Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Touhou Suzunaan ~Forbidden Scrollery. (Przeczytany 36944 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
Odp: Touhou Suzunaan ~Forbidden Scrollery.
Odpowiedź #15
Ktoś orientuje się kiedy ma wyjść nowy chaper tej mangi oraz mniej więcej na jak długą serię jest ona planowana ?

  • Tora
  • [*]
Odp: Touhou Suzunaan ~Forbidden Scrollery.
Odpowiedź #16
mniej więcej na jak długą serię jest ona planowana ?
Jak chcesz to wiedzieć po pierwszym rozdziale?
Wydawanie mangi nie jest planowane z wyprzedzeniem. W każdym razie nie na samiusieńkim początku. Wszystko zależy od tego jak się przyjmie. Wypuszcza się kilka-kilkanaście rozdziałów, jeśli manga zostaje polubiona to zostaje podpisana decyzja o wydaniu tomikowym. Jak manga staje się hitem to się ciągnie, jeśli poziom spada to dostaje dropa. Ciężko o jakiekolwiek przewidywania. Np. One Piece z początku miał być wydawany w Jumpie przez 5 lat, Oda nawet miał obmyślony koniec. Zrobił się jednak z tego hit wszechczasów i gigantyczny tasiemiec, który, wg zapowiedzi Ody, ma być wydawany łącznie przez ok. 26 lat.
Mniej więcej tak to wygląda. Nie wiem jak w przypadku niszowych mang takich jak Touhou, które są kierowane do fanów jednej konkretnej gry, ale zapewne to wygląda podobnie. Im bardziej będzie się podobać (i im lepiej sprzedawać) tym dłuższe będzie.

Nie wspominając już o przeciwnościach losu. Zombie Power dostało cancela, bo Kubo przestał rysować po tym jak załamał się po rozwodzie. Saki Hasemi przestał rysować To Love ru po tym jak odkrył, że zdradzała go żona.
A ZUN niedawno się ożenił.
  • Ostatnia zmiana: Grudzień 03, 2012, 20:27:14 przez Tora
May your eyes be able to see things better, even if just a little.

Odp: Touhou Suzunaan ~Forbidden Scrollery.
Odpowiedź #17
Doszły mnie słuchy, że jest dostępny drugi rozdział już...
Śmieszkowa rzecz o tanuki tam jest

Odp: Touhou Suzunaan ~Forbidden Scrollery.
Odpowiedź #18
Saki Hasemi przestał rysować To Love ru po tym jak odkrył, że zdradzała go żona.

Ale wrócił i wydaje to love-ru darkness.

Co do Forbiden Scrollery to czekam mocno na drugi rozdział, ale wieści nie ma nigdzie. a co do końca mangi, to jak Tora napisał, zgadzam się.

EDIT: lol, wyszedł drugi rozdział po eng własnie
  • Ostatnia zmiana: Grudzień 03, 2012, 21:13:23 przez Smoku

Odp: Touhou Suzunaan ~Forbidden Scrollery.
Odpowiedź #19
Jak na razie manga bardzo mi się podoba. Bardzo dobra kreska i Kosuzu wydaje się być fajną i ciekawą postacią.
Rucham psa jak sra

Odp: Touhou Suzunaan ~Forbidden Scrollery.
Odpowiedź #20
Ukazął się nowy rozdział Forbidden Scrollery. Czekamy na tłumaczenie.
Perhaps nobody will mind if I beat a terrible person like you <3

  • AllStarsky
  • [*]
Odp: Touhou Suzunaan ~Forbidden Scrollery.
Odpowiedź #21
Patrząc na daty wydania tłumaczeń na mangafoxie myślałem że kolejny epizod ukaże się dopiero na początku stycznia.

Odp: Touhou Suzunaan ~Forbidden Scrollery.
Odpowiedź #22
Ukazął się nowy rozdział Forbidden Scrollery. Czekamy na tłumaczenie.

Jestem leniem i nie chce mi się szukać. Jak możesz, wrzuć linka - pobawię się trochę...

Odp: Touhou Suzunaan ~Forbidden Scrollery.
Odpowiedź #23
http://pooshlmer.com/wakaba/res/540153.html - poszukaj, są tutaj skany, ale nie wiem czy wszystkie

Odp: Touhou Suzunaan ~Forbidden Scrollery.
Odpowiedź #24
Jejku, jaka ta manga jest niesamowita. Jak na razie zapowiada się na jeszcze lepszą opowieść niż WaHH które też było świetne.

>kreska
>Kosuzu
>zachowanie postaci

Wszystko jest takie piękne ;_;
9/10 bo tak wolno wychodzi.




Also: Czwarty chapter powinien już być powoli tłumaczony. Ze skanów widać, że bardzo dużo postaci będzie miało cameo, a cały rozdział będzie się skupiał na Mamizou. Nie przyglądałem się by nie spoilerować sobie =).


Odp: Touhou Suzunaan ~Forbidden Scrollery.
Odpowiedź #25
Ktoś może podesłać linka do przetłumaczonego trzeciego i czwartego w formie raw ?

Odp: Touhou Suzunaan ~Forbidden Scrollery.
Odpowiedź #26
Hmmm, zgubiłeś mnie trochę.
W mojej głowie "raw" oznacza tutaj coś nieprzetłumaczonego.
Przetłumaczony raw? xDD

Tak czy inaczej link do chapteru 3

Czwartego nigdzie nie mogę znaleźć chociaż na 4chanie już kolejny dzień z rzędu wrzucają jakieś skany. Jak są skany to już dawno temu powinno być gdzieś upnięte.

Odp: Touhou Suzunaan ~Forbidden Scrollery.
Odpowiedź #27
O, szukałem 3. Dizęki :3

Odp: Touhou Suzunaan ~Forbidden Scrollery.
Odpowiedź #28
Chodziło mi o przetłumaczonego trzeciego i rawowego czwartego : D Dzięki ^^

Odp: Touhou Suzunaan ~Forbidden Scrollery.
Odpowiedź #29
Mamizou wygląda na tym kadrze jak old hag  (którym w teorii może być, zważając na to, co napisane jest w SoPM). Awaiting.

Losowa sygnatura tak bardzo losowa.