Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Ankieta

Ulubiona postać pod względem grywalności w Touhou Hisoutensoku to:

  • Suika Ibuki
    2 (4.3%)
  • Yukari Yakumo
    2 (4.3%)
  • Yuyuko Saigyouji
    2 (4.3%)
  • Remilia Scarlet
    8 (17.4%)
  • Youmu Konpaku
    2 (4.3%)
  • Patchouli Knowledge
    4 (8.7%)
  • Alice Margatroid
    1 (2.2%)
  • Sakuya Izayoi
    6 (13%)
  • Marisa Kirisame
    4 (8.7%)
  • Reimu Hakurei
    1 (2.2%)
  • Sanae Kochiya
    2 (4.3%)
  • Cirno
    2 (4.3%)
  • Hong Meiling
    1 (2.2%)
  • Utsuho Reiuji
    2 (4.3%)
  • Suwako Moriya
    1 (2.2%)
  • Reisen Udongein Inaba
    0 (0%)
  • Aya Shameimaru
    0 (0%)
  • Komachi Onozuka
    3 (6.5%)
  • Iku Nagae
    0 (0%)
  • Tenshi Hinanawi
    3 (6.5%)

Ilość głosów: 46

Temat: Ulubiona postać z 12.3 (Przeczytany 19090 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
Odp: Ulubiona postać z 12.3
Odpowiedź #15
No to ja też się dołączę. Youmu najbardziej mi przypadła do gustu, lubię walczyć w zwarciu, a skille i spelle Youmu + jej szybkość najlepiej mi do tego pasują. Druga postać to Marisa, którą czasem gram żeby jednak nieco więcej postrzelać dla odmiany. Trzecia postać to Cirno, zawsze lubiłem jej 5C. :< To nią zresztą zacząłem grać. Potem Remilia ze względu na ciekawy sposób walki i Patchouli za całą gamę świetnych czarów.
  • Ostatnia zmiana: Luty 06, 2011, 00:20:17 przez von Suzumien
ВОРУЙ УБИВАЙ | PERFECT FREEZE

  • Kaito
  • [*]
Odp: Ulubiona postać z 12.3
Odpowiedź #16
1. Sakuya - jest meido, wiec ma odrazu odemnie plus na starcie, poza tym fajnie spamuje nożami i ma fajnie wygladajace spellcardy. Wiem że nawet lunatic w bijatykach touhou jest dość łatwy do ogarniecia (zwłaszcza VS, chyba ze walczysz przeciwko Patchouli), ale jak mi się trafi "Perfect Maid" na początku to moge nią wygrać walke bez straty połowy życia. (ehh, baka boty daja sie złapać)
2. Okuu - bo ma ION CANNOOON! Uwielbiam to jak ona używa control roda, z resztą cały jej wygląd jest epicki, z tym kosmosem w płaszczu i fogle :D
3. Youmoe - plus za używanie katany. Macha, ścina, kroi, sieka, robi pyszne frytki~! Można nią wygrać używając tylko fizykali :3

Chętnie bym zagrał przez neta, ale od ostatniego versusa minelo sporo czasu i zapodziałem gdzies hamachi w odmętach dysku. Jak znajde i przypomne sobie pasy to napisze :P

Odp: Ulubiona postać z 12.3
Odpowiedź #17
Ja tam mam taki nick jak tutaj. Jestem zazwyczaj od 23-24 do 2-3, i do końca tego tygodnia rano róźnie (ferie).

A w ogóle to chyba się przerzucę na Sanae. Ma całkiem fajny i płynny styl spamow-...grania, ciekawe pułapki (Whack-A-Suwako i w ogóle), a poza tym Moses's Miracle to moja ulubiona karta pod względem obrażeń, łatwości użycia i efektów specjalnych - ninja miko for the win :D.

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

Odp: Ulubiona postać z 12.3
Odpowiedź #18
 God tier: Sakuya, Yukari.
 Mid tier: Youmoe, Remilia.
 Shit tier: Sanae, Iku.

Also, na fajta to ja zawsze z chęcią. Odkąd shotaCzoopikowi się gra znudziła to nie mam kogo bić.
Na hama taki sam jak tutaj.

Odp: Ulubiona postać z 12.3
Odpowiedź #19
3. Youmoe - plus za używanie katany. Macha, ścina, kroi, sieka, robi pyszne frytki~! Można nią wygrać używając tylko fizykali :3

W zasadzie to taka Okuu ma znacznie lepsze ataki w zwarciu. :P Nie zmienia to oczywiście faktu, że Youmu się fajniej gra.

  • Czoopik
  • [*]
Odp: Ulubiona postać z 12.3
Odpowiedź #20
Ulubione postacie: Ciągle grałem Suwako, zaczynam masterować Youmu i mam jeszcze zamiar jakies pare imba postaci.
imba postacie: Yuyuko, Yukari, Suika.
chujowe postacie: Aya, Sanae, Alice.

Also, Postal: ze niby mi sie znudzilo? Predzej czy pozniej skopie ci dupe. Szykuj sie.


  • Ostatnia zmiana: Lipiec 21, 2011, 14:26:16 przez Maluetar

  • Hunter
  • [*]
Odp: Ulubiona postać z 12.3
Odpowiedź #21
Pytanie nie dotyczy oczywiście tego, która postać jest najsilniejsza, najłatwiejsza w ogarnięciu itp., tylko którą się Wam najprzyjemniej gra.

Yuyu. Urzekły mnie jej ruchy. Tak poza tym to Reisen, którą lubię w każdym aspekcie i Okuu - DAT CAPE.

Odp: Ulubiona postać z 12.3
Odpowiedź #22
Yuyu wygląda całkiem słodko narysowana przez Alphes'a :P

Odp: Ulubiona postać z 12.3
Odpowiedź #23
Czemu nie wpisano do ankiety flanciowej skórki dla Remi?

Tak, z tego tytułu lubię grać jako Remilia. Choć zaraz po niej będzie Yuyuko. To wszystko nie dla siły ataku, ale samych postaci.

  • Onineko
  • [*]
Odp: Ulubiona postać z 12.3
Odpowiedź #24
Lubię grać Utsuho, ale kiepsko mi to wychodzi :P Najlepiej mi idzie Remilką, co raczej nie jest niczym godnym podziwu xD

"Every mistake is a lesson"

  • LVY
  • [*]
Odp: Ulubiona postać z 12.3
Odpowiedź #25
1.Yuyuko : dobry close, zajebisty long
2. Sakuya : mało obrażeń, ale baaaardzo szybka
3. Komachi : za genialny close combat!

Give a man fire and he'll be warm for the day. Set a man on fire and he'll be warm for the rest of his life.

  • Jedius9Baka
  • [*]
Odp: Ulubiona postać z 12.3
Odpowiedź #26
Marisa - Master Spark, gwiazdki, lasery, epicki firepowah. Przyzwoite łańcuszki i z bliska i z daleka. No i atak tyłkiem.
Remilia - Bo na nią ciężko jest znaleźć defensywę. Ba, przeciwnik nie może utrzymać swojego preferowanego dystansu.
Suika - Wszędzie fajerwerki. Duża Suika. Dużo Suiek. I loliball. :]
Prawie jak powrót

  • Crowley
  • [*]
Odp: Ulubiona postać z 12.3
Odpowiedź #27
Hmmm.....moje ulubione postaci to będą Remilia , Patchuoli ..a no i oczywiście Youmu , Nią mi sie najlepiej gra , ma według mnie najlepsze ataki <ale to jedynie moje skromne zdanie> Remilia tz ekstra , a Patchuoli.......cóż , po prostu fajnie się nią gra.

Odp: Ulubiona postać z 12.3
Odpowiedź #28
Youmu, Remilia, Sanae (fireworks, bitches), Maryśka + może Komachi, Suwako, Suika i Iku.

Losowa sygnatura tak bardzo losowa.

  • Suzushii
  • [*]
Odp: Ulubiona postać z 12.3
Odpowiedź #29
Może ja nieco dziwny jestem ale ugryzłem się, przemogłem, i gram Meiling, ewentualnie jeszcze Reuji jak mam zły humor.