Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Przedstaw się (Przeczytany 449176 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 10 Goście przegląda ten temat.
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #855
A tak z innej beczki, czuję się trochę dziwnie nie posiadając avka z postacią ze świata Touhou.

Eee tam, moja waifu jest spoza TH i nikt nie robi dramy (a tylko by kto spróbował).

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #856
I dlatego nosisz na koszulce moją waifu? :|

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #857
Bijatyki to chyba moja najsłabsza strona, więc dobrze by było się trochę podciągnąć. W każdym razie, odpiszę na pewno.
Oj tam bijatyki. Grunt to danmaku! ;3

Jak masz ochotę posiadać avek z postacią z toho polecam po prostu wstawić swoją ulubioną postać. Jeżeli masz problemy ze zdecydowaniem jaką postać lubisz najbardziej (widzę lekkie niezdecydowanie co do Yuuki), polecam touhousort http://www.touhou.pl/4um/index.php?topic=176.0
Zajmuje dużo czasu ale mi przykładowo pomagał przy wyborze ulubionych postaci :3

do Cthulhoo
I dlatego nosisz na koszulce moją waifu? :|
Kradłbym na twoim miejscu

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #858
@Raion, niestety, ale koszulka Pookiego chyba będzie na mnie za mała i żyję w nadziei, że w końcu doczekam się swojej i pojawię się w niej na Tsuru xD

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #859
Jeżeli masz problemy ze zdecydowaniem jaką postać lubisz najbardziej (widzę lekkie niezdecydowanie co do Yuuki), polecam touhousort http://www.touhou.pl/4um/index.php?topic=176.0
Zajmuje dużo czasu ale mi przykładowo pomagał przy wyborze ulubionych postaci :3
Kilka dni temu przerabiałam Touhou Sort i 1 miejsce otrzymała właśnie Yuuka (Choć wybierać pomiędzy tyloma wspaniałymi dziewczynkami było bardzo trudno). Jednak wydaję mi się, że avatar z Riką, bardziej odzwierciedla mój charakter. Według mnie, Yuuka emanuje charyzmą i elegancją, a ja... No cóż, zwykłe, nieśmiałe dziewczę ze mnie jest~ :3

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #860
A tak z innej beczki, czuję się trochę dziwnie nie posiadając avka z postacią ze świata Touhou.

Eee tam, moja waifu jest spoza TH i nikt nie robi dramy (a tylko by kto spróbował).
*Patrzy na avek Pookyego*
Twoja waifu to miś Pooky?

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #861
Wiesz... są różne gusta P:

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #862
A tak z innej beczki, czuję się trochę dziwnie nie posiadając avka z postacią ze świata Touhou.

Eee tam, moja waifu jest spoza TH i nikt nie robi dramy (a tylko by kto spróbował).
*Patrzy na avek Pookyego*
Twoja waifu to miś Pooky?

No kurwa! A myślisz, że nick jest dla śmiechu? ;D

Spoiler (pokaż/ukryj)
Dobra, Pooky jest moją ulubioną postacią fikcyjną. Ale moją waifu była, jest i będzie zawsze tylko Suiseiseki.

@Ctulhoo: zauważ, że Patchouli jest jedną z kilku postaci na mojej koszulce. Gdyby znalazł się jeszcze Youmu-tard i Sakuya-tard i każdy miał taką filozofię, jak Raion, miałbym przesrane do sześcianu. D;

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #863
Nie, po prostu miałbyś koszulkę w strzępach, bo każdy wyciąłby sobie swoją waifu xD

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #864
W przypadku Sakuyi i Youmu byłoby to nader trudne. ;p

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #865
To byłby już ich problem, jak się podzielą, ty byś po prostu stracił tył xD

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #866
Gram w PoFV z NoNaku. I mam dwie wiadomości. 
1. Jest bardzo ogarniętą osobą której nie trzeba było łopatologicznie tłumaczyć jak odpalić PoFV przez internet, jak co po niektórym się zdarzało. Więc jest duży plus.
2. Gra w danmaku lepiej od Pookiego ;D

P.S. To prawda

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #867
Jednak ktoś się orientuje ^^ Mieszkam w wsi Skawica, chociaż bardziej rozpoznawalna jest chyba nasza sąsiednia wioska Zawoja. Mamy wspólną gminę, i jak już wcześniej powiedziałam, to Zawoja gra pierwsze skrzypce :p
Zawoja,ka?
Ja kawałek dalej często jeżdżę na działkę : 3

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #868
Raion, jak tylko odblokuję Medicine, to mogę zostać sklepany wyzwać cię na pojedynek xD

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #869
Ale jak grasz przez internet to masz wszystkie postacie odblokowane Oo