Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Jak grać w SWR przez Hamachi? (Przeczytany 4698 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
  • BoToJa
  • [*]
Jak grać w SWR przez Hamachi?
Może i trochę głupie pytanie (czytając na innych forach, wnioskuję, że to ponoć banalnie proste jednak ja wciąż nie wiem xD) lecz jakby ktoś mógł wytłumaczyć... :3
Zależy mi żeby grać na SWR nie UNL.

*knived*

  • Nashi
  • [*]
Odp: Jak grać w SWR przez Hamachi?
Odpowiedź #1
Spoiler (pokaż/ukryj)
okurwastary xD

w swr nie gram, ale jeśli to jest tak samo jak w soku, to, najprościej, jak tylko mogę:
1. włącz hamachi
2. wejdź do roomu
3. włącz swr
4. >vs network
5. >server setup (staje ci i czekasz aż ktoś w ciebie wejdzie) lub >assign ip/port and connect to server (ty w kogoś wchodzisz wpisując jego ip z hamachi)

  • BoToJa
  • [*]
Odp: Jak grać w SWR przez Hamachi?
Odpowiedź #2
Dzięki >w<
Nie używałam Hamachi wcześniej, więc nie wiedziałam, że tak to działa ^^"

  • Nashi
  • [*]
Odp: Jak grać w SWR przez Hamachi?
Odpowiedź #3
co do samego hamachi, to o ile dobrze pamiętam, wystarczy instalnąć, potem sieć -> dołączyć do istniejącej sieci (wpisujesz id i hasło) lub utwórz nową sieć... tak na zaś
  • Ostatnia zmiana: Czerwiec 17, 2012, 20:40:26 przez Maluetar

Odp: Jak grać w SWR przez Hamachi?
Odpowiedź #4
Raczej wolisz grać w UNL. SWR już nikt nie gra, za wyjątkiem znacznie lepszego story mode, ale story mode to nie netplay :V. Zresztą nie widze sensu grać przez sieć w SWR, chyba że ktoś nie może znieść zmiękczenia movesetu Ayi czy braku czopków-cieni Reisen (lol), a tak dostajesz do dyspozycji jeszcze Sanae-chan, Chiruno, Meiling, Okuu i Suwako, a także więcej kart dla każdej postaci. A połączenie ich jest banalnie proste - w folderze UNL masz plik configex123.ini, otwierasz go i pośród japońskich znaków (ew. bełkotu) u góry masz linijkę:
[th105path]
path=

Po znaku równości wpisujesz / kopiujesz drogę do folderu SWR (np. D:\Gry\Touhou\SWR) i śmiga. Alternatywnie możesz obie gry wypakować do jednego foldera i po znaku równości wpisać kropkę ( . ) dla tego samego efektu. Jak to za trudne to po prostu wypakuj obie gry do 1 foldera (możesz zamienić pliki) i ściągnij ten plik:
http://critz.w.interii.pl/configex123.ini
(Prawym i zapisz element docelowy jako. W tym pliku mam też ustawione czytelne zapisywanie replayów jako bonus :v)

Po tym wszystkim będziesz miała 18 grywalnych postaci. Aby odblokować Okuu i Suwako wystarczy że przejdziesz story mode UNL przez Sanae-chan na dowolnym poziomie trudności (z continue lub bez), i / albo ściągniesz do folderu UNL ten plik:
http://koumakan.jp/games/score123.dat
co polecałbym, gdyż w ten sposób także odblokujesz sobie wszystkie karty w grze, proces normalnie kretyńsko długi, bezsensowny i losowy.

Po więcej informacji możesz wejść na sieć "become czapuka" na hamaczi, dzie wszystko Ci wytłumaczą. Jak chcesz z kimś grać to po prostu w VS network dajesz server setup i wystarczy że ktoś wejdzie na twój adres ip z hamaczi, a jak chcesz wejść na czyjś to dajesz Assign IP/port and connect to server i wpisujesz adres ip danej osoby z hamaczi z portem na końcu (zazwyczaj 10800).
  • Ostatnia zmiana: Styczeń 06, 2012, 11:33:07 przez critz

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!