Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Music Curtainfire Player (Przeczytany 4302 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
  • Phor Cillic
  • [*]
Music Curtainfire Player
Na Nejiro ktoś powiedział mi o grze Danmaku, w której kieruje się Mystią, a układ pocisków jest generowany na podstawie lecącego utworu. Postanowiłem się zainteresować tym i znalazłem NEW Danmaku Chiku Onki

Grę, w której "walczymy" z Mystią, która słysząc piosenkę wymyśla na poczekaniu ukłąd danmaku do niej, korzystając praktycznie ze wszystkich rodzajów pocisków. Niestety, o bardziej skomplikowanych układach możemy zapomnieć...

Jako, że Mystii nie da się "ostatecznie pokonać" (po zakończeniu utworu spokojnie odlatuje) stwierdzam, że gra jest bezpieczna i że nie muszę się martwić o waifu podczas jej pokazów (a czasem sam oglądam jej choreografię, starając się graze'ować w rytm)

Gra (w moim wypadku) odpala tylko utwory w wersji *.ogg i *.wav.
Jest darmowa :)

Link do gry

Odp: Music Curtainfire Player
Odpowiedź #1
Grałem, mało urozmaiceń, bardzo szybko się nudzi, ale do popykania sobie krótką chwilkę się nadaje.

Odp: Music Curtainfire Player
Odpowiedź #2
dokładnie; i nie wiem czemu strasznie mi się gęba śmieje jak w to gram xD

  • Ignuss
  • [*]
Odp: Music Curtainfire Player
Odpowiedź #3
Zasysam, potem zobaczę, jakie to. Brzmi fajnie.

Odp: Music Curtainfire Player
Odpowiedź #4
Zaiste ciekawy pomysł. Jakby to dopracowac i dać w TH 14 to było by zajebiscie XD

Odp: Music Curtainfire Player
Odpowiedź #5
Lipa...  mam error, że tylko *.ogg Skanowało 300GB folder z muza przez jakieś 20minut, by wywalić error, że ni chuja :D

  • Ignuss
  • [*]
Odp: Music Curtainfire Player
Odpowiedź #6
No też mam problem. Jak klikam Game Start, to wyskakuje błąd i wywala.

Odp: Music Curtainfire Player
Odpowiedź #7
Applocale. Fajne jest to że tweetuje ci score.

Odp: Music Curtainfire Player
Odpowiedź #8
Chciałbym , aby ktoś kiedyś ten patent rozwinął , gdyż ma on w sobie olbrzymie możliwości ^^ .
Wyobraźcie sobie , jak by ZUN stworzył grę będąc połączeniem danmaku i gry muzycznej , gdzie w rytm muzyki ZUN'a zmieniały by się patterny a różne poziomy trudności miały by różne tempa i aranżacje *_*