Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Przedstaw się (Przeczytany 449038 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 11 Goście przegląda ten temat.
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #960
O NiuConie ostatnim. Widziałem i zamieniłem nawet parę słów z ludźmi, którzy jak widzę często tu się udzielają (Critz, Tribell, Raion), aczkolwiek nie sądzę by mnie pamiętali.
>Ktoś spoza forume mnie kojarzy z widzenia
Oh wow ;_;. Witam i o zdrowie pytam. Z ciekawości, nie jesteś tak całkiem przypadkiem osobą, której prezentowałem Riverbed Soul Saver?

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #961
To chyba ja ;p Mówiłeś o nawiązaniach do innych stage 5 i mitologii cthulhu (musiałem użyć internetów to sprawdzenia pisowni ;p)

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #962
Yaaaay \\(^O^)//. Tak przykuło moją uwagę, że jakaś nieznajoma mi osoba w osu roomie kojarzy cholerne Mystical Power Plant (nawiązania na tym filmie do S5 z UFO, TD i DDC masz od 21:48).
Ta, RSS nawiązuje do Cthulhoo i mitologii pana H.P. Lovecrafta, aczkolwiek pewien Pan w okularach który też był z nami w Osu roomie i grał w karty gdy ja prezentowałem RSS pewnie też chciałby byś go zapamiętał :V.

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #963
Tak, jego też kojarzę. Mniej więcej jak zbierał fundusze na wejściówkę od ludzi z kolejki. Po prostu nie wiedziałem jak się piszę "Ktulu"

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #964
Tak, jego też kojarzę. Mniej więcej jak zbierał fundusze na wejściówkę od ludzi z kolejki. Po prostu nie wiedziałem jak się piszę "Ktulu"

Dlatego wszyscy piszą po prostu "Ktulu" : D

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #965
Cytuj
Spoiler (pokaż/ukryj)
Also: Yukahree mah waifoo

Wykrywam tarda TH07... Siemanko witaj na forumach, co do Szefowej:
Spoiler (pokaż/ukryj)

  • Ukami
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #966
Po już ok. 4 miesiącach bezczynnego siedzenia i czytania kanału na irc-u postanawiam się chociaż przywitać.
1. Jakub

2. Ukami

3. Za jakieś pół roku skończę 17

4. Łódź

5. Hymm, co mnie interesuje. W sumie większość rzeczy, które interesują ludzi bez życia społecznego jak ja czyli granie w gry, oglądanie chińskich bajek, przeglądanie internetu. No, dochodzi do tego jeszcze granie w koszykówkę od czasu do czasu. Nie mam ulubionego rodzaju muzyki więc słucham to co mi się podoba, jednak większość mojej playlisty to touhou.

6. O touhou pierwszy raz usłyszałem chyba 3 lata temu, jednak po odpaleniu TH01 zniechęciłem się. Jakieś pół roku temu znowu wróciłem do tego i siedzę w tym aż do teraz.

7. Typowy no-life. Bez większego życia społecznego bo go nie potrzebuję tak jak wielu ludzi. To co mam teraz mi w zupełności wystarczy. Kontakt z ludźmi ograniczam do znajomych i ludzi na konwentach. Brak większego celu w życiu(co osobiście mnie zaczyna lekko martwić). Tak na marginesie to też jestem chatop-em na najdziwniejszym miejscu jakim jest #polish czyli polski czat w grze osu!. Chyba od jeszcze bardziej gorszej strony już nie mogłem się przywitać.
  • Ostatnia zmiana: Sierpień 19, 2014, 03:09:08 przez Ukami

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #967
4. Łódź

5. (...) granie w koszykówkę od czasu do czasu (...) ludzi na konwentach.

Dwa plusy na wstępie, stary. Witam jak najbardziej.
Po Ekkusu i Einie jesteś trzecim touhoutardem z Łodzi jakiego ever tu widziałem.
Może ktoś wreszcie zauważy to miasto na polskiej mapie touhou.

Wpadaj na Kapitularz. ;)


  • Ukami
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #968

Bywam na wszelakich konwentach w Łodzi (i na tych małych i na tych jeszcze mniejszych), więc na kapitularzu będę na pewno.

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #969
na tych małych i na tych jeszcze mniejszych

Zatem rozumiem, że Ućkon odwiedziłeś?

  • Ukami
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #970
Zatem rozumiem, że Ućkon odwiedziłeś?

Kapitularz 2013->DKJ (to w sumie nawet konwent nie był ale mniejsza)->Ućkon->Gakkon->Kapitularz 2014.
Jeszcze gdzieś się przewinął Pyrkon 2013. Nie chadzam na konwenty poza Łódź bo jakoś nie mogę się przemóc do spania  w sleeproomie.

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #971
Może ktoś wreszcie zauważy to miasto na polskiej mapie touhou.

I tak na zawsze pozostaniecie Nieistniejącym Łódzkim Fandomem.

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #972
Obligatoryjne "A co ja mam powiedzieć". Miasto wojewódzkie, tfu, dzie jakiś konwent ;_;.

Welp, witam kolejnego przybysza chlebem i solą. Uznaj proszę moją solidarność z bezcelowym włóczeniem się po drodze (nie)życia z playlistą pełną Touhou (aczkolwiek zaczęcie przygody od HRtP to nie do końca był fortunny ruch, lepiej jak każdy od EoSD :V).  Oby nam się fandom rozrastał dalej lub chociaż nie kurczył.
  • Ostatnia zmiana: Sierpień 19, 2014, 13:46:22 przez critz

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #973
Coś ty brał critzu ?

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #974
Cytat: Pendleton Ward, twórca Adventure Time
I'm not stoned, I'm just a naturally stupid person.