Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Przedstaw się (Przeczytany 453148 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 4 Goście przegląda ten temat.
  • Tora
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #480
Remi, Neet, piętnastki?! Dałbym 18-19 jak nic... chyba, że stroje nieśmiertelnych tak działają.

Pozdro z Love.
May your eyes be able to see things better, even if just a little.

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #481
Cześć jestę ulczen, mówią na mnie ulczen, cosplayuyę dziewczynki z touhou i pukam Murasę.

Spoiler (pokaż/ukryj)
MOJE MYSIE PYSIE, KTO SIĘ STĘSKNIŁ : 3333333333?
Ten ogień z dna nie wiem

  • SuperIceKick
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #482
Powinienem chyba zrobić to wcześniej, jako iż jestem już zarejestrowany na tym forum od kilku dobrych miesięcy ^^" No ale lepiej późno niż wcale.

1. Jędrzej
2. Oh to różnie, nie mam żadnego stałego nicku dla siebie.
3. 16 lat (29 luty >_<)
4. Wielkopolska wystarczy? xD
5. Oh well...Manga i Anime, fantastyka,rysowanie,muzyka (Nie mam  ulubionego typu, po prostu dana piosenka musi mi się spodobać xD),Lenistwo i Gry komputerowe i konsolowe :)
6. Hmm...Chyba dwa lata >_< Ale przez pierwszy rok byłem po prostu świadom istnienia takiego cudu, a dopiero w drugim zacząłem poważnie grać
7. Jestem połączeniem socjalnie niezręcznego pingwina z paranoidalną papugą.Poznawanie nowych ludzi jest dla mnie bardzo ciężkie ^^".Często zapominam co miałem zrobić przed chwilą, pewnie dlatego, że chodzę z głową w chmurach :).
To by było na tyle
Większość moich znajomych twierdzi, że jestem zabawny ^^".

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #483
rysowanie, muzyka (Nie mam  ulubionego typu, po prostu dana piosenka musi mi się spodobać xD), Lenistwo
pewnie dlatego, że chodzę z głową w chmurach :).

Podoba mi się, zwłąszcza to >" chodzę z głową w chmurach"

also
Spoiler (pokaż/ukryj)
mfw dopiero zauważyłam post Heruba

  • mk.2
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #484
Lurkuje to forum oficjalnie od stycznia a nieoficjalnie od kwietnia 2011 roku wiec wypadało by się przedstawić :)

1. Michał
2. IRL: Mindrzej, gruby, akarin (nadany przez śmieszki z thpl) Intenetz: mk.2
3. 24
4. Jelenia Góra/Wrocław
5. Gigantyczna lista zainteresowań: samochody i motocykle, militaria, fotografia, podróżowanie, mango i animo, botanika:D, elektronika, komputery oraz gry komputerowe 3D!
6. Touhou poznałem dzięki jjayjokerowi najlepszej stronie w internecie zwanej 4chan. Zaczęło się od muzyki (aprox. w 2007 roku), potem pojawiły się PV i zacząłem dociekać skąd są te male dziewczynki ze śmiesznymi czapkami. No i wtedy poznałem grę touhou, w której failuje hardo poza EOSD, które przeszedłem na easy mode.
7. tl;dr W dużym skrócie: Maniak motoryzacji, hajdujacy pwr. lvl. weaboo, imprezowicz co nie odpuści żadnej imprezy będącej w zasięgu finansowym oraz socjopata bardzo towarzyski człowiek.

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #485
>botanika
tell me more o najbardziej dla mnie przyjebanym dziale biologii xD

Losowa sygnatura tak bardzo losowa.

