Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Ulubione Postacie v.2 (Przeczytany 98657 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #150
czasami ironizuje; ,,Sob sob... I'm so anemic
I can't even recite the spells...".
Wait, wait, wait. To była ironia z jej strony? Myślałem, że mówi serio. xD

Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #151
@PookyFan
Po takim damnaku jakie zaserwowała w walce, myślę, że raczej to tylko usprawiedliwienie przegranej.

Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #152
^Patche mówiła serio. Nie była w najlepszej formie w tamtym momencie.
Dopiero w trakcie extra wspomniała iż była już w dużo lepszej formie i pokazała swoją moc.

Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #153
W takim razie dziękuję za sprostowanie. ^_^

  • Kami
  • [*]
Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #154
Aktualnie moje ulubione to Kagerou Imaizumi i Sekibanki.
  • Ostatnia zmiana: Czerwiec 11, 2013, 17:28:55 przez Kamikaze

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #155
Clair, skoro lubisz postacie w pizamach, to jaki jest twoj stosunek do Yuki z PC98?
o, mamy fana Ran, archi sie wkurwi

  • Evangel
  • [*]
Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #156
Nie ogarniam całego Universum Touhou, głównym źródłem mojej wiedzy jest gra "Touhou Hisoutensoku" i mój kumpel z szkolnej ławy Kaito (może powinno być w innej kolejności ) ale mam kilka swoich faworytek. Nie piszę numerków bo nie dzielę je na lepsza/gorsza. Wszystkie lubię równie mocno:

*Suika Ibuki
*Hong Meiling
*Aya Shameimaru

*Suwako Moriya (Kero.. Kero..)
*Tenshi Hinanawi
*Youmu Konpaku
*Reisen Udongein Inaba
*Komachi Onozuka
SAKUYA-SAN!! SAKUYA-SAN!! CLEANING STOP!! ROOM CLEANING STOP!!!

Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #157
Nie ogarniam całego Universum Touhou
Dobrze dla Ciebie, że się przyznałeś, bo możliwe, że zaczęłoby się gnojenie ze strony niektórych użytkowników. W ogóle jesteś pierwszą osobą od dawna, co nie zaczynała od PVek xD jeśli chcesz się zapoznać z Touhou bardziej, polecam Ci gry danmaku dostępne w najlepszym warezie w sieci (czyt. dział download na stronie głównej touhou.pl) oraz lekturę http://en.touhouwiki.net/wiki/Touhou_Wiki na temat postaci, które lubisz i nie tylko.

Losowa sygnatura tak bardzo losowa.

Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #158
Moje ulubione postacie z touhou:

Raisen - za fajnie wyglądające ataki(też postrzelał bym sobie z palców xD) , desing ,muzyczka jak się z nią walczy oraz pozytywny charakterek.

Utsuho - za władaniem energią atomową , za muzyczkę i za atak który zajmuje tak około 7/9 planszy. Po za tym desing. Szkoda tylko że jej odbiło kiedy dostała te energie atomową

Flandre - bardzo fajna postać o której wiem tyle że siedzi w pywnicy i raz wyszła się spytać sakuyi co to jest sex D: Jest jedynym extra bossem którego pokonałem xD. Ma najwięcej remixów na osu owen was her i fan artów -.-(wszędzie tego pełno) jest przedstawiona w większości filmików za potworna (ale ja tak nie sądze)

Siosty primsrivers - bo są melodyjne i grają nie dotykając instrumentów. Ale na fanowskich filmikach grają normalnie (kontaktowo)

marisa i raimu - bo to pierwsze bohaterki touhou więc sentyment jest.

yukari - bo to ona głównie stworzyła granice która oddziela świat normalny od gensokyo i jest jedną z tych pozytywnych postaci , Która ma fajną nute (necrofantasia) , fajnych kompanów (ren i chen) , fajny charakter , i śpi tyle co ja całe dnie :D.

suwako - za wszystko

nue - za epicki wygląd i poruszaniu się na statku kosmicznym:D

Żeby nie było wszystkie postacie w touhou są zajebiste na swój sposób  ale nie chce mi się wszystkich wymieniać .Na żadną postać nie mam złego słowa.

