Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Sytuacja Konwentowa (Przeczytany 58352 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
Odp: Sytuacja Konwentowa
Odpowiedź #15
a na czymś w zeszłym roku był failowy panel o touhou jakiegoś randoma... więc czasem im się zdarza jednak coś przyjąć threlated

o tym mówiłem
skoro na ecchiconie 5 jeszcze były th atrakcje i to nasze, to coś po owym konwencie musiało się stać; Roger wtedy był tak jak i jest teraz
well, dunno, ja atrakcje zgłosiłem i czekam na aprobatę

Odp: Sytuacja Konwentowa
Odpowiedź #16
Po długim zastanowieniu postanowiłem przyjechać. Fundusze mi na to nie pozwalają ale mniejsza z tym.

Odp: Sytuacja Konwentowa
Odpowiedź #17
jak dalej będą tacy ksenofobiczni to czas im trochę uprzykrzyć konwenty
Masz mój miecz. Niszczę żydomasońskie stowarzyszenia gdziekolwiek jestem.

  • Fenek Alfa
  • [*]
Odp: Sytuacja Konwentowa
Odpowiedź #18
jak dalej będą tacy ksenofobiczni to czas im trochę uprzykrzyć konwenty

Dopóki ich konwenty będą wiały chujem, to czemu by nie.

Odp: Sytuacja Konwentowa
Odpowiedź #19
jak dalej będą tacy ksenofobiczni to czas im trochę uprzykrzyć konwenty

Dopóki ich konwenty będą wiały chujem, to czemu by nie.

ja tam na ich konwentach się dobrze bawię, w przeciwieństwie do konwentów miohi (japanicon 2 był miłym wyjątkiem)
zobaczymy jak będzie teraz, wobec rozprzestrzeniającej się fali PZTA na niemal wszystkie konwenty...

  • Fenek Alfa
  • [*]
Odp: Sytuacja Konwentowa
Odpowiedź #20
zobaczymy jak będzie teraz, wobec rozprzestrzeniającej się fali PZTA na niemal wszystkie konwenty...

Ja nie miałbym nic przeciwko, gdyby nie fakt, że z urzędu dostają 60% atrakcji.

Odp: Sytuacja Konwentowa
Odpowiedź #21
zobaczymy jak będzie teraz, wobec rozprzestrzeniającej się fali PZTA na niemal wszystkie konwenty...

Ja nie miałbym nic przeciwko, gdyby nie fakt, że z urzędu dostają 60% atrakcji.
Przecie oni mają już własny konwent :<

Odp: Sytuacja Konwentowa
Odpowiedź #22
Z tego co widziałem,  jak na razie nikogo z PZTA nie ma w zgłaszaniu atrakcji na konwent. Atrakcjami zajmuje się Zombik a na pierwszym Hellconie to on przyjął moje warsztaty z RSO, gdzie frekwencja była zadowalająca. Zamierzam zgłosić te warsztaty i jeszcze może jakiś konkursik th-related, mam nowy pomysł, ale to tylko jak bede miał czas na jego przygotowanie. Jeśli nie przyjmą - wyjebane, urządzę dla chętnych prywatne warsztaty i turniej i będę miał w dupie zwrot kasy za wejściówkę. O. A co do nawiązania współpracy - popieram Maluetara i uważam, ze mimo wszystko nie zawadziłoby się też na tym gruncie rozmówić z Animatsuri, ale to już nie będę sam decyzji podejmował.
Perhaps nobody will mind if I beat a terrible person like you <3

Odp: Sytuacja Konwentowa
Odpowiedź #23
a na czymś w zeszłym roku był failowy panel o touhou jakiegoś randoma... więc czasem im się zdarza jednak coś przyjąć threlated

o tym mówiłem
skoro na ecchiconie 5 jeszcze były th atrakcje i to nasze, to coś po owym konwencie musiało się stać; Roger wtedy był tak jak i jest teraz
well, dunno, ja atrakcje zgłosiłem i czekam na aprobatę

Ecchicon miał być swego rodzaju końcem. Roger doniósł na swój własny konwent by mieć pretekst do zamknięcia ecchiconów. Szkoda, że to tyż koniec touhou ;<

