Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Danmaku challenges thread (100 runda!) (Przeczytany 407748 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 2 Goście przegląda ten temat.
Odp: Danmaku challenges thread (100 runda!)
Odpowiedź #1500
Może by tak wprowadzić/przywrócić bardziej regularnie te rundy? Pomijając rundę 100 to były dosyć duże odstępy czasowe, a tak poprawiłoby to trochę ruch na forum.

Odp: Danmaku challenges thread (100 runda!)
Odpowiedź #1501
Do tego musiałby się pewnie znaleźć ktoś kto poprowadzi to zamiast Malu.

Odp: Danmaku challenges thread (100 runda!)
Odpowiedź #1502
Jest ktoś chętny ?

Odp: Danmaku challenges thread (100 runda!)
Odpowiedź #1503
Ja mógłbym się tym zająć, jeśli nie byłoby przeciwwskazań, no i jeśli Malu by się zgodził.

Odp: Danmaku challenges thread (100 runda!)
Odpowiedź #1504
No to zagadaj do niego, nastepnie jak coś ustalicie to się zgłoś do mnie.

Odp: Danmaku challenges thread (100 runda!)
Odpowiedź #1505
(O cholera, to aż tyle czasu minęło?)
Wybaczcie, można to potraktować jako okres przerwy między jedną setką, a kolejną xD

Myślałem już o tym od jakiegoś czasu i (niestety) jestem zmuszony oddać prowadzenie rund komuś innemu. Ciągły brak czasu i inne zajęcia za bardzo przeszkadzają w regularnym prowadzeniu rund (jak można było zauważyć od ostatniego czasu).
Bardzo fajnie minęły te dwa lata, mam nadzieję, że jakoś ze mną wytrzymaliście =D

Z tego też powodu chętnie oddam prowadzenie tego tematu innej osobie. Widzę, że Tribell jest chętny.
No offence, ale jak zobaczyłem "Data rejestracji: Styczeń 18, 2014, 02:54:15" to mnie trochę skrzywiło (tak, należę/należałem do tych słynnych oldfag elitist faggotów), ale jak widzę jak aktywnie się udzielałeś przez ten cały czas + szybkość w jakiej zdobywasz kolejne achievementy to aż przypominają mi się czasy kiedy ja zaczynałem grać w Touhou. Pierwszego lunatica clearnąłem po pół roku grania, powinieneś dać radę przebić ^^

Jeżeli nikt nie ma nic przeciwko to w takim razie wszelkie prawa do prowadzenia tych rund przekazuje Tribellowi. Nie narób zbyt dużego gówna XD
Na prv ci wyśle niedługo całą listę ludzi byś wiedział kto jaki ma progres do danych achievementów. Staraj się prowadzić ją w podobnym stylu bo może jak dożyje to będę miał ochotę poprowadzić trzecią setkę rund, chociaż to mało prawdopodobne xD
Rucham psa jak sra

Odp: Danmaku challenges thread (100 runda!)
Odpowiedź #1506
No offence, ale jak zobaczyłem "Data rejestracji: Styczeń 18, 2014, 02:54:15" to mnie trochę skrzywiło
Z ciekawości, jakich mógłbyś chcieć referencji wyższych niż jebane ISC no-item clear? Błogosławieństwa od ZUNa xD? Oh wait, to też już dał.
Spotkałem Tribella na Pyrkonie, i na moje oko jeśli jest rzecz którą traktuje poważnie, to jest to danmaku.

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

Odp: Danmaku challenges thread (100 runda!)
Odpowiedź #1507
No i dobra. W takim razie Tribell przejmuje pałeczkę. Po każdej rundzie jak podliczysz stuff to zgłoś się do Szyny lub do mnie (jestem częściej online jeśli używasz IRC\GG\MSN) o przyznanie ludziom Acchivementow.

Odp: Danmaku challenges thread (100 runda!)
Odpowiedź #1508
Witam wszystkich.

