Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: UNL - Fanchar? (Przeczytany 4072 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
  • Pejhi
  • [*]
UNL - Fanchar?
Ostatnio grzebiąc po YT znalazłem ciekawą informacje, mianowicie Theme do fanowskiej postaci Sasha Sashiromiya
Wie może ktoś czy jest jakiś sposób dodania jej do gry, o ile się da. Od 15 minut szukam i narazie nic nie znalazłem.
Może Wy wiecie coś na ten temat?

Odp: UNL - Fanchar?
Odpowiedź #1
Cytuj
左城宮 則紗(さしろみや サーシャ)
"The shadow trainer becoming the lore of giants."

Originates from this video:
http://www.nicovideo.jp/watch/nm7753348

Fan character from the Touhou series. Has the ability to manipulate shadows. Before the release of Touhou Hisoutensoku, she was certain nico nico douga user's idea of the last boss. (Note: her creator is not a VIPPER)
She always wears a yukata and geta. She has blue hair and antler-like twin ahoge.
Her species is Daidarabocchi , a type of gigantic youkai in Japanese mythology. In fact, her size is the same as humans. She projects shadows on the fog and creates huge figures.
The title of the BGM for her stage is "Fake History of Black and Shadow - The Fake with High Quality"

Źródło: Danbooru wiki (18+ bo to jednak danbooru)
Spójrz również: Touhou Wiki

ed: Ta postać po prostu nie została utworzona "do gry".
  • Ostatnia zmiana: Maj 30, 2012, 18:47:03 przez Tilval

Odp: UNL - Fanchar?
Odpowiedź #2
zwykła miscellaneousowa postać, ot co
ja ją znam tylko z touhoumonów, gdzie "lekko" się zdziwiłem jak mi wyskoczyła

  • Phor Cillic
  • [*]
Odp: UNL - Fanchar?
Odpowiedź #3
Jak serio chciałbyś ją widzieć w grze z innymi - po prostu "skonstruuj" Mugena ze wszystkimi postaciami z Touhou. Założę się, że jeszcze kilka osób by się tym zaintresowało, dorzucając linki do swoich waifu itd :)

Odp: UNL - Fanchar?
Odpowiedź #4
jedna taka fanowska kompilacja jest na YT, ktoś tutaj już ją wrzucał; akurat może Sashy nie ma, ale może pojawi się kiedyś druga część...