Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Sugestie 4.0 (Przeczytany 88322 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
Odp: Sugestie 4.0
Odpowiedź #150
Może przy okazji usunięcie funkcji "center" z blokowanych i lekkie powiększenie maksymalnych wymiarów?
Hmm, że chcesz centrować coś większego? 1MB 450x200 jest całkiem spore.
Dokładniej chodziło mi o komunikat
"Następujący tag BBC nie jest dozwolony w Twoim podpisie: abbr, acronym, anchor, bdo, black, blue, br, center, code, email, flash, font, ftp, glow, green, html, hr, iurl, left, li, list, ltr, me, move, nobbc, php, pre, quote, red, right, rtl, s, shadow, size, sub, sup, table, td, time, tr, tt, white, spoiler, footnote"

Imo ładniej wygląda wyśrodkowana sygnaturka od tej przyklejonej do lewej strony.

Cytuj
Btw. napewno dorobię opcję, aby na stronie była widoczna tylko "pierwsza" sygnaturka danego użytownika (w sumie mógłbym to dziś już zrobić)
A da się ją odznaczyć? x)

Cytuj
[...] ludzie wrzucali w sygny grafiki wielkości 300x2000 i 10 mb wagi
No to nieźle przeginali :v Wysokość jest wporzo, ale szerokość to bida.


Odp: Sugestie 4.0
Odpowiedź #151
Dobra limit z szerokością powiedzmy, że zdjęty  (choć nie przesadzajmy od razu z nim ok?), regulamin uaktualni się przy bliższej okazji.
Co do "center", no nie wiem, jeszcze przemyślimy, prawda, że większość podpisów lepiej wygląda wycentrowana, ale trochę gryzie się z lewym wyrównaniem tekstu.
Co do "A da się ją odznaczyć?" , nie... akutalnie nie.
Choć rozważam ew. opcję, coby wycinać tylko obrazki z kolejnych podpisów, a zostawiać tylko tekst.


Odp: Sugestie 4.0
Odpowiedź #152

Błąd przy lajkowaniu postów

Odp: Sugestie 4.0
Odpowiedź #153
@Scarpi czy problem nadal się powtarza?
- dziś było aktualizowane forum, w tym plugin Bad Behaviour <- trzeba się zabezpieczać :)
- błąd zgłaszany mam zalogowany z wczoraj i ciekawy w związu z tym mam też komunikat, jakbyś nie odświeżał strony przez pewien czas na której chciałeś lajkować
- zauważ, że są pewne limity czasowe na ilość like pod rząd, tj trzeba odczekać przed kolejnym (trochę te ustawienia były ostatnio zmieniane)

Odp: Sugestie 4.0
Odpowiedź #154
Czy dałoby się zwiększyć odrobinę limit wysłanych i odebranych wiadomości pw?

Odp: Sugestie 4.0
Odpowiedź #155
W teorii pracujemy nad tym, ale HC ma pewne opory (uzasadnione). Jak do tego dojdziemy - damy znać.

Odp: Sugestie 4.0
Odpowiedź #156
Pomysł nie mój (tylko Raiona), ale stwierdziłem, że może być ciekawie poznać punkt widzenia sąsiadów.

Otóż padła na Forum Pewnej Innej Polskiej Strony O Dość Zbliżonej Tematyce propozycja, aby dokonać fuzji Tamtej Strony i Touhou.pl - szczegóły mogłyby zostać uzgodnione w ramach negocjacji zainteresowanych stron. Biblioteka artykułów i innego dorobku intelektualnego Stamtąd zostałaby zmergowana z tutejszą, tutejsza administracja zostałaby wzbogacona o przedstawiciela kogoś Stamtąd, odnośnik do Discorda spod bandery Tamtej Strony zagościłby na stronie głównej Touhou.pl - to tylko niektóre z konkretnych pomysłów, jakie padły w ramach wyartykułowania propozycji fuzji.

Odp: Sugestie 4.0
Odpowiedź #157
Link do tamtejszego tematu.
https://cirno.pl/forum/viewtopic.php?f=21&t=781&sid=c105b6f92535867ebe13e0f4b96f06e9&start=30#p33898

Choć jak tam pisałem. Pooky. Administracja obydwu stron powinna ze sobą porozmawiać na priv najlepiej, czy taka fuzja byłaby faktycznie profitable dla wszystkich według nich. By było wiadomo czy obydwie strony wciąż mogłyby realizować swoje cele.
Na priv, bo taka rozmowa zajmie znacznie mniej czasu. A po co przedłużać?
Na priv, bo jakieś pookyfany czy raiony nie będą wtedy dodawać swoich trzech groszy, Bo po kiego wała?

Odp: Sugestie 4.0
Odpowiedź #158
@Raion just so you know, zgłosiłem Twojego posta za linkowanie konkurencyjnej strony.

Odp: Sugestie 4.0
Odpowiedź #159
Tak szczerze nie wiem, maybe coś z tego by było, nie wiem ile na takie rzeczy będę miał czasu.
Na razie, kiedy ma troszkę wlnego próbuję ogarnąć upgrade serwera i ~150 news flashów, które teraz nie wiem co z nimi zrobić..

Wczoraj Touhoumagazyn wyszedł nowy, a ja zapowiedzi nawet nie dałem :/

Odp: Sugestie 4.0
Odpowiedź #160
Tak przy okazji - chciałbym się dowiedzieć, jak dodać artykuł na touhou.pl (absolutnie nieironicznie i poważnie).
Ponadto sortowanie artykułów zdaje się nie funkcjonować. Czy tylko ja mam z tym problem?

Odp: Sugestie 4.0
Odpowiedź #161
@h-collector
Jeżeli udałoby się jakoś dogadać. To może znalazłby się dodatkowe wsparcie do zajmowania się tymi małymi rzeczami. Co by nieco cię odciążyło.

Odp: Sugestie 4.0
Odpowiedź #162
Ja tak tylko napomknę że discord nie działa

Odp: Sugestie 4.0
Odpowiedź #163
Yup, @critz zaproponował, czy bym nie wstawił coby może ludzi trochę jakoś nie skleić (i zostawić punkt wejścia dla ludu) skoro cirno umarło. Tylko, że trochę ten pomysł nie wypalił, znaczy myślałem (ba nawet z zaproszenia na kanał skorzystałem), że w ogóle coś tam jeszcze o touhou się pisze, ale po wejściu... nie wygląda na to zbytnio... trochę rozwiązaniem wydawało się dodanie dodatkowego kanału tylko o touhou z czat-botem pod widget na stronie, ale do tej pory taki kanał nie powstał, ani na to się nie zapowiada, serio poza kilkoma obrazkami nic z touhou się tam nie dzieje (bez bota też uszłoby), więc trochę podłączać jest ten tego...

W skrócie na razie usuwam coby nie myliło.

PS. Chyba i tak wywalili mnie z serwera, ciekawe czy po tej odpowiedzi, hmm
  • Ostatnia zmiana: Wrzesień 27, 2018, 02:22:48 przez h-collector

Odp: Sugestie 4.0
Odpowiedź #164
Na pocieszenie napiszę, że nikt Cię nie wywalił. Serwer został po prostu skasowany, a przynajmniej tak słyszałem od innych.