Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Nieudane dziewczynki (Przeczytany 89858 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 2 Goście przegląda ten temat.
  • JCD
  • [*]
Nieudane dziewczynki
Co chyba oczywiste, nie wszystkie postacie jednakowo dobrze ZUNowi wyszły. Część wygląda na wymyślone na siłę/ma nieciekawy desing. Więc jakich dziewczynek może dla was równie dobrze nie być?

Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #1
KAŻDA ma ciekawy design i nawet bez jednej nie byłoby tego samego Touhou.
Rucham psa jak sra

  • Fuko Ibuki
  • [*]
Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #2
KAŻDA ma ciekawy design i nawet bez jednej nie byłoby tego samego Touhou.
Popieram, każda postać jest jedyna w swoim rodzaju, nie ma żadnych nieudanych.

Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #3
Cytat: JCD
Część wygląda na wymyślone na siłę/ma nieciekawy desing.
Przykład?

Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #4
Patrząc na stroje, to większość ma nieciekawy design, ha, ha.

  • Servish
  • [*]
Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #5
KAŻDA ma ciekawy design i nawet bez jednej nie byłoby tego samego Touhou.

Właśnie.Wszystkie są świetne.

  • Doli
  • [*]
Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #6
Cirno jest do dupy.

Spoiler (pokaż/ukryj)
To nie troll xD

Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #7
Cytat: Doli
Cirno jest do dupy.
Tylko teraz uważaj, żeby Ci jej nie odmroziła. ;)
http://genso.ws/data/d2a736b8afaa8f264bd2fc4f3c64bea1.png

Cytat: Scooter Fox
Patrząc na stroje, to większość ma nieciekawy design, ha, ha.
Nie liczy się ubranie, tylko to co jest pod nim kto je nosi.
Np. taka Yukari ma dosyć oryginalny, wyróżniający się strój. Patchy ma swoją piżamkę...

Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #8
KAŻDA (bez żadnego za przeproszeniem je**nego wyjątku) postać wygląda dziwnie bo zostały zaprojektowane nomen omen przez dziwnego zajebistego człowieka.
Ja mam tylko żal do pana Z że przy kilku przypadkach zapomniał o czapeczkach 8f
  • Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 2011, 21:19:35 przez Kreton

Oficjalny Wrigglefag

  • JCD
  • [*]
Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #9
Przykładów wam wielu nie podam, bo sam jeszcze dość pobieżnie znam gry. Widzę jednak,  że wasza miłość do dzieł ZUNa nie zna granic :) Fakt faktem, przeglądając dzieła fandomu można dość łatwo ustalić ustalić które dziewczynki są bardziej lubiane, a które mniej. W dużym uproszczeniu najbardziej lubiane są te najsilniejsze, największe koxxy ( z Cirno na czele ;) ), zresztą jak dla mnie ciekawsze, bardziej przemyślane postacie ZUN umieszczał na końcu gry, dopełniając początkowe stage mniej oryginalnymi postaciami. To nie jest reguła, (chyba, mało w sumie grałem :P), ale takie coś ma IMO miejsce.

Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #10
Nic dziwnego, w końcu łatwiej zapamiętać (i polubić) walkę, a zatem i postać, z Yuyuko czy Flandre niż jednominutowe starcia z Letty lub siostrami Aki. Do tego dodatkowo dochodzi efekt dłuższego pobytu w świadomości fanów (postaci z EoSD, PCB, IN) - i mamy ogólny wzór na popularność, na który wpływa jeszcze częstotliwość pojawiania się w doujinach (dla przykładu - Satori popularniejsza niż siostry Prismriver).

Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #11
Nigdy nie byłam zadowolona z Rumii bo łudząco przypominała mi Alice... >__> I nigdy nie podobały mi się failowe króliki jak i siostry Prismwaser czy jak im tam było. Nie mówiąc o designe'ach z pierwszych 5-ciu gier. To był jeden wielki koszmarek.

W sumie kolory Remilii jakoś słabo mi do siebie pasują... Nie wiem, za dużo różu, strasznie mi się to gryzie.
Reszta jest raczej ok... O i jeszcze Suwako jak dla mnie mogłaby nie istnieć.
I ta pierwsza dziewoja z SA.

  • Czoopik
  • [*]
Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #12
O i jeszcze Suwako jak dla mnie mogłaby nie istnieć.
Życzę ci byś zginął w męczarniach.

O, i zeby nie było offtopu, to powiem iz kazda postac jest wazna. Okreslenie "nieudana" jest poprostu glupie i bez sensu. To nie pokemony, ktore z serii na serie staja sie beznadziejne. Kazda z tych postaci ma, moznaby powiedziec, duszę, kształtowaną wpierw przez ZUNa, pozniej przez caly fandom.
  • Ostatnia zmiana: Styczeń 17, 2011, 05:07:39 przez Czoopik

  • Servish
  • [*]
Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #13
O i jeszcze Suwako jak dla mnie mogłaby nie istnieć.
Życzę ci byś zginął w męczarniach.

O, i zeby nie było offtopu, to powiem iz kazda postac jest wazna. Okreslenie "nieudana" jest poprostu glupie i bez sensu. To nie pokemony, ktore z serii na serie staja sie beznadziejne. Kazda z tych postaci ma, moznaby powiedziec, duszę, kształtowaną wpierw przez ZUNa, pozniej przez caly fandom.

Zgadzam się w 100%. Dusza to najodpowiedniejsze określenie.

Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #14
O i jeszcze Suwako jak dla mnie mogłaby nie istnieć.
Życzę ci byś zginął w męczarniach.

O, i zeby nie było offtopu, to powiem iz kazda postac jest wazna. Okreslenie "nieudana" jest poprostu glupie i bez sensu. To nie pokemony, ktore z serii na serie staja sie beznadziejne. Kazda z tych postaci ma, moznaby powiedziec, duszę, kształtowaną wpierw przez ZUNa, pozniej przez caly fandom.
No wybacz, że mi się nie podoba jej design a w szczególności czapka. -rolls eyes- Wygląda jak trzeciorzędny płotek na skale pierwszego czy drugiego stage'a a nie na extra bossa. Może i ma coś więcej do zaoferowania ale nic nie wnosi moim zdaniem do Touhou.

A i dla wiadomości jestem dziewczyną. Flame'isto.