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #486
Lurkuje to forum oficjalnie od stycznia a nieoficjalnie od kwietnia 2011 roku wiec wypadało by się przedstawić :)

1. Michał
2. IRL: Mindrzej, gruby, akarin (nadany przez śmieszki z thpl) Intenetz: mk.2
3. 24
4. Jelenia Góra/Wrocław
5. Gigantyczna lista zainteresowań: samochody i motocykle, militaria, fotografia, podróżowanie, mango i animo, botanika:D, elektronika, komputery oraz gry komputerowe 3D!
6. Touhou poznałem dzięki jjayjokerowi najlepszej stronie w internecie zwanej 4chan. Zaczęło się od muzyki (aprox. w 2007 roku), potem pojawiły się PV i zacząłem dociekać skąd są te male dziewczynki ze śmiesznymi czapkami. No i wtedy poznałem grę touhou, w której failuje hardo poza EOSD, które przeszedłem na easy mode.
7. tl;dr W dużym skrócie: Maniak motoryzacji, hajdujacy pwr. lvl. weaboo, imprezowicz co nie odpuści żadnej imprezy będącej w zasięgu finansowym oraz socjopata bardzo towarzyski człowiek.
Witamy na forum ^^ .
Mam nadzieję że jeszcze nie raz coś napiszesz :) .

  • Szycha
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #487
Tak myśle, iż skoro już zacząłem się udzielać na forum, to można się w sumie oficjalnie przedstawić.

1. Mateusz
2. IRL: Szycha lub Timon
3. 24
4. Szamotuły koło Poznania
5. Komputery, muzyka, hobbystyczne stawianie gentoo, gry muzyczne, motocykle, samochody, komiksy, mangi, anime, seriale, vn, wkurwianie sasiada.
6. W sumie tołcio poznałem przez przypadek, choć grami się nie interesuje, bardzo lubie muzykę doujinową :P
7. Jako zodiakalny blizniak mam dwie osobowosci, czasem jedna przejmuje kontrole (ta spokojna) a czasem ta druga (kompletny swir, sadysta, psychol), a najgorzej jest jak obydwie sie ssynchronizuja... Wtedy uciekac, bo zabijam cynizmem.

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #488
Skoro wszyscy się przedstawiają, to ja też.  A więc:

1. Kasia
2. arhus, dawniej używałam kasiaka
3. 14  gimbaza ze mnie :P
4. Szczecin
5. M&A, Japonia, czytam wszystko co mi wpadnie w ręce (poza true książkami typu Zmierzch), coś tam gram na akordeonie i cymbałkach, no i Tołciu oczywiście
6. Od ponad dwóch lat
7. Jestem bardzo dziwnym człowiekiem, mówię dużo, szybko, często od rzeczy, jestem uzależniona od żelków. Ale tak poza tym, to da się ze mną wytrzymać :3
  • Ostatnia zmiana: Sierpień 03, 2013, 06:56:12 przez arhus

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #489
Żądam coverów touhou na akordeonie!
Taki fajnu instrument.

Also to ty jestes ta slynna siostra tami?

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #490
^
Nie siostra Tami, tylko siostra przyjaciółki Tami :D Also, na akordeonie to ze słuchu gram, i nie jest to nic specjalnego ^-^'

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #491
A w te strone z tymi koaligacjami...

A co do akorrdion to nie wiem czy znasz

www.youtube.com/watch?v=3ZY8_rJlypk

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #492
Nie znałam tego, aczkolwiek śmiechłam mocno xD

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #493
1. Marta
2. Itami
3. 16
4. Włoszczowa ._.
5. A&M, Touhou
6. Od roku.
7. Typowy nolife i cukroholik.

  • Yuu.
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #494
No to ja też~


1. Ania (Wszystkie zdrobnienia np. Anka grożą pobiciem, a w najgorszym wypadku śmiercią :<)
2. Yuu.
3. 15 (... Dorastanie ssie)
4. Okolice Katowic. Nikt nie skojarzy bo to wiocha :<
5. No to tak: Rysunek, trochę śpiewu, modulacja głosem + fandubbing i cosplay. No i oczywiście - Touhou.
6. Same Touhou znam od około dwóch lat. Na początku lubiłam, ale potem różnie to bywało u mnie i masowo oddalałam się od wielu rzeczy. Na szczęście jakiś czas temu wróciło.
7. Co o mnie, hm. Jestem wesoła, uwielbiam się śmiać. Czasami dostaję hejta za zbyt dużo dobrego humoru D:
Moje życie jest bardzo ciekawe. Szkoła -> Komputer -> Konwenty.
Ah, to moje cudowne życie towarzyskie _^_