Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Przedstaw się (Przeczytany 449056 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 6 Goście przegląda ten temat.
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #615
Imię: Emil
Nick: Widget / Widget997
Wiek: 16 lat
Miejsce zamieszkania: Radom
Zainteresowania: Gry komputerowe (głównie rpg oraz planszowe), Touhou, muzyka (zależy jaki mam nastrój), anime oraz przyglądanie się żabom.
Od kiedy interesujesz się Touhou: Tak na poważnie to rok
Słów kilka o sobie: Nie lubię zbytnio opisywać siebie.

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #616
no hej :3

Losowa sygnatura tak bardzo losowa.

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #617
Śmiechłam,przepraszam.

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #618

Ja też, zwłaszcza po weekendzie.
P.S. Jesteś może rudy ?

  • AQ
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #619
A co takiego jest zabawne w Radomiu?

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #620
Pewnie kojarzy się z randomem. ;p

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #621

Na moje szczęście nie jestem rudy. Jestem brunetem.

  • ayakashi
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #622
Dzień dobry~.

No więc, jestem Ayakashi ( można mówić skrótowo Akash, jak komuś tak łatwiej ) a naprawdę na imię mi Natka. Niedawno wybiła mi 17-nastka. Mieszkam w Zagłębiu, a dokładniej Sosnowcu. Tak, jestę gorolę~.

Nie wiem jak mam siebie opisać. Różnie się zachowuję w stosunku do ludzi. Mam zbyt wiele oblicz XD Na co dzień posługuję się językiem sarkazmu i ironii. W dużym gronie nieznanych mi osób, potrafię być cicha i więcej obserwuję niż się udzielam, natomiast gdy otaczają mnie lubiane osoby, to potrafię być jedną z najgłośniejszych osób, której trudno się przestać śmiać. A jeżeli ktoś mnie wkurzy, to włącza mi się yandere mode i nie zawaham się splunąć kwasem, jadem kiełbasianym i cyklonem B. c:"

O zainteresowania mnie lepiej nie pytać, serio, gdyż odpowiem wam, że interesuje mnie historia Czarnobyla ( Tak. I chcę tam kiedyś pojechać zwiedzić. I w stalkersów też chcę w końcu zagrać, a na razie komputer za stary by zainstalować ;-; ), Oświęcimia, Hitler i Stalin. No. A na doprawienie powiem, że kolekcjonuję kamee, zegarki kieszonkowe i noże c: ( Nie, Sakuya to nie jest moja waifu c:" ).

Touhou interesuję się od... 2 lat? Nom, gdzieś tak, choć już znacznie wcześniej poznałam ,,Dziewczynkę z kryształowymi skrzydełkami" i ,,Marisa stole the precious thing".
Nom, to tyle. ;u;

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #623
Doberek :3.

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #624
O zainteresowania mnie lepiej nie pytać, serio, gdyż odpowiem wam, że interesuje mnie historia Czarnobyla
To kiedy jedziemy.

  • ayakashi
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #625
Dobry :3
O zainteresowania mnie lepiej nie pytać, serio, gdyż odpowiem wam, że interesuje mnie historia Czarnobyla
To kiedy jedziemy.
Zgadamy się jakoś, ale proponuję na jesień, bo wtedy będzie taki potsapokaliptyczny klimat "D

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #626
Zapomniałaś dodać, że Balcon spędziłaś w towarzystwie Touhoutardów.

Also, dobrze że w końcu się odezwałaś. :3

  • ayakashi
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #627
Tak. I było świetnie Arisu :3 I jeszcze zapomniałam dodać, że zrobię cosplay Remilii XD

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #628
Yeah, wspólnymi siłami wydostaliśmy zagłębioka z czeluści forum na światło dzienne!
*haj...ekhm, midfive z Arisu*

zegarki kieszonkowe i noże c:

Interesting :)

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #629
Mieszkam w Zagłębiu, a dokładniej Sosnowcu.

Kretonge już jedzie.

Na co dzień posługuję się językiem sarkazmu i ironii.

Myślę, że znaleźlibyśmy wspólny język.

A jeżeli ktoś mnie wkurzy, to włącza mi się yandere mode i nie zawaham się splunąć kwasem, jadem kiełbasianym i cyklonem B.

Gwoli ścisłości: prędzej yangire, niż yandere. Zresztą mniejsza.

Będziesz na B albo Konekonie? Lubię poznawać nowe nabytki fandomu, a mam ku temu zbyt mało okazji.