Odp: Sytuacja Konwentowa
Odpowiedź #24
Z tego co widziałem,  jak na razie nikogo z PZTA nie ma w zgłaszaniu atrakcji na konwent.

oni nie zgłaszają atrakcji przez forum animatsuri, jak normalni ludzie, tylko niektórzy z nich stali się twórcami atrakcji z ramienia animatsuri (np. Shin), zatem nie ma ich w zgłoszeniach na forum; kumpel chciał zgłosić konkurs openingów i endingów i powiedzieli, że ktoś od nich już to robi; jestem niemalże pewien, że to ktoś z PZTA, zresztą tak było na tegorocznym animatsuri

Zamierzam zgłosić te warsztaty i jeszcze może jakiś konkursik th-related, mam nowy pomysł, ale to tylko jak bede miał czas na jego przygotowanie.

Oby wypaliło.

Odp: Sytuacja Konwentowa
Odpowiedź #25
Szczerze mówiąc sytuacja wygląda niewesoło, ale widzę, że nie jest do końca stracona.

Też nie wiem o co dokładnie chodzi z tym animatsuri, ale sam jestem wyłączony z konwentowania, bo zwyczajnie nie mam za co.
  • Ostatnia zmiana: Listopad 11, 2012, 17:47:55 przez Smoku

Odp: Sytuacja Konwentowa
Odpowiedź #26
Codopiero zauważyłem nazwę tego tematu :P

  • Fenek Alfa
  • [*]
Odp: Sytuacja Konwentowa
Odpowiedź #27
Szczerze mówiąc sytuacja wygląda niewesoło, ale widzę, że nie jest do końca stracona.

Też nie wiem o co dokładnie chodzi z tym animatsuri, ale sam jestem wyłączony z konwentowania, bo zwyczajnie nie mam za co.

Kwestia jest taka, że sypią im się większe imprezy. PAcon i EZcon były spoko, ale Hellcon 2 i Animatsuri ratował tylko socjal, mimo że jestem into stara Japonia mocno, a o niej(teoretycznie) traktowało ostatnie Ani.

Odp: Sytuacja Konwentowa
Odpowiedź #28
Szczerze mówiąc sytuacja wygląda niewesoło, ale widzę, że nie jest do końca stracona.

Też nie wiem o co dokładnie chodzi z tym animatsuri, ale sam jestem wyłączony z konwentowania, bo zwyczajnie nie mam za co.

Kwestia jest taka, że sypią im się większe imprezy. PAcon i EZcon były spoko, ale Hellcon 2 i Animatsuri ratował tylko socjal, mimo że jestem into stara Japonia mocno, a o niej(teoretycznie) traktowało ostatnie Ani.
Dla mnie największym minusem jest to, że osiedlili się w mocno ciasnej szkole, w której nie ma miejsca dla wszystkich do spania zbytnio przy większej imprezie.

Konwenty bez rezerwacji sleepów (pomijając brak toho sleepów i toho roomów, co dla mnie jest zwykle głównym punktem konwentu) mają właśnie tą wadę, że nie ma gdzie spać.
Spoiler (pokaż/ukryj)
ale jak ktoś nie było na żadnym conie od roku ponad, to łapie czego może i co nie jest za daleko

A najbardziej zastanawia mnie fakt jak to się stało, że kuce mają swój własny konwent D:

Odp: Sytuacja Konwentowa
Odpowiedź #29
Dla mnie największym minusem jest to, że osiedlili się w mocno ciasnej szkole, w której nie ma miejsca dla wszystkich do spania zbytnio przy większej imprezie.

To chyba jedyny albo prawie jedyny minus jaki mam dla nich - szkoła na Aninie była dużo przestronniejsza i w lepszej okolicy (spokojniej, etc.)

Konwenty bez rezerwacji sleepów (pomijając brak toho sleepów i toho roomów, co dla mnie jest zwykle głównym punktem konwentu) mają właśnie tą wadę, że nie ma gdzie spać.

hm ? jeszcze na żadnym konwencie (prócz mojego pierwszego Funekai) nie miałem tak, żeby nie było gdzie spać o:

Spoiler (pokaż/ukryj)
btw, ostatni Twój konwent to Nejiro 3 ? O: