Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Ankieta

Na czym gracie?

  • Klawiatura
    41 (83.7%)
  • Pad
    7 (14.3%)
  • Inne
    1 (2%)

Ilość głosów: 49

Temat: Na czym gracie? (Przeczytany 22648 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
Odp: Na czym gracie?
Odpowiedź #15
Niskoprofilowa klawiera master race reporting in.
+1

Niższy skok pozwala na przyspieszenie reakcji klawiszy na nacisk nawet o 0,05 sekundy co, jak wszyscy wiemy, może odgrywać decydującą rolę podczas utarczek z Dziewczynkami w Śmiesznych Czapkach (Lub Bez).

Odp: Na czym gracie?
Odpowiedź #16
Klawiatura. Nienawidze pada, nawet przy bijatykach. Po prostu wprawiałem się na hardych nawalankach, jak "Guilty Gear XX" i klawiatura jest dla mnie o wiele lepszym sterownikiem bijatykowym, niż pad.
Perhaps nobody will mind if I beat a terrible person like you <3

Odp: Na czym gracie?
Odpowiedź #17
Zadziwia mnie liczba osób grających na klawiaturze w takie gry...
Może to wina mojego przyzwyczajenia, gdyż od zarania dziejów grywam tylko i wyłącznie na padach.
Przez moje ręce przeszły 4 pady do Pegasusa, od 15 do 20 do PSX-a i teraz 1-szy w kompie również powinien przejść na emeryturę - mam niszczycielskie ręce jak Flandre. xD
Przy tym przyzwyczajeniu na klawiaturze to mogę sobie co najwyżej palce poplątać.
  • Ostatnia zmiana: Styczeń 26, 2011, 16:02:42 przez deFco247

Odp: Na czym gracie?
Odpowiedź #18
@deFco247: ja mam to samo w stosunku do pada. Nie wyobrażam sobie, jak można precyzyjnie manewrować pomiędzy pociskami, mająd do dyspozycji cuś takiego. I nie to, że nigdy pada w ręku nie miałem, bo miałem, ale jako że sam konsoli i pada nie posiadam i nie używam na codzień, to nawet nie mógłbym się doń przyzwyczaić. Na klawiaturze natomiast już wyrobiłem sobie odruchy palców i choć też mi się czasem na strzałkach poplączą palce, jak zaczynam sesję grania, to gdy tylko widzę pierwsze pociski, wszystkie paluszki jakoś same zaczynają tańcować po klawiszach.
Nie mam czerwonego pojęcia, jak takie coś jest możliwe w wykonaniu pada. Po prostu nie mieści mi się to w głowie.

Odp: Na czym gracie?
Odpowiedź #19
Pad jest fajny ale ma 1 DUŻY babol. Trzymanie palca połową opuszka przycisku strzału,drugą połową focused, a jeszcze paznokciem próba wciśnięcia bomby może spowodować skurcze w ręce gorsze niż przy kilkugodzinnej fap session...

Oficjalny Wrigglefag

Odp: Na czym gracie?
Odpowiedź #20
Cytat: SuppaTenko
Trzymanie palca połową opuszka przycisku strzału,drugą połową focused, a jeszcze paznokciem próba wciśnięcia bomby może spowodować skurcze w ręce gorsze niż przy kilkugodzinnej fap session...

Słyszałeś o czymś takim jak Key Config?

Strzał na X, Focus na R1, bomba na L1 i jazda.

Odp: Na czym gracie?
Odpowiedź #21
Tylko casuale uzywaja pauzy.
Also, teraz lepiej bo wszystko pod reka.

Rucham psa jak sra

Odp: Na czym gracie?
Odpowiedź #22
Geez, czy nie lepiej, jakby wszystko było na kierownicy? I tak ma tyle dźwigienek i pokręteł...
Przekombinowane, koleś. ;p
A najlepiej to żeby shoot i bomb to były na pedałach, jeszcze wygodniej by było. WTedy to focus na jakiejś przyciskanej lekko przez palec dźwigience na kierownicy i można jecha... znaczy grać, no.

  • Meduz
  • [*]
Odp: Na czym gracie?
Odpowiedź #23
Ja nie potrzebuje focusa - graze Reimu C


Smutne wallscrolle ;_;

Odp: Na czym gracie?
Odpowiedź #24

Odp: Na czym gracie?
Odpowiedź #25
Ja testowałem graie na macie do DDR (lololol) oraz na kierownicy.

Kierownica w tym wypadku wypadła na testach lepiej (Kierownica - ruch lewo prawo, gaz - góra, hamulec - dol, Nitro (L1) - Bomba, Nitro2 (L2) focus, Nitro4 (R1) - strzal).

Odp: Na czym gracie?
Odpowiedź #26
Klawiatura oczywiście ;)
Po doświadczeniach z fanowskim Touhou na PSP nie potrafię spokojnie myśleć o graniu w Danmaku na padzie/ konsoli >_< .

Odp: Na czym gracie?
Odpowiedź #27
Laptopowa klawka. W Diablo2 grałem myszką, na touchpadzie i nawet na tablecie, ale w danmaku nie wyobrażam sobie czegoś innego niż klawki. Nawet w DMC lepiej mi idzie na klawiaturze niż na padzie

  • Phor Cillic
  • [*]
Odp: Na czym gracie?
Odpowiedź #28
Ja gram na klawiaturze z niskimi klawiszami. Jakoś się przyzwyczaiłem do gry w ten sposób.
Kiedyś grałem też na Joysticku, dzięki czemu miałem możliwość nawet mierzenia się ze starszym pokoleniem graczy w mojej familii.
Niestety - odkąd wymyślili "dżejstiki" nie wydające odgłosów przy zmianie nachylenia gałki, pozostaje mi kombinowanie, jak przekonać do TH pokolenie "dżejstików"... :/

Odp: Na czym gracie?
Odpowiedź #29
Próbowałem ostatnio grać w PCB na padzie...
All of my rage.

Chyba zostanę przy klawiaturze już na zawsze.