Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Przedstaw się (Przeczytany 449218 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 4 Goście przegląda ten temat.
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #735
Witam słynną Wolfram ;) Życzę rychłego nadrobienia zaległości.

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #736
Witam i dziękuję. :'3

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #737
Nie znam jeszcze wszystkiego w tej dziedzinie, nie grałam we wszystkie części. Dopiero się uczę, wybaczcie.

Poznawanie czegoś i wynikający z tego brak znajomości zagadnienia nie jest powodem do wstydu czy skruchy.
Cytując klasykę - po prostu grejzuj więcej.

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #738
Ale w resztę gier od czasu do czasu również z chęcią zagram chociaż nie idzie mi tak dobrze, jak chcę by mi szło.
Łączę się w bólu ;_;
Nie łam się, za takie wypowiedzi jak Twoja nie besztamy, względną normalność mamy w cenie. Witam i życzę udanego pobytu :3

Nie znam jeszcze wszystkiego w tej dziedzinie, nie grałam we wszystkie części. Dopiero się uczę, wybaczcie.
Jakbyś była zainteresowana jakimś zagadnieniem z Toho, możesz napisać do mnie, Maluetara, Smoka albo któregokolwiek innego moderatora. Z chęcią odpowiemy na te i owe pytania. Grunt to się nie krępować :3

Losowa sygnatura tak bardzo losowa.

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #739
Jakbyś była zainteresowana jakimś zagadnieniem z Toho, możesz napisać do mnie, Maluetara, Smoka albo któregokolwiek innego moderatora. Z chęcią odpowiemy na te i owe pytania. Grunt to się nie krępować :3

Nie zapominaj o Kretonie :P

Spoiler (pokaż/ukryj)
i zapraszam do fan klubu Lady Hijiri! : D

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #740
Jakbyś była zainteresowana jakimś zagadnieniem z Toho, możesz napisać do mnie, Maluetara, Smoka albo któregokolwiek innego moderatora. Z chęcią odpowiemy na te i owe pytania. Grunt to się nie krępować :3

Nie zapominaj o Kretonie :P
noniewiem.tiff

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #741
Hej! Fajnie, że wpadł ktoś z lubelskiego
Z tego co zauważyłem, lubelskie to chyba najrzadziej pojawiające się województwo w internetach. Tak daleko mam do ludzi, chlip.


Nie łam się, za takie wypowiedzi jak Twoja nie besztamy, względną normalność mamy w cenie. Witam i życzę udanego pobytu :3
Nie łamię się, czemu miałbym? Również witam (po raz n-ty, to takie przyjemne : D) i dziękuję ^&^

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #742
Również się przywitam P:
Bawcie się tu dobrze i nie zraźcie się zbyt szybko P:

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #743
Cytat: fretka
noniewiem.tiff

Nie przypierdalaj się. Odpisać na pytania mogę.

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #744
To odpisz na moje: pomożesz mi sklecić jakąś decklistę na przyszłą niedzielę? xD

  • Roxiee
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #745
Z tego co zauważyłem, lubelskie to chyba najrzadziej pojawiające się województwo w internetach. Tak daleko mam do ludzi, chlip.
O panie, tak bardzo to i również nad tym ubolewam. 'Ukraina' taka odcięta od świata.



Witaj Wolfram :)

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #746
Lubelskie... wybiorę się tam zapewne na kolejną edycję Nejiro. Oby było mniej odwołanych atrakcji niż w tym roku :P

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #747
Miałem być na niedawnym Nejiro, ale nagle wszystko przestało się kalkulować i dałem sobie spokój. Opinie nt. samego wydarzenia były podzielone, coś ciekawego tam było?

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #748
Cytat: Cthulhoo
To odpisz na moje: pomożesz mi sklecić jakąś decklistę na przyszłą niedzielę? xD

To do małysza pisz, nie do mnie.

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #749
Dobrze, dziękuję. Na pewno nie pogardzę waszą wiedzą na temat Touhou. Bardzo mi się przyda wręcz. :3