Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Przedstaw się (Przeczytany 449175 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 9 Goście przegląda ten temat.
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #975
Ah, głupota w tubce. ok. xD

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #976
Siema nowy,witamy na forum,czy coś.

  • Mishuki
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #977
Kurcze, chyba wiadomość się nie wysłała, a jeżeli jednak tak to przepraszam za double post ;w;
"Konnichiwa minna!"
1. Imie
Mateusz
2. Nick
Mishuki/Haruki
3. Wiek
16,5 D:
4. Miejsce zamieszkania
Sk-ce, okolice Wa-wy/Łodzi.
5. Zainteresowania
Nędzna egzystencja przed kupą złomu, tj. muzyka(breakcore itp., dnb, touhou-related), gry(rts, mmorpg, osu!, doujiny touhou), grafika, anime.
6. Od kiedy interesujesz się Touhou
Od bodajże 3 lat, tak na oko.
7. Słów kilka o sobie
-
Spoiler (pokaż/ukryj)
THDots T.T
  • Ostatnia zmiana: Sierpień 20, 2014, 22:25:31 przez Mishuki

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #978
Cytat: Mishuki
muzyka(breakcore itp., dnb, touhou-related)

Wyczuwam dobry gust.

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #979
Domo. Co ten hat-trick nowych gości, jakaś akcja promocyjna strony jak nie patrzyłem?
  • Ostatnia zmiana: Sierpień 19, 2014, 21:53:37 przez critz

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

  • Mishuki
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #980
Cytat: Mishuki
muzyka(breakcore itp., dnb, touhou-related)

Wyczuwam dobry gust.
;w; dzięki, w muzyce przycąga mnie spora ilość bpm :3

Domo. Co ten hat-trick nowych gości, jakaś akcja promocyjna strony jak nie patrzyłem?
Stream Kamruza. ^.^

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #981
Żeby się nie okazało, że to powtórka tego ostatniego... trolla? z nawałnicą "nowych userów"...


W H O A

  • Mishuki
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #982
Żeby się nie okazało, że to powtórka tego ostatniego... trolla? z nawałnicą "nowych userów"...

Troll ze mnie taki jak z koziej... z kozy trąba.
...hum? ;w;

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #983
Troll ze mnie taki jak z koziej... z kozy trąba.
Mogę się mylić (i mam taką nadzieję)


Nieźle poznać na tym forum towarzysza w podobnym wieku ; v ;
Spoiler (pokaż/ukryj)
Whoops, wydało się

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #984
Cytat: critz
Co ten hat-trick nowych gości, jakaś akcja promocyjna strony jak nie patrzyłem?

Jakiś konwent chyba było ostatnio, nie ?

  • Mishuki
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #985
Mogę się mylić (i mam taką nadzieję)
Raczej płochliwe stworzenie ze mnie, do trollowania mi daleko o.o
Nieźle poznać na tym forum towarzysza w podobnym wieku ; v ;
Spoiler (pokaż/ukryj)
Whoops, wydało się
Prawda prawda, zawsze to jakoś raźniej (przynajmniej nowemu ;w;)

  • Tora
  • [*]
Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #986
Witajcie szanowne młodociane nołlajfy!

Widzę, że ciężko Wam w społeczeństwie i nie widzicie świata poza ekranem monitora, lecz naprawdę nie mogliście lepiej trafić. Tutaj, w doborowym towarzystwie i fantastycznej atmosferze, macie szansę naprawić swoje umiejętności interpersonalne i z uśmiechem spojrzeć na drugiego człowieka, jednocześnie pogłębiając swoją pasję do małych dziewczynek.

Na tym forum każdy da Wam coś od siebie: Smoku kulturę, Pooky ogładę, a Sephi umiejętność podrywu. Gdy zabraknie Wam słowa pisze z critzem, a gdy męskiej pociechy - ze mną. Potem, gdy zaczniecie poważnie się zastanawiać nad organizacją swojego lajfu - konsultujcie się z Kretonem.

Nie wstydźcie się też pytać o fap material, każdy ma go pod dostatkiem! Dla każdego coś się znajdzie ;3

Siadajcie i rozgośćcie się. Piszcie w tematach. Wpadajcie na kony. Rozkoszujcie się Touhou razem z nami.

P. S. Lubicie Bleacha?
  • Ostatnia zmiana: Sierpień 19, 2014, 22:20:34 przez Tora
May your eyes be able to see things better, even if just a little.

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #987
Witajcie szanowne młodociane nołlajfy!

Widzę, że ciężko Wam w społeczeństwie i nie widzicie świata poza ekranem monitora, lecz naprawdę nie mogliście lepiej trafić. Tutaj, w doborowym towarzystwie i fantastycznej atmosferze, macie szansę naprawić swoje umiejętności interpersonalne i z uśmiechem spojrzeć na drugiego człowieka, jednocześnie pogłębiając swoją pasję do małych dziewczynek.

Na tym forum każdy da Wam coś od siebie: Smoku kulturę, Pooky ogładę, a Sephi umiejętność podrywu. Gdy zabraknie Wam słowa pisze z critzem, a gdy męskiej pociechy - ze mną. Gdy po paru dniach zaczniecie się zastanawiać nad organizacją swojego już trochę polepszonego życia - konsultujcie się z Kretonem.

Nie wstydźcie się też pytać o fap material, każdy ma go pod dostatkiem! Dla każdego coś się znajdzie ;3

Siadajcie i rozgośćcie się. Piszcie w tematach. Wpadajcie na kony. Rozkoszujcie się Touhou razem z nami.

P. S. Lubicie Bleacha?

11/10, zeskrinowan'd

Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #988
Tora, twój post powinien się wyświetlać jako komunikat następujący zaraz po rejestracji nowych użytkowników.


Odp: Przedstaw się
Odpowiedź #989
Cytat: Tora
Widzę, że ciężko Wam w społeczeństwie i nie widzicie świata poza ekranem monitora, lecz naprawdę nie mogliście lepiej trafić. Tutaj, w doborowym towarzystwie i fantastycznej atmosferze, macie szansę naprawić swoje umiejętności interpersonalne i z uśmiechem spojrzeć na drugiego człowieka, jednocześnie pogłębiając swoją pasję do małych dziewczynek.

Tora, zmień towar, dealera albo i jedno i drugie XD.

Cytat: Tora
Na tym forum każdy da Wam coś od siebie: Smoku kulturę, Pooky ogładę, a Sephi umiejętność podrywu. Gdy zabraknie Wam słowa pisze z critzem, a gdy męskiej pociechy - ze mną. Potem, gdy zaczniecie poważnie się zastanawiać nad organizacją swojego lajfu - konsultujcie się z Kretonem.

Da fuck, czemu ze mną ? Co ja takiego zrobiłem poza byciem nolifem ?

Cytat: Tora
Nie wstydźcie się też pytać o fap material, każdy ma go pod dostatkiem! Dla każdego coś się znajdzie ;3

Tora, unlockowałeś achivementa XD