Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Danmaku challenges thread (100 runda!) (Przeczytany 407857 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 5 Goście przegląda ten temat.
Odp: Danmaku challenges thread (PCB Stage 5)
Odpowiedź #180
Welp, domyślałem się co do bombspamu ale nie miałem kiedy grać za bardzo to spróbowałem przejścia możliwie bezboleśnie na lunatic xD. Zapewne Sakuya B byłaby tu miażdząca.

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

Odp: Danmaku challenges thread (PCB Stage 5)
Odpowiedź #181
5. Piąta runda!


Tym razem challenge również będzie odbiegał od typowych highscore runów. Mogą się zdarzyć remisy, ale nie sądze by ich było dużo.
Waszym celem będzie ukończenie czwartego poziomu UFO (oczywiście w practice mode) z jak największą ilością bomb w zapasie.

UWAGA: Liczba dodatkowych żyć nie może zejść poniżej sześciu i, żeby troszeczkę zmniejszyć ilość remisów to gramy conajmniej na poziomie trudności Normal. Jeżeli ktoś będzie miał tyle samo bomb co ktoś inny, to osoba która zrobiła to na wyższym poziomie trudności jest wyżej w tabelce wyników i to nie liczy się jako remis.
Remis jest wtedy kiedy gracze mają tyle samo bomb (pamiętamy, że cząsteczki bomb też się liczą) na tym samym poziomie trudności.

Mam nadzieję, że tym razem dałem jakiś ciekawy challenge xD
Życzę wszystkim powodzenia.


Runda trwa do godziny 23:59 w niedzielę.
Rucham psa jak sra

Odp: Danmaku challenges thread (UFO Stage 4)
Odpowiedź #182
In b4 Maluetar robi to samo na lunaticu:



Edit:
Cytuj
Liczba dodatkowych żyć nie może zejść poniżej sześciu
Kurwa, just noticed... jutro zrobię od nowa. ;/
  • Ostatnia zmiana: Maj 19, 2012, 01:07:00 przez PookyFan

  • JCD
  • [*]
Odp: Danmaku challenges thread (UFO Stage 4)
Odpowiedź #183
Chciałem tylko zauważyć, że:

Cytuj
Liczba dodatkowych żyć nie może zejść poniżej sześciu

Ciekawe, ile osób dobije do max ilości żyć bomb.
  • Ostatnia zmiana: Maj 19, 2012, 12:34:55 przez JCD

Odp: Danmaku challenges thread (UFO Stage 4)
Odpowiedź #184
Ciekawe, ile osób dobije do max ilości żyć.

W practice zaczynasz z maksymalną ilością żyć przecież. Nawet poza practice zdobycie maksymalnej ilości żyć przed Murasą nie jest dużym wyzwaniem, imo.
  • Ostatnia zmiana: Maj 19, 2012, 01:26:43 przez Ignacy Przybylski
ВОРУЙ УБИВАЙ | PERFECT FREEZE

Odp: Danmaku challenges thread (UFO Stage 4)
Odpowiedź #185
Tylko trza mieć najpierw to practice oblokowane. Jako że nie ma najmniejszego nawet chuja by znaleźć na internetach kogokolwiek, komu by się chciało ruszyć dupsko i uploadnąć kompletny plik score, a ja nie mam skilla by ukończyć całą jebaną grę na lunatic 6 razy, to zamieszczam 2 pliki score:
http://ifile.it/4g3w97z/scoreth12.dat - Normal + Lunatic wszystko odblokowane
http://ifile.it/zgu4y9d/scoreth12.dat - Easy, Normal, Hard wszystko odblokowane

*Idzie ogarniać zadanie*

Spoiler (pokaż/ukryj)
Sanae-chan A wydaje się dobrą opcją na trzymanie wrogów na dystans bez bomby, aczkolwiek B w teorii też powinna. Lepiej mi się póki co nie chce, już wystarczająco kompletnie nienawidzę tej planszy i Murasy, a do tego w chuj łatwo tam o pomyłki.
  • Ostatnia zmiana: Maj 19, 2012, 02:56:02 przez critz

Odp: Danmaku challenges thread (UFO Stage 4)
Odpowiedź #186
Ja Critz widzę, że ty masz tam pięć dodatkowych żyć =P

Odp: Danmaku challenges thread (UFO Stage 4)
Odpowiedź #187

Odp: Danmaku challenges thread (UFO Stage 4)
Odpowiedź #188

Odp: Danmaku challenges thread (UFO Stage 4)
Odpowiedź #189
Well, shit. I to by było na tyle jeśli chodzi o challenge.

Odp: Danmaku challenges thread (UFO Stage 4)
Odpowiedź #190
Czarnuchu, ty poważny? oO
Oh welp:
good job
Jakbym metodycznie piłował tą planszę to jest szansa że to powtórzę, ale to jak rozbijanie muru głową xD. Ale pewnie będzie jeszcze parę remisów.
  • Ostatnia zmiana: Maj 19, 2012, 13:57:44 przez critz

Odp: Danmaku challenges thread (UFO Stage 4)
Odpowiedź #191

Oh danke, najlepsza Sanae jaką widziałem. :3

Odp: Danmaku challenges thread (UFO Stage 4)
Odpowiedź #192
Zauważyłem, że jakby Malu pozamieniał gry i wyzwania to byłyby znacznie ciekawsze. EoSD można było po prostu survival (czy nawet score) zamiast tego nieszczęsnego grejzingu, SA właśnie grejz, to nie byłoby wtedy chapania milionów punktów bombując na gównach przed Yuugi tylko czysty skill, no i w UFO można było dać zwyczajnie score, wtedy można byłoby się bawić systemem UFOków tak jak został stworzony, a nie spalać run za runem przez jakieś sztuczne dyskwalifikacje.

Mogłbyś właśnie dać teraz coś ze score UFO / TD to bym się pobawił z Sanae-chan bez miotania łaciną, a i ludzie by ogarneli trochę bardziej scoring za pomocą UFO tokenów / Trance Mode.

Also, zmieniające się nagle ufo tokeny to chuj, spierdalające wielkie ufa to łapczywy chuj, clipdeathy to chuj, Nue to jebany skąpy chuj, extend nie zmieniający się w bombę przy full life to chuj, dyskwalifikacja za życia to chuj, odprowadzanie celowanych strumieni pocisków to chuj, survival Murasy to tempy huj.
  • Ostatnia zmiana: Maj 19, 2012, 20:09:47 przez critz

Odp: Danmaku challenges thread (UFO Stage 4)
Odpowiedź #193
Mnie się wszystkie wyzwania podobały, a na kolejne zawsze jest czas. :P

Odp: Danmaku challenges thread (UFO Stage 4)
Odpowiedź #194
Critz: to dopiero piąta runda. Spokojnie, przelecimy wszystko co będzie tylko możliwe xD