Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Touhou RPG Sessions - Offtop (Przeczytany 26422 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 2 Goście przegląda ten temat.
  • Ekkusu
  • [*]
Odp: Touhou RPG Sessions - Offtop
Odpowiedź #60
Jak coś robić to porządnie.

Odp: Touhou RPG Sessions - Offtop
Odpowiedź #61
Ja jestem zawsze i wszędzie chętny jakbyś organizował. Ale jako GM, raczej nie. Brak mi doświaczenia w RPG. Wiem tylko tyle że wolę tworzyć historię niż jarać się cyferkami.

Powiem tak, jestem wielkim miłośnikiem dobrego majonezu.

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: Touhou RPG Sessions - Offtop
Odpowiedź #62
Mógłbym niby postawić to na jednym z systemów który ogarniam, ew. zrobić coś na szybko (Tzn. to jest kwestia jednego leniwego popołudnia) ale...
...raczej nie czuję się na siłach na kampanie w settingu, w którym nie czuję się za pewnie fabularnie. +za dużo razy to wstawało i padało z mojej inicjatywy.

Odp: Touhou RPG Sessions - Offtop
Odpowiedź #63
Jeżeli macie zamiar zacząć jakieś nowe sesje rpg. I chcecie coś zorganizować to mógłbym się nawet zgłosić na MG.

Grałem kiedyś na kilku forach pbf. Ale to było ze trzy lata temu.
W rpg nie mam praktycznie żadnego doświadczenia.
Ale jeżeli chodzi tylko o zabawę to może mógłbym jakoś coś tam wymyślać.

Z kanonem toho jest u mnie w sumie dobrze. Nie czytałem tylko mangi o wróżkach. Resztę znam lepiej bądź gorzej, ale znam.

Jeżeli ktoś jakiś system by wymyślił, to ja mógłbym jakieś sesje poprowadzić...
Będę teraz przez jakiś czas mieć tak bardzo w cholerę dużo czasu, że chętnie spożytkuję go prowadząc coś.

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: Touhou RPG Sessions - Offtop
Odpowiedź #64
Możesz jebnąć czysty storytell. Albo Savage worlds. Albo GURPS. GURPS dobry na wszystko. Savage w sumie też. Miałem też gdzieś system czysto pod touhou, ale był dziwacznie udziwniony moim zdaniem.

Mam też parę innych podręczników, ale nie zgłębiałem się w nie zbytnio. Zastanów się, czy chcesz storytell czy faktycznie jakiś system, czy ma być bardziej szczegółowy czy bardziej ogólny, luźny czy wymagający dla graczy itp. itd.