Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Przedstaw się (Przeczytany 449448 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 7 Goście przegląda ten temat.
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #195
Masz me poparcie , jesteś bardziej loli od Yuyuko!
I, witajże królową spamu i rushoffej mielonki z jednorozców : D
Spoiler (pokaż/ukryj)
^ DERP.

1. Tadeusz
2. Sulejman, Sulej.
3. 20
4. Warszawa Ursus, gdzie traktory robią
5. Touhou, Flandre, rysowanie, literatura wszelaka (ale rosyjska najlepsza), filmy (dobrze zrobione francuskie, anime), pływanie, zazroszczenie, huśtanie się emocjonalne
6. rok (od Niu2)
7. Robię dobrą zapiekankę z makaronem i mielonką. Kocham Maru, kocham też Flandre, czekoladę, swoje łóżko i Haruhi. Nie mam pomysłu na dobry opis, i tak mnie tu znają, a nowym użytkownikom mój opis i tak wiele nie da, jak obszerny by nie był.
  • Ostatnia zmiana: Sierpień 07, 2011, 02:00:02 przez Sulejman

  • Deid
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #196
Miałem kolegę o imieniu Tadeusz.....tez  z Warszawy...
Moze to ty?
Spoiler (pokaż/ukryj)
dzas kiddin

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #197
Miałem kolegę o imieniu Tadeusz.....tez  z Warszawy...
Moze to ty?
Spoiler (pokaż/ukryj)
dzas kiddin
Deadman Wonderland, Azazel-san, Hasacz& WerQ oraz granie na PS2 w DMC i jakąś loli ze skrzydełkami, to ty?

  • Deid
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #198
Miałem kolegę o imieniu Tadeusz.....tez  z Warszawy...
Moze to ty?
Spoiler (pokaż/ukryj)
dzas kiddin
Deadman Wonderland, Azazel-san, Hasacz& WerQ oraz granie na PS2 w DMC i jakąś loli ze skrzydełkami, to ty?
i jeszcze wanekonowie rozpoznanie cie z Sephim po Flanci :E

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #199
Ooooo, cześć Deid. Miło Cię tu widzieć

I jaki ładny awatar : 3

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #200
Ależ ja nie cierpię takich tematów, ale cóż, wypada się tu wpisać jak się zamierza zostać troszkę dłużej niż trzy dni.

Imię: Andrzej
Nick: W neciu Tilval, w życiu Jesion, chociaż sam już nie wiem czemu, nie od nazwiska.
Wiek: 20
Miejsce zamieszkania: Lublin*
Zainteresowania: Marnowanie sobie życia Giercowanie (najlepiej w RPG i strategie, ale mało czym wzgardzę), gotowanie (chociaż jestem fatalny, na czymś trzeba się szkolić), tworzenie muzyki z software'u (ale swojej jedynej wartej rozpowszechnienia twórczości nigdzie nie mogę znaleźć, a na niczym nie umiem grać). samo słuchanie muzyki (metal, a ostatnio też remake'ów ZUNowskiej twórczości, też najlepiej w wersji metalowej i bez wokalu, ale staram się niczym nie gardzić. Oryginały też są pyszne). No i Touhou.
Od kiedy zainteresowanie do Touhou: Od kwietnia '11 (w bijatyki głównie grałem, za danmaki wziąłem się troszkę poważniej[ta, easy modo] dopiero w lipcu), przez ludzi z innego forum na którym jestem aktywny.
Słów kilka o sobie: Zarośnięty metal, jeszcze nie opatentowany leń, nadużywający nawiasów w swoich wypowiedziach. Chciał tłumaczyć touhou wiki na polski, ale nie ogarnia skryptów. Straszny pedant jeśli chodzi o własne wytwory. Studiował matmę, ale rzucił to cholerstwo.
tl;dr: Jestem paskudny.

*nie wybieram się na Nejiro, poprostu mnie na to nie stać.
edit: tl;dr wytłuszczone zgodnie z życzeniem sugestią Modrzeja.
  • Ostatnia zmiana: Sierpień 18, 2011, 23:06:42 przez Tilval

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #201
A witaj, witaj. masz ciekawe zainteresowania, już cie lubię ;D

  • Blanchefleur
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #202
Wytłuszcz wersję tl;dr, bo ledwie zauważyłem, pomoże innym.

Drewko> Spierdalaj, Twoje prawdziwe nazwisko brzmi Houraisan i to jest powód dla którego nie mam zamiaru Ciebie słuchać :<
how cool is that

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #203
jeszcze nie opatentowany leń, nadużywający nawiasów w swoich wypowiedziach.

nareszcie jakaś bratnia dusza, niech nawiasy będą z tobą ^^' (a leniem jestem i ja, więc...)

