Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Touhou 14.3: Danmaku Amanojaku ~ Impossible Spell Card (Przeczytany 64560 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 2 Goście przegląda ten temat.
Odp: Touhou 14.3: Danmaku Amanojaku ~ Impossible Spell Card
Odpowiedź #120
Żeby być bardziej szczegółowym:
1 dzień nie mam tylko sceny z tymi spadającymi ścianami pocisków
2 To 1 scena
3 2 i 3
4 tylko te miliard motylków które lecą z dołu
  • Ostatnia zmiana: Maj 12, 2014, 17:14:57 przez 4fun

Odp: Touhou 14.3: Danmaku Amanojaku ~ Impossible Spell Card
Odpowiedź #121

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

Odp: Touhou 14.3: Danmaku Amanojaku ~ Impossible Spell Card
Odpowiedź #122
http://tinyurl.com/k8rkmdk
Jak kogoś obchodzą dialogi między postaciami :3.

Odp: Touhou 14.3: Danmaku Amanojaku ~ Impossible Spell Card
Odpowiedź #123
@UP:
>"Wysłano za Tobą list gończy. Mamy zatrzymać Cię
najbardziej niemożliwym danmaku jakim tylko się da."
>Grzecznościowe pisanie zwrotów z wielkich liter w dialogach z gry

Like, seriously?

Odp: Touhou 14.3: Danmaku Amanojaku ~ Impossible Spell Card
Odpowiedź #124
Wyznawca poprawnej polszczyzny here, ale jak chcesz angielskie tłumaczenie to wybierz z rozwijanego menu i daj wyświetl, hurr.

Odp: Touhou 14.3: Danmaku Amanojaku ~ Impossible Spell Card
Odpowiedź #125
Nie chodzi mi o to. Zwrotów z wielkiej litery używamy w korespondencji, a nie w dziełach literackich (tak, dialog gry jest swego rodzaju dziełem quasi-literackim). ;p

Odp: Touhou 14.3: Danmaku Amanojaku ~ Impossible Spell Card
Odpowiedź #126
To tłumaczenie dało mi raka, powinno się odcinac dostep do internetu za coś takiego :/
Perhaps nobody will mind if I beat a terrible person like you <3

Odp: Touhou 14.3: Danmaku Amanojaku ~ Impossible Spell Card
Odpowiedź #127
^ Dziękuję i do usług. Zawsze możesz je poprawić, wiesz? W końcu to narzędzie dla każdego, komu się chce tłumaczyć. Ewentualnie podaj błędy to poprawię, możliwe że coś sknociłem bo to tłumaczenie z takiej angielskiej wersji, jaka teraz jest do dyspozycji.

  • Drewko
  • [*]
Odp: Touhou 14.3: Danmaku Amanojaku ~ Impossible Spell Card
Odpowiedź #128
Tłumaczenie jest zrozumiałe, nie wiem o co wam chodzi... jak chcecie narzekać tylko dla narzekania to lepiej skończcie. Nikt z was lepszego tłumaczenia nawet nie zaczął robić.
Critz ma u mnie piwo. Albo nawet dwa...
Does it hurt, Fenice? I'm sorry. But I didn't build you to be put on a shelf for display. I built you to win! The Gunpla I made... My Wing Gundam Fenice... I made you to show the world that you're the strongest! So... Just hang in there a little longer. Okay, partner?"

Odp: Touhou 14.3: Danmaku Amanojaku ~ Impossible Spell Card
Odpowiedź #129
Derp, ja zwróciłem tylko uwagę na bezsens stosowania zwrotów grzecznościowych w dialogach z gry. Stylistyczny mankament, który nie ma związku z jakością tłumaczenia (w które ntabene się nie wgłębiałem i nie zamierzam, bo już od dawna mam raczej wyjebane na dialogi z tołczów).

Odp: Touhou 14.3: Danmaku Amanojaku ~ Impossible Spell Card
Odpowiedź #130
Poprawion zatem, wierzę na słowo.

  • Drewko
  • [*]
Odp: Touhou 14.3: Danmaku Amanojaku ~ Impossible Spell Card
Odpowiedź #131
To tłumaczenie dało mi raka, powinno się odcinac dostep do internetu za coś takiego :/


Raczej miałem na myśli słowa pana administratora głównie, jestem strasznie przewrażliwiony co do braku szacunku do czyjejś pracy. Jeśli czyjakolwiek wypowiedź w tym temacie miała by dać komukolwek raka to właśnie Twoje Małysz...
Spoiler (pokaż/ukryj)
I tak pewnie skwitujesz to "Bo Drewko zawsze musi narzekać" jak to ostatnio masz w zwyczaju, dlatego Ciebie uprzedzę - Tak, jeśli ktoś zachowuje się jak Ty w tym momencie to nie mam zamiaru siedzieć cicho.

Odp: Touhou 14.3: Danmaku Amanojaku ~ Impossible Spell Card
Odpowiedź #132
Osobiście odnośnie muzyki dodał bym że motyw muzyczny 1 i 2 dnia ( szczególnie pod koniec ) bardzo przypomina mi  " True Administrator " ( analogicznie także końcową część utworu )
Mi dni 1-2 śmierdzą na kilometr "Alice in Wonderland". Nic innego poza tym tam nie słyszę. Muzycznie się zawiodłam, ale może poza dniem 3 będzie jakiś godny uwagi utwór.
Gra póki co aż tak nie przypadła mi do gustu (to zgadywanie, którego przedmiotu użyć w danej karcie, jest bardziej wkurwiające niż robienie zdjęć trudnym kartom w zdjęciówkach). Musiałabym skądś wytrzasnąć manual, żeby dowiedzieć się, co robi część przedmiotów i jakie bonusy dają po włożeniu na drugi slot. Angielskie tłumaczenie też by mi się przydało.

Losowa sygnatura tak bardzo losowa.

Odp: Touhou 14.3: Danmaku Amanojaku ~ Impossible Spell Card
Odpowiedź #133
Jeden ze spelli Sexybanki jest troszkę "ch*jowy" wwwww.


Odp: Touhou 14.3: Danmaku Amanojaku ~ Impossible Spell Card
Odpowiedź #134
Ty, Ty... kutasiarzu!

Niektórzy tak narzekają na itemki, a mi się wydaje, że właśnie o to chodzi, że niektórymi jest łatwiej złapać jednego spella, a drugiego - trudniej. W ten sposób robiąc daną kartę można w miarę intuicyjnei wyczuć, czym zrobić ją najłatwiej, jak również ustanowić sobie challenge złapania jej z użyciem jakiegoś niezbyt nadającego się do tego itemka. Tak sobie przynajmniej dumam.