Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade (Przeczytany 196625 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 2 Goście przegląda ten temat.
Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #15
same dziewczyny w grach to z mojego punktu widzenia straszne badziewie.
Pograj w Stalkera, tam sami faceci, będziesz miał równowagę.

Przeszedłem każdą część. :v
ВОРУЙ УБИВАЙ | PERFECT FREEZE

Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #16
Chuje muje liczyłem na nową phantasmagorie.
Jako nową Phantasmagorię obstawiałbym grę o pełnym numerku.

Skąd człowiek miał wiedzieć czy to będzie Touhou 14 czy jakaś połówka? ;P
Ja również czekałem na Phantasmagorię. Już kolejny rok jestem zawiedziony.
Bijatyki wychodzą, DS wyszedł, a gdzie Phantasmagoria z postaciami z trzeciej generacji? Nigdzie.
Rucham psa jak sra

Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #17
Nah grafika bardzo ładna ale ciekawe czy dojdą jakieś nowe dziewczynki xd

zupełnie nowe ? nie liczyłbym na to : )


toteż właśnie...

Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #18
Zamiast robić kolejną bijatykę, mogliby po prostu zrobić patcha i dodać multum postaci do hisoutensoku.
Patrząc na interfejs spodziewam się, że będzie tutaj podobny gameplay do IaMP chodź z odświeżoną grafiką/może bardziej rozbudowany.

  • Hotaru
  • [*]
Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #19
Nah grafika bardzo ładna ale ciekawe czy dojdą jakieś nowe dziewczynki xd

zupełnie nowe ? nie liczyłbym na to : )

W pewnym sensie chodziło o te zupełnie nowe ale i też o te które się już pojawiły w grach.

Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #20
Straciłem wiarę w oficjalne gry z Tołczu.
Mam tylko nadzieję, że nie podmienią Alicji na cokolwiek z TD.
To "Hopeless" jest tak bardzo na miejscu.

Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #21
nie no, taka Seiga mogłaby być, albo Miko
ale ja i tak czekam na ekipę z Palankin Ship, jak nie będzie to możliwe, że znowu dropnę po paru potyczkach

Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #22
nie no, taka Seiga mogłaby być, albo Miko
ale ja i tak czekam na ekipę z Palankin Ship, jak nie będzie to możliwe, że znowu dropnę po paru potyczkach
Skoro fabuła jest związana z wojnami religijnymi to z pewnością będzie Miko i Byakuren. Może Kanako też będzie w tej części, chociaż wątpię.
  • Ostatnia zmiana: Październik 05, 2012, 16:51:36 przez Michał

Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #23
nie no, taka Seiga mogłaby być, albo Miko
ale ja i tak czekam na ekipę z Palankin Ship, jak nie będzie to możliwe, że znowu dropnę po paru potyczkach
Skoro fabuła jest związana z wojnami religijnymi to z pewnością będzie Miko i Byakuren. Może Kanako też będzie w tej części.

No racja, przeoczyłem to (w sensie nie pomyślałem o tym). Oj, szykują się wspaniałe pojedynki inkwizycyjne. Z niecierpliwością czekam na to zatem, nawet jeśli to bijatyka th. A Kanako ogólnie przydałaby się, skoro Suwako dostała swoje 5 minut w Hisoutensoku.

Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #24
Mnie w chuj interesuje tekst dookoła portretów postaci i diagram podzielony na 3 kolory. Ktoś w runa?

Poza tym aprobuje jak chuj. Sprity w HD biorę w ciemno, szansa skopania za pomocą Moriyów  grupy Taoistów i Buddystów w fajterze (yay Kanako-sama joins teh fray) i zobaczenia stylu walki masy nowych postaci - chcę. Nowy styl z normalnym heat gauge zamiast talii (co prawdopodobnie uczyni go przystępniejszym dla normalnych graczy) też nie jest zły (trochę trudno wyobrazić mi sobie kolejne rozszerzanie skillcardów z UNLa ponad aktualny rozmiar). Podobają mi się też motywy yin-yangów i gwiazdek koło heat gauge'a *_*.

Jedyne co mnie martwi to że skoro robią całość od zera to "mogą" dokonać cięć względem wachlarza postaci z UNL, a tego byśmy nie chcieli (i byłbym zobowiązany jakby jednak pamiętali o Mokou, Kaguyi, Wriggle i Nitori). No i kurwa ten japoński tytuł - wyczuwam kolejnego średnio subtelnego trolla w stronę pralkowiczów '3'.
Ale i tak kurwa, nowe tołciu, yay hype!
  • Ostatnia zmiana: Październik 05, 2012, 20:10:35 przez critz

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #25
Mnie z kolei zastanawia pierwszy obrazek - czyżby (nareszcie) było trochę więcej walki fizycznej ? Nie ukrywam, że mam nadzieję na to.

Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #26
Eh? Akurat Ascension Kick Reimu był w każdej bijatyce do tej pory. Prawdopodobnie jako nawiązanie do jej movesetu z HRtP. Natomiast trzeci obrazek jest raczej intrygujący.

Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #27
Eh? Akurat Ascension Kick Reimu był w każdej bijatyce do tej pory.

mówisz ?
if so, then ok
(ale i tak mam nadzieję na powyższe)

Natomiast trzeci obrazek jest raczej intrygujący.

toteż właśnie

Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #28
Eh? Akurat Ascension Kick Reimu był w każdej bijatyce do tej pory. Prawdopodobnie jako nawiązanie do jej movesetu z HRtP. Natomiast trzeci obrazek jest raczej intrygujący.

Przecież Marisa ma ciosy miotłą z obrotami w Hisoutenach.

Cytat: Mayuki
Mnie z kolei zastanawia pierwszy obrazek - czyżby (nareszcie) było trochę więcej walki fizycznej ?

Nie wiem gdzie Ci jej tak brakuje w poprzednich bijatykach, może chcesz zagrać? :v

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #29
No nie, tylko nie wojny religijne
*odchodzi czekać na phantasmagorie*