Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Sugestie 4.0 (Przeczytany 88458 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 3 Goście przegląda ten temat.
Odp: Sugestie 4.0
Odpowiedź #30


O, już tyle czasu minęło od ostatniego posta w tamtym threadzie...
Jak strona padła na dosyć spory czas to całkowicie zapomniałem o tym, ale skoro jest zainteresowanie to dzisiaj wieczorem powinienem wznowić działanie tematu.
Rucham psa jak sra

Odp: Sugestie 4.0
Odpowiedź #31
No, będzie fajnie jak się tym zajmiesz. Męczyłem o to Raiona ale coś się z w końcu nie wziął.

Odp: Sugestie 4.0
Odpowiedź #32
Przy poruszaniu się na stronie głównej i forum w losowych momentach zwracany jest błąd 403/odmowa dostępu.
Czasami wystarczy ponownie załadowanie i strona jest ładowana normalnie.

Odp: Sugestie 4.0
Odpowiedź #33
Przenosiny na nowy serwer. Pracujemy nad tym.

Odp: Sugestie 4.0
Odpowiedź #34
Bump.

Przydałoby się trochę uporzadkować Harty Pard. Owszem, wiem, że sesja pozbawiła gorgiasza czasu na zajmowania się czymkolwiek innym niż prawem konstytucyjnym, Raion się zmęczył moderowaniem, a Kreton na pewno ma dużo ciekawsze zajęcia, niż (zgrozo) moderowanie forume. Nie zmienia to jednak faktu, że dział pozostaje w nieporządku od dłuższego już czasu, a dobrze by było, jakby w obiegu były tylko najbardziej aktualne wątki, natomiast stare wylądowały możliwie jak najszybciej w archiwum.

Krótkofalowa rozkmina jest więc taka: posprzątajcie tam trochę, will ya?
Długofalowa jest zaś taka: dlaczego nie znaleźć jeszcze jednej osoby, która wspomogłaby moderowanie forume? In b4 obecny squad administracji jest wystarczający. Lol nie, nie jest, skoro temat o Love nadal jest aktywny. In b4 derp, to tylko kilka tematów, po co robić od razu dramę? No dobrze, ale problemy najlepiej zwalczać w zalążku, czyli właśnie teraz, kiedy syf jest jeszcze stosunkowo nieduży, bo za rok nie będzie już w sumie żadnej różnicy pomiędzy aktywnymi tematami a tymi z archiwum - może poza tym, że w tych drugich nie będzie się dało już więcej postować. Nie musicie wszakże od razu znajdować kandydata na nowego członka administracji - równie dobrze można zrobić to na zasadzie działów takich jak forumowe centrum gier, gdzie uprawienia moda miał tam (i tylko tam) bodajże Ekkusu czy kto tam rozkminiał najaktywniej te sesje erpegje. Wystarczy, że będzie ktoś, kto będzie pilnował odsyfiania tematów o konwentach z offtopu, w miarę potrzeb kasując jakieś posty, a tematy o zakończonych imprezach zamykał i przenosił do "Przeminęło z pociskami". Od razu będzie lepiej widać, jakie imprezy się szykują w nadchodzących miesiącach, a ktoś nowy i nieogarnięty może tam któregoś razu wpaść i niepotrzebnie rozkminiać tematy o eventach, które już dawno się wydarzyły. Także tego.

Odp: Sugestie 4.0
Odpowiedź #35
To spytam krótko: chcesz sie tym bawić ?

Odp: Sugestie 4.0
Odpowiedź #36
No need, just updated it.
Perhaps nobody will mind if I beat a terrible person like you <3

Odp: Sugestie 4.0
Odpowiedź #37
Ło kurwa, ty żyjesz...

Odp: Sugestie 4.0
Odpowiedź #38

No need, you say. Ok, do zobaczenia za pół roku, jak znowu trzeba będzie zwrócić komuś na to uwagę.

Odp: Sugestie 4.0
Odpowiedź #39
Aktualizacja Youkai D-Vision maybe?

Odp: Sugestie 4.0
Odpowiedź #40
Done moment ago.

Odp: Sugestie 4.0
Odpowiedź #41
Proszę o możliwość kasowania swoich postów w dziale Kancolle Thread.
Chodzi o to że gdy ludzie się tam nie udzielają, a ja chce np. powiadomić o zbliżających się nowościach to wychodzi multiposting, którego tak nie lubimy.
Nie piszcie mi o opcji edit bo co mi po tym jak ludzie nie wiedzą że coś nowego się tam pojawiło póki sami nie wejdą. (a nie zrobią tego bo im nie wyświetla nic o nowościach)
W ten sposób można by było sobie kasować post po czym wrzucić nowy o tej samej zawartości z dodatkiem, który się chciało umieścić i wszyscy będą szczęśliwy.

Odp: Sugestie 4.0
Odpowiedź #42
Jakby to byłby "Dział/kategoria" Kancolle , a nie "Thread" to by coś z tym może dało się zrobić.

Zmienić takie rzeczy to można tylko dla całego działu, a nie pojedyńczego wątku, a zmiana w całym dziale lub utworzenie nowego to jest to trochę większa rzecz do przedyskutowania... nie bez powodu możliwość usuwania jest wyłączona.

Na teraz zostaje jednak mimo wszystko ta opcja edit. Temat i tak dostaje ikonkę new, choć czy wyświetla się w nowościach... w sumie tego nie wiem.


Odp: Sugestie 4.0
Odpowiedź #43
W takim razie czy jest opcja żebym dostał do tego threadu możliwość kasowania i edycji postów?
Mógłbym wtedy ręcznie robić to sobie oraz innym użytkownikom.
Jeśli nie to pozostaje mi nabijanie %. :P
  • Ostatnia zmiana: Wrzesień 07, 2014, 15:30:58 przez Kamruz

Odp: Sugestie 4.0
Odpowiedź #44
To tak jak powyżej, takie rzeczy to dla działu, ew. dla usera będącym modem tego działu...
Do utworzenia poddziału sam bym nie miał zastrzeżeń, ale 1. dla jednego temu trochę mały sens, 2. może to spotkać się z oporem reszty.

Podsumowując: Ubiegaj się o moda, lub przedstaw plan na poddział taki aby przekonał resztę :D