Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Pomysł na fanfic. (Przeczytany 25235 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
Odp: Pomysł na fanfic.
Odpowiedź #15
Mokou, Satori.

Losowa sygnatura tak bardzo losowa.

Odp: Pomysł na fanfic.
Odpowiedź #16
Aya

あやややややや~

Odp: Pomysł na fanfic.
Odpowiedź #17
Chyba scrapnę pomysł na opowiadanie o Yuuce bo pomimo czytania o niej z czasów pierwszych gier Touhou czy coś to nic mnie nie natchnęło.

Tak więc na pewno postaciami o których napisze będą to:
Alice (ta z TH5 - obecnie) + Shinki jako główne postacie.
Sakuya + Remilia jako główne postacie ale Patchouli, Meiling oraz Flandre też się pojawią.


Mam pomysł na ff o Sanae/Kanako gdzie dałoby rade wcisnąć Aye i Suwako, potencjalnie również Nitori.

Waham się z ff o Mimie dlatego, że za mało ją niestety znam a nie chciałabym tego skiepścić.
Muszę pamiętać, że książeczka nie może być za gruba bo przy zszywaniu będzie niechlujnie wyglądać a chcę, żeby trzymała poziom. W najgorszym wypadku wydam dwie książeczki w tym, że ta jedna będzie cieńsza i co za tym idzie tańsza.

Muszę rozważyć Mokou bo wiele razy tutaj padła, tylko muszę się czymś zainspirować.
  • Ostatnia zmiana: Lipiec 15, 2011, 01:27:33 przez Ishy

Odp: Pomysł na fanfic.
Odpowiedź #18
Aya

あやややややや~

prosim... ... ... ... ... ... ... Gdyby nie pewna rzecz, to postawiłbym ci obiad jakbyś napisała.

Odp: Pomysł na fanfic.
Odpowiedź #19
LOL Kreton xD Spróbuje, na pewno pojawi się przy tym ficu o Sanae/Kanako ale nie będzie główną postacią. Ale jeżeli ta pierwsza książeczka wypali, to w następnej dam szanse innym postaciom albo skupie się na tych co były tylko przytoczone tak więc nie bój żaby. xD

Odp: Pomysł na fanfic.
Odpowiedź #20
Sakuya + Remilia jako główne postacie ale Patchouli, Meiling oraz Remilia też się pojawią.
Ten mały błąd wzbudza we mnie nadzieję, że chciałeś napisać 'Flandre' zamiast drugiego 'Remilia'.
Chociaż jak mówię, nie bierz się za nią, jak nie chcesz. Już mi wystarczy tego, że w doujinach zwykle spłyca się ją do "onii-chan, asobu yo!" =.=

Odp: Pomysł na fanfic.
Odpowiedź #21
O kurna, sorry, miała być Flandre. Ale ja tak czasem mam, mam namyśli co innego a pisze też coś innego. xD

Nie to, że nie chce o Flandre samej napisać, lubie ją ale nie wszystkie postacie uda mi się wepchnąć do książeczki i wymyśleć interesującą historie. Jako postać taka 'co się nawinęła przy okazji' to będzie. Muszę tylko swoje pomysły jeszcze raz zredagować i ulepszyć. xD

Sorki za błąd ;_;

Odp: Pomysł na fanfic.
Odpowiedź #22
A ja wolę Remilię :3

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: Pomysł na fanfic.
Odpowiedź #23

Odp: Pomysł na fanfic.
Odpowiedź #24
Jako postać taka 'co się nawinęła przy okazji' to będzie.

Mi w sumie taka opcja odpowiada.
Można dorzucić przy następnym jakąś własną twórczość?

Odp: Pomysł na fanfic.
Odpowiedź #25
Aya

あやややややや~

Odp: Pomysł na fanfic.
Odpowiedź #26
Mi w sumie taka opcja odpowiada.
Można dorzucić przy następnym jakąś własną twórczość?
Serio? :P A to luz. <3

Ale wtedy koszty trzeba będzie podnieść co byśmy mieli oboje z tego korzyści. :P Zawsze można antologie zrobić jakiś fanficków czy coś + ilustracje, szkice i spróbować wydać jakoś profesjonalnie przez Studio JG...

Odp: Pomysł na fanfic.
Odpowiedź #27
Mi w sumie taka opcja odpowiada.
Można dorzucić przy następnym jakąś własną twórczość?
Serio? :P A to luz. <3

Ale wtedy koszty trzeba będzie podnieść co byśmy mieli oboje z tego korzyści. :P Zawsze można antologie zrobić jakiś fanficków czy coś + ilustracje, szkice i spróbować wydać jakoś profesjonalnie przez Studio JG...
podobno Otaku ma zakaz wydawania doujinów. Rozmawiałem z Yankiem, jako czasopismo recenzujące nie mają takiego prawa. Nie wiem, czy w ogóle można mieć takie prawo, ochrona właśności intelektualnej i inne takie.

a Studio JG, czemu nie, chociaż oni wydają tylko, jak w dużym nakładzie i im się zwróci (czyt. jakieś yaoice)

Odp: Pomysł na fanfic.
Odpowiedź #28
Oż to nieciekawie... Ja chciałam u nich doujina wydać ale teraz to nie wiem czy jest sens się za to zabierać. v__v Mogę zapytać ale...

Czyli ogólnie najlepiej wydawać cienkie doujiny na własną rękę licząc, że ktoś kupi i sam wszystkim się zajmować... Zupełnie jak na Comikecie. 8D

  • Phor Cillic
  • [*]
Odp: Pomysł na fanfic.
Odpowiedź #29
Ja powiem, że jeśli fanfic będzie poczytny, to nie chcę, by zagościła tam Mystia.

Nie chcę się z innymi dzielić swoją waifu :P