Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Touhou Genso Wanderer (Przeczytany 8281 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
Touhou Genso Wanderer
Wkrótce kolejna fanowska gra touhou trafi na zachodni rynek!

Link do strony gry

Napiszę tutaj, zamiats w "podziel się" bo w newsie wypadaloby napisac pare słów o serii, a rozumiecie, czerwcowa obrona  ^_^'

Odp: Touhou Genso Wanderer
Odpowiedź #1
A tam... teraz mam zagwostkę, jakby newsa ew. do tego ułożyć/zlinkować (w sumie @adzi też o tym wspominał).
Ale ok, spróbuję więc jutro jakoś te informacje ze strony przetworzyć i zrobić do tego newsa pełnoprawnego.
Podlinkuję tylko ten temat do ew. dyskusji.


  • adzi
  • [*]
Odp: Touhou Genso Wanderer
Odpowiedź #2
jeżeli moje określenie "Touhype" stanie się memem,nie zabijajcie mnie. :)

btw to nie wszystko. XSEED wyda też Scarlet Curiosity.
Avoinding being cryo-frozen with some English beef since 2015

Odp: Touhou Genso Wanderer
Odpowiedź #3

Odp: Touhou Genso Wanderer
Odpowiedź #4
Ten tytuł przekonuje mnie aby kupić PS Vite. Bo PS4 mnie w sumie nie interesuje...
Jest to gra na którą ostrzę sobie ząbki od wielu miesięcy. Widok angielskiej wersji niesamowicie mnie cieszy.
 
Jednak nie widzę do kupienia pre-ordera na Vite. A widzę tylko na PS4 :/ Nie fajnie.

  • adzi
  • [*]
Odp: Touhou Genso Wanderer
Odpowiedź #5
niestety, na Vitę tylko digital, bez preorderu (i tym samym bez gratisowego Double Focus za preorder)

Ale to niewielki problem, rogalowy bracie :)

Odp: Touhou Genso Wanderer
Odpowiedź #6
te materiały premium które są w zestawie na ps4 w sumie mnie też interesują. Art book etc.
Ale to pewnie można będzie oddzielnie kupić w takim razie.

Cóż, skoro nie ma pre orderu na vite to trzeba będzie czekać. I nie zapomnieć.

...
O co chodzi z tym rogalem?

  • adzi
  • [*]
Odp: Touhou Genso Wanderer
Odpowiedź #7
rogal = roguelike -> dude, użyj googli.

Odp: Touhou Genso Wanderer
Odpowiedź #8
Nie wystarczyło wyjaśnić? Musiałeś jeszcze dodać "użyj googli"? Na prawdę? Musiałeś?

To nie było miłe. A ponadto całkowicie bezcelowe... Jestem zdegustowany twoją osobą.

  • adzi
  • [*]
Odp: Touhou Genso Wanderer
Odpowiedź #9
!!!

a-ano...

///////



Przepraszam.

Spoiler (pokaż/ukryj)
zauważ, że po drodze znalazłem inny img, założyłem se konto na imgurze by móc zuploadować, jakimś cudem się okazało, że jednak wyszedł http-KURDE S, i koniec końców wrzuciłem to. Żeby nie było, że na odwal się.

Odp: Touhou Genso Wanderer
Odpowiedź #10
Przeprosiny przyjęte.

Obeszłoby się bez obrazka. Dzięki za dobre chęci.

Też wyślę obrazek aby nie było smutno.
Spoiler (pokaż/ukryj)

A propos jeszcze samej gry, aby nie offtopować za mocno.
Jeżeli ktokolwiek zauważy kiedykolwiek i gdziekolwiek wersję na PS Vite do kupienia, to możecie dać znać w tym temacie. Będę bardzo wdzięczny.

  • adzi
  • [*]
Odp: Touhou Genso Wanderer
Odpowiedź #11
GOD FUCKKIN DAMMIT

czy to moja kara? Jak łokieć, który Kakyoin wsadził Polnareffowi w nos po tym, jak przyjął jego przeprosiny?

powtórzę (chyba... już zapomniałem czy mówiłem o tym tu, czy na discordzie i czy tobie...)... na PS Vitę tylko digital, sory. Wiem, zajebiście byłoby postawić se na półce w końcu grę Touhou (nawet jeśi doujinsoft) w oficjalnym zachodnim wydaniu. Hard luck...

JA KUPOWAĆ PS4 NIE BĘDĘ DLA BYLE TUHU