Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Danmaku challenges thread (100 runda!) (Przeczytany 411729 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 4 Goście przegląda ten temat.
Odp: Danmaku challenges thread (SA Stage 4)
Odpowiedź #705
53. Pięćdziesiąta trzecia runda!

1. Odpalamy Subterranean Animism
2. Stage Practice
3. Lunatic
4. Stage 4

Naszym celem jest dojść jak najdalej lub przejść cały poziom kończąc go z jak największą ilością żyć =D
W przypadku remisów będzie brana pod uwagę ilość Powera.

Wybór drużyny jest oczywiście dowolny.
Score.dat można znaleźć pod tym adresem. Podziękowania za udostępnienie go dla Critza (swoich nie udostępniam xD).

Runda trwa do godziny 23:59 w niedzielę 9 grudnia.


Powodzenia ;D
Rucham psa jak sra

Odp: Danmaku challenges thread (StB Stage 5-8)
Odpowiedź #706
Cytat: Maluetar
9. Kreton         28730

Chłodna pozycja. Cirno motzno.

Cytat: Maluetar
Score.dat można znaleźć pod tym adresem. Podziękowania za udostępnienie go dla Critza (swoich nie udostępniam xD).

Brofist.

Also, rezygnuje - nie mam Stage 4 na Lunaticu, a nie zamierzam ściągać innych.

Odp: Danmaku challenges thread (SA Stage 4)
Odpowiedź #707
Cóż jak już po niekrótkich staraniach odblokowałem ten stage to moge nadesłać wynik choć lunatyk to nie mój poziom:

There was a man who had everything
He met a youkai who knows everything
Now she has everything and he knows nothing.

Odp: Danmaku challenges thread (SA Stage 4)
Odpowiedź #708
O jejku. Przypomniałem sobie jaki jej pierwszy spell jest niszczący na lunaticu.
Hard - stój w miejscu i odsuń się lekko na bok kiedy lasery będą się tworzyć
Lunatic - stój w miejscu, odsuń się lekko na bok kiedy lasery będą się tworzyć, "HOW AM I SUPPOSED TO DODGE THAT YELLOW BULLSHIT?!", bomb/*pichun*

Daaaawno nie grałem, ale zadziwiająco dobrze mi poszło:
Stage bez żadnej śmierci. Dwie standardowe bomby na midbossie, jedna na samym początku i jedna gdzieś za midbossem.
Z Satori już trochę ciężej. Nonspelle były okej (chociaż bardzo łatwo jest się walnąć na drugim podczas wychodzenia z ostatniej fali). Bardzo mi się nie podoba, że tak dramatycznie zwiększyli poziom trudności jej pierwszego i przedostatniego spella z Harda. One były banalne. 2x dead
Całe szczęście ten 1cc już mam za sobą i nigdy nie chcę już go powtarzać. Cały tydzień practice na stage 3, 4 i 5. Trzebabyło nabić tych żyć przed Utsuho xd



Poprawię jak pojawi się lepszy wynik na co oczywiście liczę.
Losik: Do roboty ;D

Odp: Danmaku challenges thread (SA Stage 4)
Odpowiedź #709
Challenge acc... Czekaj CO?! Ktoś tu chyba wybitnie przecenia moje możliwości tylko dlatego że kilka challenge'y wygrałem (głównie uporem i/lub strategią).
Więc żeby było jasne jestem za cienki na lunatyka w tej chwili próbuje przechodzić na hardzie dopiero coś i to nie SA, które mimo mojego całego uwielbienia dla niego nie jest moja mocną stroną.
Oczywiście nie byłbym sobą gdybym mimo to nie próbował na wszelkie sposoby podbić swojego wyniku do granic możliwości xD:

ale gdzieś tutaj one się kończą (no chyba że się nauczę przechodzić ostatni spellcard z 1 powera bez straty życia w co jednak wątpię).

BTW:
"HOW AM I SUPPOSED TO DODGE THAT YELLOW BULLSHIT?!", bomb/*pichun*
Bardzo to.

Odp: Danmaku challenges thread (SA Stage 4)
Odpowiedź #710
Dawno nie grałem w Touhou, więc wynik jest nieco gorszy.

Link: http://i45.tinypic.com/1zfm0eb.png

Odp: Danmaku challenges thread (SA Stage 4)
Odpowiedź #711
Mam jedno pytanie, mianowicie czy jeżeli grałabym na trybie Marisa-Alice, i skończyła stage mając 5.00 powera, to czy byłoby to oszustwo?

Odp: Danmaku challenges thread (SA Stage 4)
Odpowiedź #712
^ Oczywiście. No chyba że akurat Malu się będzie chciało dzielić przez 2.
Ja natomiast jestem ciekaw czy hierarchia wyników idzie życia>power czy życia>cząstki>power. Anyway:

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

Odp: Danmaku challenges thread (SA Stage 4)
Odpowiedź #713
W takim razie czas przeprosić się z Suiką ^^"



Spróbuję jeszcze poprawić :3

Edit:
Spoiler (pokaż/ukryj)
  • Ostatnia zmiana: Grudzień 09, 2012, 12:12:03 przez arhus

Odp: Danmaku challenges thread (SA Stage 4)
Odpowiedź #714
Cytat: arhus
Mam jedno pytanie, mianowicie czy jeżeli grałabym na trybie Marisa-Alice, i skończyła stage mając 5.00 powera, to czy byłoby to oszustwo?

Nie. Mając 5.00 miałabyś równowartość 2.50. Nie trolluj critz.

Odp: Danmaku challenges thread (SA Stage 4)
Odpowiedź #715
Critz: czy twoim zdaniem cząstki  nie są częścią żyć? Oczywiście, że są.

Odp: Danmaku challenges thread (SA Stage 4)
Odpowiedź #716
Er... wybaczta, myślałem że sarkazm był wystarczająco wyraźny. Tak, nie jest to oszustwo, inaczej Malu by coś o tym napisał (aczkolwiek jeden point item jako Alice jest wart 8 powera, podczas gdy normalny 5, więc przelicznik pozostawiam waszemu rozsądkowi). A co do cząsteczek, chciałem tylko uniknąć niedomówień.

Odp: Danmaku challenges thread (SA Stage 4)
Odpowiedź #717
Nieeeeeeeeee ;___;
Zapowiadał się jeden z lepszych runów w życiu i zapomniałem, że na tej klawie "x" nie działa z "shift + z"
Tak się podłamałem, że z wrażenia nawet nie nabijałem graze'a na last spellu.


Odp: Danmaku challenges thread (SA Stage 4)
Odpowiedź #718
*patrzy na score arhus*
Jaki tryb? W sumie tak hardo cisnąłem Reimu A zawsze, że nigdy nie zadałem sobie trudu sprawdzenia patternów innych trybów na lunaticu.

EDIT: jak teraz tak patrzę to Marisa A ma całkiem łatwe spelle u Satori + możliwość 8 bomb. Szkoda, że nie chce mi się już włączać gry na dziś xD
Gratuluje.
  • Ostatnia zmiana: Grudzień 09, 2012, 21:48:26 przez Maluetar

Odp: Danmaku challenges thread (SA Stage 4)
Odpowiedź #719
^ Marisa-Patchouli. To zdecydowanie mój faworyt, głównie dlatego że można sobie ustawić strzał na wachlarz (a to mój ulubiony tryb) :3