Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Najfajniejszy przedmiot z Gensokyo (Przeczytany 36641 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
Odp: Najfajniejszy przedmiot z Gensokyo
Odpowiedź #75
Najlepszy przedmiot w Gensokyo?

Spoiler (pokaż/ukryj)
thousand years, super-old sake from moon capital

Alkohol ssie.

Moja odpowiedź to Hourai Elixir, jeśli brać pod uwagę pytanie z pierwszego postu.
ВОРУЙ УБИВАЙ | PERFECT FREEZE

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: Najfajniejszy przedmiot z Gensokyo
Odpowiedź #76
Najlepszy przedmiot w Gensokyo?

Spoiler (pokaż/ukryj)
thousand years, super-old sake from moon capital

Alkohol ssie.

Moja odpowiedź to Hourai Elixir, jeśli brać pod uwagę pytanie z pierwszego postu.

Byłem pierwszy.


Cytuj
Reportedly, the ingredients of the elixir remain in the liver of whoever drinks it. Eating the raw liver of an immortal is said to grant the same immortality as drinking the elixir, though it will not deprive one from their own because they have already been rendered deathless

source: http://en.touhouwiki.net/wiki/Hourai_Elixir

Łatwiej będzie jakoś unieruchomić Mokou i wykroić jej wątrobę niż namówić Eirin i Kaguyę do jego stworzenia.
  • Ostatnia zmiana: Październik 11, 2012, 18:27:39 przez Ekkusu

Odp: Najfajniejszy przedmiot z Gensokyo
Odpowiedź #77
Wątroba to organ nie przedmiot ;<

A alkohol jest fajny

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: Najfajniejszy przedmiot z Gensokyo
Odpowiedź #78
Wątroba to organ nie przedmiot ;<

A alkohol jest fajny

A gap Yukari to manifestacja jej mocy a nie przedmiot. Ale się nie czepialiście. Zresztą, kobiety można traktowac przedmiotowo, to i jej organy można. Poza tym, na allegro sprzedają organy i dzieci, to czemu nie?

Odp: Najfajniejszy przedmiot z Gensokyo
Odpowiedź #79

Zresztą, kobiety można traktowac przedmiotowo, to i jej organy można. Poza tym, na allegro sprzedają organy i dzieci, to czemu nie?

Idąc w tą stronę to i dziecko można potraktować jak przedmiot. Więc można by było sprawić sobie taką małą Alice z MS.
Ale pomijając żywe istoty, to wzięłabym miecz Tenshi albo kapelusz Suwako.

Odp: Najfajniejszy przedmiot z Gensokyo
Odpowiedź #80

Ale pomijając żywe istoty, to wzięłabym miecz Tenshi albo kapelusz Suwako.
Zawsze myślałem, że to żyje ;<

Odp: Najfajniejszy przedmiot z Gensokyo
Odpowiedź #81

Ale pomijając żywe istoty, to wzięłabym miecz Tenshi albo kapelusz Suwako.
Zawsze myślałem, że to żyje ;<

Nie wyobrażam sobie jednak ''życia'' kapelusza ._.

Odp: Najfajniejszy przedmiot z Gensokyo
Odpowiedź #82
Idąc w tą stronę to i dziecko można potraktować jak przedmiot. Więc można by było sprawić sobie taką małą Alice z MS.
POPROSZĘ
WYSTARCZY NAWET TYLKO JEDNA

Odp: Najfajniejszy przedmiot z Gensokyo
Odpowiedź #83
Cytuj
Reportedly, the ingredients of the elixir remain in the liver of whoever drinks it. Eating the raw liver of an immortal is said to grant the same immortality as drinking the elixir, though it will not deprive one from their own because they have already been rendered deathless

source: http://en.touhouwiki.net/wiki/Hourai_Elixir

Łatwiej będzie jakoś unieruchomić Mokou i wykroić jej wątrobę niż namówić Eirin i Kaguyę do jego stworzenia.

Wiem, też kiedyś o tym gdzieś wspominałem i mi mówili, że to nie zadziała. Nie pamiętałem jednak skąd brałem info. Anyway, nie ma tu chyba zasady, że odpowiedzi nie mogą się powtarzać? Z drugiej strony Mokou lubię, wolałbym zeżreć Kaguyę.
  • Ostatnia zmiana: Październik 12, 2012, 12:28:52 przez Ignacy Przybylski