Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Liga UNL (Sezon 02) (Przeczytany 48709 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
Odp: Liga UNL (Sezon 02)
Odpowiedź #105
Panowie z drugiej ligi, niech się ktoś w końcu zgłosi... 9 osób i tylko ja jestem chętny do gry? :<
ВОРУЙ УБИВАЙ | PERFECT FREEZE

  • JCD
  • [*]
Odp: Liga UNL (Sezon 02)
Odpowiedź #106
Liga cos na poszła się... z chętnych na grę ostatnio to jest Postal (najczęściej), ja, czasem Nashi no i von Suzumien jak widzę. :T

  • Nashi
  • [*]
Odp: Liga UNL (Sezon 02)
Odpowiedź #107
Cytuj
czasem Nashi
lol nie

Odp: Liga UNL (Sezon 02)
Odpowiedź #108
Liga cos na poszła się... z chętnych na grę ostatnio to jest Postal (najczęściej), ja, czasem Nashi no i von Suzumien jak widzę. :T

Ale Ciebie i Postala nie ma w mojej lidze, a Nashi w ogóle nie bierze w tym udziału. :<

Odp: Liga UNL (Sezon 02)
Odpowiedź #109
Przez matury spora część ligi poszła się dmuchać, a nie-maturzyści zaczęli mieć na dobre wyjebane na grę o konkurencję :3

Losowa sygnatura tak bardzo losowa.

Odp: Liga UNL (Sezon 02)
Odpowiedź #110
Ile jeszcze będą się tymi maturami zajmować? 'Za moich czasów' to było raz dwa i po sprawie a teraz nic tylko maturymatury nie mogę grać. O.o

  • XionC
  • [*]
Odp: Liga UNL (Sezon 02)
Odpowiedź #111
Robimy jakiś sezon wakacyjny UNL?  tak wiem, że miałem wyjebane na to ostatnimi czasy jak to Zygol zauważyła ale coś mnie ostatnio naszła ochota pograć rankingowo jak za dawnych czasów ;>

  • JCD
  • [*]
Odp: Liga UNL (Sezon 02)
Odpowiedź #112
Odezwał się pro. Tylko ja potrafię wkurzyć Postala. x3

Chodziło mi tu o wolę walki, nie o skilla.

Also... ja bym się zawsze pisał, choć sesja/radiówka może mocno uszczuplić ilość terminów, w których mogę grać.

  • Nashi
  • [*]
Odp: Liga UNL (Sezon 02)
Odpowiedź #113
krótka gra z Hunterem przed chwilą udowodniła, że moje obecne internety can't into granie w unla ;_;
a szkoda, bo bardzo chętnie bym zagrała

Odp: Liga UNL (Sezon 02)
Odpowiedź #114
Ja też bym się pisał w roli mięsa armatniego ^ ^.

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: Liga UNL (Sezon 02)
Odpowiedź #115
W sumie mam teraz szybkie internety...
Ale nie chce mie sie -.-

Odp: Liga UNL (Sezon 02)
Odpowiedź #116
Ja tam bym się pisał na mordobicie. Może wreszcie bym się poduczył i nuż byłbym numero uno :V.

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

Odp: Liga UNL (Sezon 02)
Odpowiedź #117
Ja ostatnio testowałem się z Postalowcem - dobra bestia jest - jak ktoś szuka łatwego przeciwnika... Mogę zagrać...

Odp: Liga UNL (Sezon 02)
Odpowiedź #118
To jest w końcu ktoś chętny z drugiej ligi? :< Na przykład Ty, XionC?

  • Phor Cillic
  • [*]
Odp: Liga UNL (Sezon 02)
Odpowiedź #119
W sumie... ja też pisałbym się na jakieś walki :)

Jest jednak jeden "drugorzędny problemik" - obecnie nie mam głowy do organizowania ligi. Jeśli ktoś zgodzi się zorganizować - czemu nie, chętnie odstąpię organizację na jakiś czas

Hmm... co powiedzielibyście na nazwanie poprzednich dwóch sezonów "Pierwszą serią" i przeprowadzanie "serii" co jakiś czas? Każda seria składałaby się z 2 sezonów
 - 1szy jako "Elimination Phase". Gracze podzieleni na grupy.
 - 2gi jako "Finals". Grupy w zależności od miejsc w pierwszym sezonie serii.
Wydaje mi się, że byłoby to lepsze niż "trzymanie ciągłości ligi na siłę", co dało efekt w 3cim sezonie (pierwszej serii?)...