Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Achievements. (Przeczytany 21946 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 2 Goście przegląda ten temat.
  • Lenin
  • [*]
Achievements.
Zakładam, choć sam niewiele mam na tym polu do pochwalenia:

LLS normal 1CC Reimu A, tyram zarówno EX jak i 1CC normal Marisa A.
PoD.D: na normalu padam na ostatniej walce. Pieprzone krzyże.
SoEW: Padam na Marisie. Pieprzone satelity.
MS: Dochodzę do Yumeko. Ponoć to od niej zaczął się trend trudnych stage 5 bossów. Jestem skłonny uwierzyć.
HRtP: wstyd się przyznać, ale za wiele w to nie gram. Będę musiał przysiąść zarówno do tego jak i do mordoklepek.

Achievements.
Odpowiedź #1
heheh.

HRtP: 3 world
SoEW: Nawet Easy nie zaliczylem bo... Bug. Na walce z Marisa nie znika mi okno dialogowe zaslaniajace dol ekranu.
PoD.D: Raymoo Easy - wiecej nie gralem
LLS: 4xEasy, Raymoo A Normal
MS: 4xEasy, Raymoo, Marisa, Mima - Normal, Ex: Reimu, Mima (albo Marisa, nie pamietam)

Achievements.
Odpowiedź #2
MS na normalu Marisą, ale można kurwicy dostać bo widoczność tych pocisków jest beznadziejna.

LL Normal Reimu A

Achievements.
Odpowiedź #3
Kreton zapomniał chyba dać moich osiągnięć z PC-98 na stronę, więc sobie napiszę tu od nowa.

HRtP - Normal 1cc obie ścieżki, Hard 1cc Makai
SoEW - Normal 1cc wszystkimi, Extra 1cc.
PoDD - nie grałem na poważnie.
LLS - Lunatic 1cc (Reimu A), Extra 1cc (Reimu A)
MS - Hard 1cc, Extra 1cc chyba Yuką.
  • Ostatnia zmiana: Maj 03, 2011, 23:57:50 przez Scooter Fox

Achievements.
Odpowiedź #4
Moje jedyne godne niekoniecznie pochwalenia:

HRtP - W easy dotarłem do bossa trzeciego swiata w "Makai Path"
SoEW - B i C na easy 1cc

  • Kainti
  • [*]
Achievements.
Odpowiedź #5
SoEW - Easy na pewno kiedys kims przeszedlem, normal nie pamietam, mozliwe ze tez
LLS - Easy i Normal 1cc wszystkimi, Hard 1cc laserowa Marisa
MS - Easy 1cc wszystkimi, normal prawie 1cc Mima

Achievements.
Odpowiedź #6
Zrobione przed chwilą - Lotus Land Story - Reimu B - Normal - 44805470

Achievements.
Odpowiedź #7
A ja sobie teraz prawie cały czas pogrywam w MS (głównie z powodu doskonałej muzyki ;P) i udało mi się przejść wszystkie postacie na Easy 1cc, a nawet na poziomie Normal Reimu i też 1cc (w co do dzisiaj nie mogę uwierzyć xD). Kiedyś Touhou było chyba łatwiejsze ;P

Ech, niestety Normal + Marisa + Turbo mode nie są ani na moje nerwy ani refleks - poległem na przedostatnim ataku Shinki (nie chciało mi się włączać kontynuacji xD)
był tu baner, ale mi się znudził

Achievements.
Odpowiedź #8
Powiem ze narazie z PC-98 dotykalem tylko Phantasmagorie of dimensional dream na normalu gdzie na Yumemi - SUDDENLY 4 lives lost i jeszcze MS gdzie za 1szym podejsciem zrobilem 1cc normal modo no i extra potem kiedys tam zrobilem. Mam zamiar w przyszlosci ruszyc LLS ale jakos nie mam czasu.
  • Ostatnia zmiana: Marzec 20, 2012, 10:38:10 przez Maluetar
Rucham psa jak sra

Achievements.
Odpowiedź #9
Maluetar pisał tej nocy na #touhoupl, że przeszedł LLS Hard za pierwszym razem, no to nie mogłem być gorszy...
Na szczęście wszyscy w domu już spali, bo tyloma k... już dawno nie rzucałem. Dałem radę dopiero za czwartym razem. (Godzina wysłania posta nieprzypadkowa.)

Te gry działają mi na nerwy.

Achievements.
Odpowiedź #10
Zdaje się, że będę musiał wziąć i w LLS dokończyć Normale (1-2 do zaliczenia) i też hardy porobić.

Achievements.
Odpowiedź #11
LLS Extra zrobione, najłatwiejsze Extra w całej serii Touhou.

Achievements.
Odpowiedź #12
Poniewaz Scooter Fox pare dni temu chwalil sie swoim 1CC MS na hardzie pomyslalem ze nie jest to zly pomysl aby sprobowac.
Rozpoczecie 5 stage - 6 zyc 0 bomb
Koniec 6 stage - 1 zycie 0 bomb
Moze faktem jest ze troche przyfarcilem ale ostatni atak shinki "zlapalem" ;P
Natomiast jej Devil's Recitation wydawalo mi sie ze jest ciut trudniejszy niz Byakuren (Do tego ten migajacy ekran =/)
Aha i Yumeko > Sakuya \o/

  • Mataha
  • [*]
Achievements.
Odpowiedź #13
Gram sobie wesoło w LLS, robię wesołe Hard 1cc ReimuB, aż tu nagle MASTER SPARK. Dude, what.

Odp: Achievements.
Odpowiedź #14
SoEW Extra 1cc. Zaliczone w połowie przez przypadek, wygłupiając się przez ostatnie dni na kanale tekstami w stylu "SOEW EXTRA. FINAL DESTINATION" i ginąc marnie po kilka razy na dobę. Oczywiście nie mogę się tym nie pochwalić, bo samemu ciężko mi w to uwierzyć, biorąc pod uwagę, jak denną SoEW jest grą.