Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Danmaku challenges thread (100 runda!) (Przeczytany 407863 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 5 Goście przegląda ten temat.
Odp: Danmaku challenges thread (PCB Stage 5)
Odpowiedź #165
Taka postawa mnie się podoba.
Rucham psa jak sra

Odp: Danmaku challenges thread (PCB Stage 5)
Odpowiedź #166
Nie będę oszukiwał, że nie próbowałem, a skoro próbowałem to też zamieszczę. Ktoś na dnie musi być. :D

Easy dzisiaj

I kij, że 100M, skoro Ignacy ma odrobinę więcej Cherry.
Normal wczoraj

Nie sądzę, abym miał kiedy to poprawić.

Odp: Danmaku challenges thread (PCB Stage 5)
Odpowiedź #167
wyżyłowałem cherry na izimodo:

  • Seina
  • [*]
Odp: Danmaku challenges thread (PCB Stage 5)
Odpowiedź #168


Żałośniej się nie dało? xD

No cóż, spróbuję jeszcze~

Odp: Danmaku challenges thread (PCB Stage 5)
Odpowiedź #169
nie mogę się skupić, cały czas tracę to jedno lub dwa życia ;\ zawsze na innym spellu, a czasem nawet tracę życie w tak głupi sposób, że aż szkoda mi siebie
Spoiler (pokaż/ukryj)

przynajmniej zbieranie mi całkiem dobrze idzie

  • Tora
  • [*]
Odp: Danmaku challenges thread (PCB Stage 5)
Odpowiedź #170
Spoiler (pokaż/ukryj)
O dziwoto, za moim pierwszym podejściem, zaraz po poczytaniu o co Malu tym razem chodzi, miałem dość podobny wynik. Potem tylko gorzej i gorzej, i dopiero po kilkudziesięciu próbach zmieniłem 6kę w 8kę. Karma czy co.

Ale wyzwania fajna rzecz, w końcu odkryłem do czego służy ten licznik w dolnym lewym rogu, a na którego nigdy uwagi nie zwracałem :P

Cytat: "Pan Ignacy"
Youmu idzie mi gorzej niż jakikolwiek inny 5ty boss.
Czy ja wiem, dość przyjemna w rozwalaniu. Ciary to mnie przechodzą na myśl o Orin i Shou xD
  • Ostatnia zmiana: Maj 18, 2012, 17:38:26 przez Tora
May your eyes be able to see things better, even if just a little.

Odp: Danmaku challenges thread (PCB Stage 5)
Odpowiedź #171
Ciary to mnie przechodzą na myśl o Orin i Shou xD

No niby mają bardziej skomplikowane spelle, zwłaszcza to zapierniczanie przy x-owym laserze Shou, ale na Youmu w ogóle nie umiem sie skupić, w ogóle w PCB. :P W sumie, ten challenge trochę mi przypomina pierwszy, całe to nonfocusowanie.
ВОРУЙ УБИВАЙ | PERFECT FREEZE

Odp: Danmaku challenges thread (PCB Stage 5)
Odpowiedź #172
Moim głównym celem przez te wyzwania było zachęcenie chociaż paru ludzi do grania i właśnie do przynajmniej małego ogarnięcia po co w niektórych grach w lewym dolnym rogu są jakieś dziwne systemy i jak działają.
Niektórzy wiedzą bo poczytali gdzieś, albo byli na moich panelach na konwentach, ale na pewno nie wszyscy xD
  • Ostatnia zmiana: Maj 18, 2012, 21:52:31 przez Maluetar

  • Tora
  • [*]
Odp: Danmaku challenges thread (PCB Stage 5)
Odpowiedź #173
No niby mają bardziej skomplikowane spelle, zwłaszcza to zapierniczanie przy x-owym laserze Shou, ale na Youmu w ogóle nie umiem sie skupić, w ogóle w PCB. :P W sumie, ten challenge trochę mi przypomina pierwszy, całe to nonfocusowanie.
Najgorsze są non-sepllcardowe serie laserów, mnie strasznie dezorientują i jeśli przejdę rundę bez skucia to cieszę się jak głupi xD Zapierniczanie przy wielkim zielonym X wygląda przy tym znośnie. Natomiast przy Youmu realne zagrożenie dla mnie mija wraz z pierwszym spellcardem w ostatecznym starciu :P I jeszcze ma te ułatwiające unikanie chwilowe zwolnienie.
A Orin to Orin xD Mój pierwszy toho-koszmar.

Malu, zacna idea. Dawaj dalej.
  • Ostatnia zmiana: Maj 18, 2012, 21:36:22 przez Tora

Odp: Danmaku challenges thread (PCB Stage 5)
Odpowiedź #174
Najgorsze są non-sepllcardowe serie laserów, mnie strasznie dezorientują i jeśli przejdę rundę bez skucia to cieszę się jak głupi xD Zapierniczanie przy wielkim zielonym X wygląda przy tym znośnie

Właśnie te nonspelle mi dobrze idą, tylko ten X mnie wkurwiał, ale ja robiłem tylko normal, nie jakieś hardy. :P

Heh, próbuję cały czas na unfocus i tylko więcej się wbijam w pociski, czasu niestety miałem dość mało. Cóż, może w następnej rundzie nadrobię. ^^

Odp: Danmaku challenges thread (PCB Stage 5)
Odpowiedź #175
tym razem hard, bo nie wiedziałem, że mam odblokowany xD

Odp: Danmaku challenges thread (PCB Stage 5)
Odpowiedź #176
Ja tym razem muszę sobie odpuścić. Wczoraj zrobiłem kilka przymiarek, ale żadnych screenów. Dziś mnie przez cały dzień głowa napiernicza i nie jestem w stanie grać ;_;

Odp: Danmaku challenges thread (PCB Stage 5)
Odpowiedź #177
i lunatic

Odp: Danmaku challenges thread (PCB Stage 5)
Odpowiedź #178
Koniec rundy czwartej!
Gratuluję wytrwałości ludziom którzy próbowali swoich sił w tej rundzie i oczywiście Stefanolowi za zdobycie największego wyniku. Szkoda, że Sakuyą B nie miałem odblokowanego na lunaticu Stage 5 bo nią można naprawdę nieźle nabić CherryMAX.

Tabela wyników:
1. Stefanol                  491620
2. Maluetar                 481750
3. Critz                        470930

4. Tora                         448660
5. Ignacy Przybylski     392730
6. Tilval                        392490
7. Raion                       381200
8. Seina                       361200

Już niedługo kolejna runda.


  • Ostatnia zmiana: Maj 18, 2012, 23:33:55 przez Maluetar

Odp: Danmaku challenges thread (PCB Stage 5)
Odpowiedź #179
Dopiero pod koniec tej rundy ogarnąłem, jak należy przechodzić by nabić jak najwięcej CherryMAX. Mój zwycięski wynik to mój pierwszy kontakt z tą planszą na lunatic (dzięki Critz za score.dat xD), przerwałem również przypadkiem klawiszem "x" 2 bordery, czego nie powinienem w żadnym wypadku robić, ale już nie było czasu robić poprawnego runu.

W tej rundzie nie należało oszczędzać na bombach i życiach, a wręcz przeciwnie, co widać na moim screenie xD. Jedynie trzeba było oszczędzać na przerywaniu borderów (pomaga czyszczenie ekranu z danmaku bombieniem przed samym borderem).