Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Przedstaw się (Przeczytany 449154 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 8 Goście przegląda ten temat.
  • Harukichi
  • [*]
Odp: Przedstaw Się
Odpowiedź #435
a jaką grę najbardziej lubisz? :3
Chciałabym jakąś zainstalnąć, ale żadna mi nie działa :(
Derp.

Odp: Przedstaw Się
Odpowiedź #436
a jaką grę najbardziej lubisz? :3
Chciałabym jakąś zainstalnąć, ale żadna mi nie działa :(
Niemożliwe, te ściągane z naszej strony działają w porządku. Wystarczy tylko wypakować plik .rar w pożądanym miejscu i odpalić plik th--e.exe, gdzie -- to numer gry, np. 06 czy 10

ja mam konto od chyba 2011r.
i mam 10 lat, rocznikowo 11 ...
tylko nie mówcie, że jestem za mała na touhou...
nikt nie jest za mały na Touhou, jeśli się tym interesuje. polecam zagrać w gry (jeśli już sobie z nimi poradzisz) i poczytać troszkę na anglojęczycznej tohowiki: http://en.touhouwiki.net , jeśli chcesz poznać postacie i świat troszkę bardziej.

jeśli będziesz mieć jakieś problemy, możesz śmiało pisać prywatne wiadomości do mnie lub ogólnie do któregoś z nas (przy każdym poście danej osoby z lewej strony jest koperta - trzeba ją kliknąć) - postaramy się pomóc w miarę możliwości ;3

Losowa sygnatura tak bardzo losowa.

  • Harukichi
  • [*]
Odp: Przedstaw Się
Odpowiedź #437
Jesteście bardzo mili .
 Dzisiaj u babci zrobię Marisę.
 Jutro ją wrzucę :D

Odp: Przedstaw Się
Odpowiedź #438
mfw gdy 10 lat.

ale i tak rysujesz lepiej ode mnie xD... ... ... ... i + za Ayę

  • Berzul
  • [*]
Odp: Przedstaw Się
Odpowiedź #439
Jesteście bardzo mili .
 Dzisiaj u babci zrobię Marisę.
 Jutro ją wrzucę :D
ooo....

I powodzenia :P

Odp: Przedstaw Się
Odpowiedź #440
lol, naprawdę mała dziewczynka tu zawitała :O ok, niech będzie. mój sceptycyzm minął.

Rozwijaj się w rysowaniu i baw się dobrze.

Odp: Przedstaw Się
Odpowiedź #441
12 to wiek idealny, ale między 10 i 14 też mnie zadowala. :3

Tak czy inaczej, by nie było, że to spam to powiem coś o rysunkach... Może być 6/10, byłoby więcej gdyby Ran miała 9 ogonów

  • awesome
  • [*]
Odp: Przedstaw Się
Odpowiedź #442
Jak na twój wiek rysunki są całkiem ładne (:
Praktyka czyni mistrza, ćwicz dalej :3

Odp: Przedstaw Się
Odpowiedź #443
+ za w miarę oryginalny styl

  • Roxiee
  • [*]
Odp: Przedstaw Się
Odpowiedź #444
Asia, rysuj na zdrowie i się nie zniechęcaj - pamiętaj, że krytyka najlepszym motywatorem do rozwijania się.
Fajnie, że już w tym wieku interesujesz się Touhou i mam nadzieję, że to nie minie z czasem.

Odp: Przedstaw Się
Odpowiedź #445
a to znaczy, że jeśli będzie konsekwentna, wyrośnie na niezłego faga i zdolną artystkę ;)
nie dopuszczaj do siebie artblocków i trzymaj wenę blisko siebie :3

Odp: Przedstaw Się
Odpowiedź #446
Asia, nie spodziewałem się zobaczyć kogoś tak młodego tutaj :V. Miła niespodzianka.
Jak na arty to mi się podobają, choćby z tego względu że widać, że się do nich przyłożyłaś. Skoro trenujesz już teraz, to nim się obejrzysz będzie Ci to wychodzić profesjonalnie :3.

W każdym razie też Cię witam na tym forum. Jakkolwiek nasza społeczność jest dość... specyficzna, to gwarantuje Ci, że zdążysz się uśmiać. Jeśli dalej masz jakiś problem z grami tudzież chciałabyś się dowiedzieć czegoś o danych postaciach, to mogę bez problemu opowiedzieć.

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #447
Przed chwilą obczaiłem, że odblokowałem tą słynną część forum, więc skorzystam z tego i napiszę tutaj.

Damian
Devvy, Dewician (są też inne, ale wolę pozostać anonimowy)
Młody jestem.
Jak patrzę za okno to widzę tajgę syberyjska i dwumetrowe zaspy, mimo iż podobno mieszkam w tej słynnej Warszawie.
Jaram się Japonią i ogólnie pedalstwem, a poza tym próbuję grać na gitarze.
Wciągnąłem się w toho z 1-2 lata temu, bo wcześniej to tylko "hehe chińskie dziewczynki w śmiesznych czapkach".
Moim największym marzeniem jest zostać słodką małą dziewczynką, ale póki co jestem jedynie ponurym pedałem.

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #448
Przed chwilą obczaiłem, że odblokowałem tą słynną część forum, więc skorzystam z tego i napiszę tutaj.

Damian
Devvy, Dewician (są też inne, ale wolę pozostać anonimowy)
Młody jestem.
Jak patrzę za okno to widzę tajgę syberyjska i dwumetrowe zaspy, mimo iż podobno mieszkam w tej słynnej Warszawie.
Jaram się Japonią i ogólnie pedalstwem, a poza tym próbuję grać na gitarze.
Wciągnąłem się w toho z 1-2 lata temu, bo wcześniej to tylko "hehe chińskie dziewczynki w śmiesznych czapkach".
Moim największym marzeniem jest zostać słodką małą dziewczynką, ale póki co jestem jedynie ponurym pedałem.
Witaj na Touhou.pl ^^
Tutaj jest sporo osób , z którymi masz wspólne zainteresowania , mam nadzieję że zostaniesz na dłużej :) .

  • Deid
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #449
Chyba tylko tora, chyba ze tez lubisz chlopcow
Głodnemu chleb na mysli _^_ , uprzedzając riposte : nie , ja wolę dziewczyny.

Chłopak po prostu zachowuję sie ekscentrycznie i nadwyraz szczerze xD , to normalne u gaijinów zapatrzonych w Japonie i takie tam.