  • Ostatnia zmiana: Marzec 29, 2013, 00:15:28 przez 4fun

Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #159
^that post gave me cancer

Gdy któraś z postaci jest jedną z twoich ulubionych, postaraj się nauczyć jak poprawnie napisać jej imię/nazwisko.

Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #160
^ potraktuj to "4fun", tak jak w jego ksywce : ) ja się nieźle uśmiałem (pozytywnie) i za to plus ^^

suwako - za wszystko

nue - za epicki wygląd i poruszaniu się na statku kosmicznym:D

dla mnie wystarczy, jestem na tak

Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #161
Srsly, chichłe

Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #162
Spoiler (pokaż/ukryj)
Moje ulubione postacie z touhou:

Raisen - za fajnie wyglądające ataki(też postrzelał bym sobie z palców xD) , desing ,muzyczka jak się z nią walczy oraz pozytywny charakterek.

Utsuho - za władaniem energią atomową , za muzyczkę i za atak który zajmuje tak około 7/9 planszy. Po za tym desing. Szkoda tylko że jej odbiło kiedy dostała te energie atomową

Flandre - bardzo fajna postać o której wiem tyle że siedzi w pywnicy i raz wyszła się spytać sakuyi co to jest sex D: Jest jedynym extra bossem którego pokonałem xD. Ma najwięcej remixów na osu owen was her i fan artów -.-(wszędzie tego pełno) jest przedstawiona w większości filmików za potworna (ale ja tak nie sądze)

Siosty primsrivers - bo są melodyjne i grają nie dotykając instrumentów. Ale na fanowskich filmikach grają normalnie (kontaktowo)

marisa i raimu - bo to pierwsze bohaterki touhou więc sentyment jest.

yukari - bo to ona głównie stworzyła granice która oddziela świat normalny od gensokyo i jest jedną z tych pozytywnych postaci , Która ma fajną nute (necrofantasia) , fajnych kompanów (ren i chen) , fajny charakter , i śpi tyle co ja całe dnie :D.

suwako - za wszystko

nue - za epicki wygląd i poruszaniu się na statku kosmicznym:D

Żeby nie było wszystkie postacie w touhou są zajebiste na swój sposób  ale nie chce mi się wszystkich wymieniać .Na żadną postać nie mam złego słowa.

Za "ren i chen" karny kutas i gazoszlachetna degradacja plus:
Spoiler (pokaż/ukryj)

Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #163
@up Jakie oburzenie huehue


Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #164
@up Jakie oburzenie huehue

Naucz się pisać, huehue. Uwaga, zaczynam.


4sran xD DOBRZE NAPISAŁEM?

za ren i chen mam Cię na oku. REN? NA LITOŚĆ BOSKĄ (KAŻDEGO BOGA)

Moje ulubione postacie z touhou:

Raisen
http://en.wikipedia.org/wiki/Raisen
Przednie miasto. Ale nie słyszałem o nim wcześniej.

Flandre - bardzo fajna postać o której wiem tyle że siedzi w pywnicy i raz wyszła się spytać sakuyi co to jest sex D: Jest jedynym extra bossem którego pokonałem xD. Ma najwięcej remixów na osu owen was her i fan artów -.-(wszędzie tego pełno) jest przedstawiona w większości filmików za potworna (ale ja tak nie sądze)

Najważniejsza lekcja dla fana touhou.... Umiejętność bycia w stanie odgraniczyć twórczość fanów i kanon (czyli oryginał, do którego łapy przyłożył ZUN). Mam szczerą nadzieję, że się nauczysz, o co w tym chodzi.

marisa i raimu - bo to pierwsze bohaterki touhou więc sentyment jest.

Jaki Ty masz sentyment? Fanem jesteś od 10 lat? Sentyment jest wtedy, gdy widzisz wychodzące kolejne gry, ewolucję serii, zmiany w bohaterach / postaciach do wyboru. A nie jak zaczynasz być fanem.


Z Nue to, co z Flandre.

No, to chyba tyle.
Powodzenia, no offense, zacznij od znajomości imion, potem jakoś to pójdzie.

Pochwalam cierpliwość do gier i czerpanie radości z danmaku. good job.