoku
6. Shanghai Teahouse ~ Chinese Tea

ОТ
Spoiler (pokaż/ukryj)
Moja reakcja gdy widzę:
Cytuj
Ох, ах, я пишу кустами, я такой элитарный, что мне так члена в жопу нужно!
  • Ostatnia zmiana: Luty 24, 2012, 20:49:33 przez Towarzysz Lenek

В бой, защитники Монолита! В бой! Отомстим за падших братьев наших!