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #204

Wreszcie ktoś wyszedł naprzeciw moim potrzebom i postnął tl;dr wersję przywitania. Za to masz +10.

  • Siara
  • [*]
  • Momiji's Henchman
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #205
nadużywający nawiasów w swoich wypowiedziach. Straszny pedant jeśli chodzi o własne wytwory.
Bratnia dusza

Witaj na forum

Pussy in a pussy's pussy in a room of pussy plushy

  • Roxiee
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #206
poprostu mnie na to nie stać.
Znam Twój ból, chce być burżujem, ue.... >____<
Nie mogę sobie pozwolić na zbyt wiele konwentów w ciagu mojego życia, heh...

I w ogóle to witaj ^__^

  • Deid
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #207
Ależ ja nie cierpię takich tematów, ale cóż, wypada się tu wpisać jak się zamierza zostać troszkę dłużej niż trzy dni.
You have my sword !
Cytuj
tl;dr: Jestem paskudny.
Przesadzasz , nie może być tak zle.

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #208
Więc tak:
Przede wszystkim dziękuję za to ciepłe powitanie, jestem naprawdę miło zaskoczony.* : )

nareszcie jakaś bratnia dusza, niech nawiasy będą z tobą ^^' (a leniem jestem i ja, więc...)
Staram się ograniczać te wszystkie nawiasoidy do absolutnego minimum, ale praktycznie nigdy mi nie wychodzi. Za dużo podwątków mam często do dodania.

Znam Twój ból, chce być burżujem, ue.... >____<
Co gorsza, nie mogę żadnej robocizny dorwać. A chciałbym. Tak to już mają 20 latkowie z beznadziejną sprawnością fizyczną w tym kraju. : P

Przesadzasz , nie może być tak zle.
A jednak!

Jeszcze cztery rzeczy:
1. Strasznie lubię takie forumowe sesje jak tu obserwuję, ale panicznie boję się takich na kompletnie nieznanych gruntach, jak tu. Co przez to rozumiem, pamiętam jak raz dołączyłem w środku i byłem tak oszołomyony, że ledwo dałem radę przeczytać cały thread i mało, zaaklimatyzować się do sytuacji. Wydaje mi się, że szybko bym różową lodówkę złapał za bycie kompletnie nie rzeczowym i urwanym z choinki. A i wymyślanie sobie kart (nie postaci... zaklęciowych) *cough*... Cenili mnie za to, że jako jeden z niewielu nie meta-gamingowałem. Zachęcicie jakoś czy "raczej nie"?

2. No cóż, chyba powinienem podszkolić się w danmaku i w końcu 1cc'nąć jakiegoś normala, co? : |

3. Od czasu do czasu cropuję avatarki, nie koniecznie dla siebie. Popisówa. Część była robiona dla kogoś innego znającego moje "skillz", jakby ktoś chciał żebym mu "zrobił" avatarek (w co szczerze wątpię) to imię postaci na PeeM i zobaczę co da się zrobić. : P Jak komuś coś się już spodoba to śmiało, używajcie.

4. Szczerze spodziewałem się odezwów typu "ale ty beznadziejny jesteś/wee izi modo, tylko dzieci graja na izi" i tym podobne, ale bardzo się przejechałem na swoim sceptycznym podejściu z innych (dwóch) for. I bardzo mnie to cieszy.

*Tak, spodziewałem się znacznie, ZNACZNIE mniejszego odezwu.
Redagowałem i zmieniałem tego posta ponad godzinę. Chyba jednak przesadzam.
  • Ostatnia zmiana: Sierpień 22, 2011, 01:57:02 przez Tilval

  • LVY
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #209
Więc tak:
Przede wszystkim dziękuję za to ciepłe powitanie, jestem naprawdę miło zaskoczony.* : )

2. No cóż, chyba powinienem podszkolić się w danmaku i w końcu 1cc'nąć jakiegoś normala, co? : |

4. Szczerze spodziewałem się odezwów typu "ale ty beznadziejny jesteś/wee izi modo, tylko dzieci graja na izi" i tym podobne, ale bardzo się przejechałem na swoim sceptycznym podejściu z innych (dwóch) for. I bardzo mnie to cieszy.

*Tak, spodziewałem się znacznie, ZNACZNIE mniejszego odezwu.
Redagowałem i zmieniałem tego posta ponad godzinę. Chyba jednak przesadzam.

2. niekoniecznie :3 IMO bijatyki fajniejsze (o ile nie gra się z Postalem XD )

4. tu 12 letnich trolli już nie ma :3

odzew byłby większy, ale ludzie boją się otrzymywać warny za offtop

witamy na pokładzie :3 

Give a man fire and he'll be warm for the day. Set a man on fire and he'll be warm for the rest of his life.