Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Touhou 06-09 General (Przeczytany 20649 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
Odp: Touhou 06-09 General
Odpowiedź #15
Przy zwykłych portretach postaci Alphes też pomagał/pomagała ZUNowi.
Wszystkie endingi są zrobione w 100% przez alphesa.

/thread
Rucham psa jak sra

Odp: Touhou 06-09 General
Odpowiedź #16
Nah, jak dla mnie nie ma żadnej różnicy, bo rysunki w PoFV (zarówno w endingach, jak i portrety postaci w grze) są tak ładne jak w niemal każdej ZUNowskiej grze (w IN postacie były brzydkie, w MoFie i SA postacie grywalne, ale tak o to w endingach jest cacy).

Biłbym po mordzie...ale mi się nie chcę...
Jedyny brzydki Art w IN to Kaguya, reszta jest piękna i cudowna...

Oficjalny Wrigglefag

Odp: Touhou 06-09 General
Odpowiedź #17
Drewko, brzydkie, bo ZUN w tej częśći stosował paskudną kreskę. Co prawda nie widać tego aż tak mocno przy niektórych bossach (np. Mokou i Wriggle wyszły ładne, zadowolony?), ale patrząc chociażby na Youmu można łatwo pomylić ją z psem. Reszta playable charów jest jeszcze gorsza.

  • Geminorum
  • [*]
Odp: Touhou 06-09 General
Odpowiedź #18
Jeżeli rysunki z EoSD są całkowicie jego autorstwa, to patrząc na IN, a w szczególności na MoF, ZUN cofnął się w rozwoju.

(samo IN lubię, ale jak o nim myślę, to widzę postaci z dwoma kropkami na środku twarzy zamiast nosa)

Random Saint here.

Odp: Touhou 06-09 General
Odpowiedź #19
jestem dziwny...
Dla mnie EoSD jeżeli chodzi o arty postaci to jeden wielki LOL. Niestety Meiling wyglądająca jak kasztaniak i Troll face Sakuya nie są piękne...

Odp: Touhou 06-09 General
Odpowiedź #20

Teraz z kolei Ty masz wpierdol ode mię.

Odp: Touhou 06-09 General
Odpowiedź #21
Sorry ale twarz Sakuyi z EoSD jest no...ZUN zrobił jej tam krzywdę. Ogólnie to ją lubię xD

Odp: Touhou 06-09 General
Odpowiedź #22
Pierdzielicie farmazonty. Wszystkie arty od ZUNa wyglądają paskudnie. Ratują go tylko charaktery postaci i ich motywy muzyczne.
Dilujcie z tym. Sam, jak wy to ładnie określacie, "tardzę" Yuyuko ale zdaję sobie sprawę że prócz fajnego pomysłu na kieckę w IN narysowana jest tragicznie. Co innego - fanart.

В бой, защитники Монолита! В бой! Отомстим за падших братьев наших!

Odp: Touhou 06-09 General
Odpowiedź #23
Cytat: Towarzysz Lenek
Wszystkie arty od ZUNa wyglądają paskudnie.
[...]
Co innego - fanart.
Od tego momentu wszyscy określani mianem oldfagów będą Cię hejcić.
ZUN jak wiadomo jest człowiekiem orkiestrą, więc raczej nie można nod niego wymagać szokującej jakości w każdej dziedzinie (w tym przypadku rysowaniu). Aczkolwiek gusta są różne...
Jednak muszę przyznać, że arty postaci w częściach od szóstej do dziewiątej wyszły mu słabiej niż w innych częściach, szczególnie w porównaniu do okresu PC-98.

Odp: Touhou 06-09 General
Odpowiedź #24
Jednak muszę przyznać, że arty postaci w częściach od szóstej do dziewiątej wyszły mu słabiej niż w innych częściach, szczególnie w porównaniu do okresu PC-98.
Halt! Hammerzeit!
No, tu muszę przyznać rację, w częściacj na PC-98 postacie wyglądały... no, takie jakieś okrąglejsze były i wogóle fajniejsze z wyglądu.
Dla mnie jednak ZUN, o ile jest świetnym kompozytorem i programistą, to jako rysownik pozostanie kiepski. Ma to samo, co ja, fajne pomysły, ale wykonanie paskudne. Zawsze łapka pójdzie nie tak, jak trzeba.

Odp: Touhou 06-09 General
Odpowiedź #25
Towarzyszu, nie znacie się i tyla. Kreska ZUNa najlepsza kreska. Wyłączając ofc IN oraz arty playable charów z 10-12. Nie powiesz mi, że ZUN nie umie rysować, patrząc na arty z PCB chociażby.

Odp: Touhou 06-09 General
Odpowiedź #26
a dla mnie nie ma gorszych rysunków od tych z SA (np. Marisa...)

no i + dla Drewka za wytknięcie Kaguyi

Odp: Touhou 06-09 General
Odpowiedź #27
Towarzyszu, nie znacie się i tyla. Kreska ZUNa najlepsza kreska. Wyłączając ofc IN oraz arty playable charów z 10-12. Nie powiesz mi, że ZUN nie umie rysować, patrząc na arty z PCB chociażby.
W PCB arty były najbardziej strawne. W IN podobały mi się pomysły (Eirin, Udonge) - gorzej z wykonaniem.

a dla mnie nie ma gorszych rysunków od tych z SA (np. Marisa...)
W SA akurat Marisa wyglądała dość strawnie, może granat jej bardziej pasuje, najlepiej jednak dla mnie wyglądała w T4 i w PCB.

  • Geminorum
  • [*]
Odp: Touhou 06-09 General
Odpowiedź #28
Mniejsza o reszte. Jako, ze jestem rysunkowym pedantem, po prostu troche irytuje mnie fakt, ze skoro juz ZUN umie narysowac ludka z normalnymi proporcjami i ma czas na kolorowanie/wycieniowanie, blahblah, to czemu nie umie znalezc 5 minut na przyjrzenie sie, jak wyglada but i odrysowanie go chocby. Wiekszosc postaci jest pokrzywdzona wlasnie takimi drobnostkami - w to tez wliczaja sie niedociagniecia czystko techniczne nie zwiazane z anatomia.

Odp: Touhou 06-09 General
Odpowiedź #29
Jak dla mnie ich buty dają radę. Poa tymi skarpetkowatymi łapciami Sanae, które wyglądają, jakby miała na nogach osiem par skarpetek.