Z tej strony Tribell, nowy prowadzący Danmaku Challenges i na wstępie chciałbym powiedzieć parę słów. Przede wszystkim pragnę podziękować Maluetarowi za prowadzenie pierwszych 100 rund wyzwań i wprowadzeniu dzięki temu motywacji u forumowiczów, by testować granice swoich możliwości. Forma prowadzenia tych wyzwań moim zdaniem była i jest bardzo dobra i nie będę wprowadzał większych zmian pod tym względem. Niemniej nie powstrzyma mnie to przed wprowadzeniem paru modyfikacji od czasu do czasu w celu odświeżenia tej formuły. I chciałbym podziękować Maluetarowi i Kretonowi za zaufanie i powierzenie mi pieczy nad Danmaku Challenges. Dołożę wszelkich starań, by poziom był tak dobry, jak dotychczas, albo i jeszcze wyższy. Tyle słowem wstępu.

101. Sto pierwsza runda!

W 101 rundzie z racji niedawnej premiery Impossible Spell Card celem będzie zdobycie jak największej ilości punktów w scenie 3-7 ("Fire Bird -Legend of Immortality-"  Fujiwary no Mokou).
Ale żeby nie było za łatwo, to korzystanie z Substitute Jizo (Tanuki, Slot główny i sub) oraz Ghastly Send-Off Lantern (Latarnia, Slot główny) jest niedozwolone.
Zasada ta będzie się tyczyć wszystkich przyszłych wyzwań związanych z Impossible Spell Card (mogą być wyjątki).
Wyniki podsyłamy w postaci screenshotów ze Stage Clear lub po śmierci postaci, jeśli nie jesteśmy w stanie ukończyć poziomu.
Jakiekolwiek pytania proszę zadawać w tym wątku.

Runda potrwa do wtorku 10 czerwca do godziny 23:59.


Życzę wszystkim powodzenia i w drogę do drugiej już setki wyzwań ^^

________________________________________________________________________________________________________________________________________

Dla zainteresowanych stworzyłem dokument opisujący wcześniejsze wyzwania, miejsca użytkowników w wyzwaniach objętych osiągnięciami
oraz postępy poszczególnych użytkowników w zdobywaniu osiągnięć: Lista Danmaku Challenges v3.
Lista będzie aktualizowana zaraz po podsumowaniu każdej z przyszłych rund.
  • Ostatnia zmiana: Czerwiec 06, 2014, 20:24:49 przez Tribell

Odp: Danmaku challenges thread (100 runda!)
Odpowiedź #1509
Cytat: Tribell
Dla zainteresowanych stworzyłem dokument opisujący wcześniejsze wyzwania, miejsca użytkowników w wyzwaniach objętych osiągnięciami
oraz postępy poszczególnych użytkowników w zdobywaniu osiągnięć: Lista Danmaku Challenges v3.

Dopisz jeszcze kto wygral dana runde i jakie acchivemnty zostaly przyznane (dla rund po wprowadzeniu systemu).

Odp: Danmaku challenges thread (100 runda!)
Odpowiedź #1510
Podejście nr. 1:



___________________________________________________________________________________

Dokument zaktualizowany o zwycięzców poszczególnych rund i o osiągnięcia użytkowników. No i Kreton, kiedy będzie grafika za Possible Spell Card? :)

Odp: Danmaku challenges thread (100 runda!)
Odpowiedź #1511
Pierwsza próba:
Spoiler (pokaż/ukryj)
Druga próba:
Spoiler (pokaż/ukryj)
  • Ostatnia zmiana: Czerwiec 07, 2014, 17:22:23 przez Michał

Odp: Danmaku challenges thread (100 runda!)
Odpowiedź #1512
Podejście nr. 2:


Odp: Danmaku challenges thread (100 runda!)
Odpowiedź #1513
Nie udało mi się podbić score'a Tribell, ale myślę, że warto dać ten wynik.

Próba 3:


Mokou mnie ciągle headbuttuje :V

EDIT: Próba 4:

Blisko.
  • Ostatnia zmiana: Czerwiec 08, 2014, 11:13:26 przez Michał

Odp: Danmaku challenges thread (100 runda!)
Odpowiedź #1514
Nie umiem w scoring.
W ogóle.
Spoiler (pokaż/ukryj)