Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: GATES OF HELL (Przeczytany 24569 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
  • Phor Cillic
  • [*]
Odp: GATES OF HELL
Odpowiedź #60
@EQS
Wolisz sesje, w których coś się dzieje czy takie, które przystaną już po pierwszych godzinach?

Poza tym - mi też sesja się zbliża ;p

  • Kosiek
  • [*]
Odp: GATES OF HELL
Odpowiedź #61
W wiosce ludzi stał sobie drewniany słup. W większości przypadków nikogo specjalnie nie interesował i grzecznie bytował na głównym ryneczku aglomeracji. Jednakże od czasu do czasu, ktoś przyczepiał do niego jakąś karteczkę, co może nie budziło powszechnej fascynacji, ale zawsze znalazło się kilka osób zainteresowanych treścią podejrzanych papierków. Czasami znajdowały się takie persony, które zabierały to co ktoś inny przytwierdził i ruszały by dowiedzieć się więcej.
Po dziś dzień znajdują się szaleńcy przypinający karteczki do owego artefaktu. Tradycja dawania ogłoszeń zaiste jest bardzo stara i zaskakująco skuteczna w rozwiązywaniu problemów z siłą roboczą.
Pomiędzy mało interesującymi ogłoszeniami traktującymi o sprzedaży inwentarzu żywego, oraz handlu "rękopisami góralskimi", trafiły się następujące ciekawostki:

"Masz ciekawą historię? Przybądź do nas! BBN rekrutuje!" (EX 1.1)
"Ryuusei Date poszukuje obiek  pomocników do pracy nad projektem. Pytać przy jeziorze u stóp góry. Przynieść ogórki" (EX 1.2)
"Zatrudnię pomoc do prac różnych. Dorywczo. Kamishirasawa Keine" (EX 1.3)
Spoiler (pokaż/ukryj)
Tak, są to propozycje minisesji
  • Ostatnia zmiana: Grudzień 31, 2012, 00:06:37 przez Kosiek
Players Wanted:
- TH Sky Arena
- Online RPG sessions (via skype)
- TH 12.3

  • Kosiek
  • [*]
Odp: GATES OF HELL
Odpowiedź #62
Widzę, że czasem pojawiają się skromne problemiki organizacyjne w związku z pewnymi sprawami organizacyjnymi. Jeśli idzie o FAQ, zasady gry, oraz sprawy ogólne, tak, nie zmieniam tego co stworzyli Ekkusu i Servish, bo jest to dobre. Jeśli idzie o aktualną mechanikę, tworzenie postaci, rozpiskę sesji i rozwoju, proszę w Temacie Informacyjnym pofatygować się o przewinięcie strony do mojego posta, który jest na bieżąco aktualizowany o wszelkie istotne dla sesji sprawy.

Odp: GATES OF HELL
Odpowiedź #63
hym...które sesje są wolne ? o:

  • Kosiek
  • [*]
Odp: GATES OF HELL
Odpowiedź #64
By Ekkusu:
1.2 (2-3 wolne), 1.3 (2 wolne),
By Kosiek:
1.1 EX (3 wolne).
  • Ostatnia zmiana: Styczeń 02, 2013, 14:04:54 przez Kosiek

Odp: GATES OF HELL
Odpowiedź #65
kk, wieczorem napiszę do której chcę trafić bo muszę to z kimś jeszcze skonsultować. Btw, mam nadzieję, że wszystko z moją postacią i kartami zaklęć w porządku ale to już czekam na opinię E/K.

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: GATES OF HELL
Odpowiedź #66
Sprawy organizacyjne załatwione, więc zamykam.