Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Touhou 13 - Ten Desires (Przeczytany 233606 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 2 Goście przegląda ten temat.
Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #180
Nekromantka, tja. Nekromanci mogą być różni. A biorąc pod uwagę pieczęć na czole Yoshiki, to na pewno będzie Azjatycka odmiana nekromanty... chyba, że to jednak nie będzie nekromanta.

Jeśli ta postać jest prawdziwa, to raczej jest extra boss. aureolka w popkulturze jest noszona przez każdą zmarłą duszę. To byłby potężny duch (ale nie Mima), obudzony razem z innymi podczas tego incydentu... i to on nas atakuje jako midboss 1. poziomu! chciał sprawdzić naszą siłę wtedy xD

a tak poważnie, to myślę, że okładka też jest fejkowa. Przede wszystkim dlatego, że ta postać patrzy prosto na nas, a wszystkie, jakie wiedzieliśmy w demie, są ustawione w profil. a postać na okładce zawsze była robiona z konturu postaci w grze.

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #181
Jeśli ta postać jest prawdziwa, to raczej jest extra boss. aureolka w popkulturze jest noszona przez każdą zmarłą duszę. To byłby potężny duch (ale nie Mima), obudzony razem z innymi podczas tego incydentu... i to on nas atakuje jako midboss 1. poziomu! chciał sprawdzić naszą siłę wtedy xD

myślisz, że zun miałby na tyle mało pomysłów, żeby dublować motyw z UFO ? ;)

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #182
ZUN wpuścił nas w klimat, który kojarzy się z Halloween. 1st stage robi za wprowadzenie. "Nocny wyjec", czyli Kyouko. "Nieumarły pracownik McDonalda" (Jiang shi), czyli Yoshika. Duchy są, wampiry są... Nie zdziwiłbym się, gdyby ZUN wrzucił dullahana (Mami, lol) i loli owiniętą w bandaże (mumia). Może jeszcze by wrzucił slime-girl, to już w ogóle była jazda... Jebany fan service.

tak, a w tle będą się przewijać motywy z tomb ridera ;) nie no co do klimatu to się zgadzam, cieszę się, że podzielasz moją dullahanową wizję, ale mumia to już by było zbyt dużo...btw, halloween a demko było na wiosnę...myślałem, że będzie bardziej wiosennie, chociaż jeżeli fabuła ma dziać się w wiosenną ciepłą noc to pięknie :)

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #183
Przeraża mnie, że opcja "halloween" jest całkiem realna... przed chwilą mieliśmy UFO, ale na szczęście ZUN nie poczęstował nas zielonymi ludzikami, ani UFO jako takim w ogóle. Ale jeśli tym razem będzie mumia, wilkołak, jakieś inne stwory haloweenowe, wampiry...

chwila

wampiry


ZUN, ZRÓB TO.

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #184
Przeraża mnie, że opcja "halloween" jest całkiem realna... przed chwilą mieliśmy UFO, ale na szczęście ZUN nie poczęstował nas zielonymi ludzikami, ani UFO jako takim w ogóle. Ale jeśli tym razem będzie mumia, wilkołak, jakieś inne stwory haloweenowe, wampiry...

chwila

wampiry


ZUN, ZRÓB TO.

Inb4 ZUN Strolluje nas i powrót "tej złej" to nie Mima a Remilia (Po Flandre nie spodziewam się żadnego planu pokroju wykorzystywania dusz w złym celu no bo...Ona nie ma planów, ona napierdala...)

Oficjalny Wrigglefag

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #185
chyba trochę za bardzo poszliście w stronę tego halloween, ja bym bardziej był skłonny powiedzieć, że to klimaty bon odori ^^

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #186
A ja powiem tak. Jeśli ktoś nadal wierzy w te screeny, to powiem, że trollowanie to też sztuka :3. Also, w dialogu Youmu Yoshika wspomina, że jej mistrzyni miała jakiś konflikt z mieszkańcami Myouren-ji (co oznacza, ze tu wrócimy do przeszłości Byakuren, z czasów gdy ta jeszcze nie była zamknięta w Makai. Nie sądzę, ze będzie to nekromantka, ale raczej postać na tyle silna, żeby móc sobie pozwolić na ożywianie ciał. Manipulation of life, perhaps? Yuyuko też nie wydawała się zbyt zachwycona...
Perhaps nobody will mind if I beat a terrible person like you <3

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #187
masz rację...a to może oznaczać też, że skoro jesteśmy w świątyni, to możemy mieć do czynienia z kolejną miko (z.B. 4 stage), a że kapłanki raczej nie mają na tyle mocy by ożywiać zmarłych, to pewnie ktoś silniejszy się znajdzie...ja nie byłbym zaskoczony, gdyby braciak Byakuren wstał z martwych i był np final stage bossem ;)

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #188
Bakas.
Zauwazcie tez, że Mima na planszy jest zwyczajną mini wersją tej dużej Mimy, nawet emotka zdziwienia (te dwie żółte krechy) też jest na miniaturce. Ktoś sprytnie wysunął, ze detali za mało, też racja. oczywiście, ze fake, ale jaki miły i ile nadziei....

Ta okładka to samo, Kaito dobrze mówi, może ex-Rumia, dla zabawy wrzucona, nevermind. napisał że gra jest na windows xp/200 says it all.

No i sorry. tę grę robi jeden koleś. jeden. nie firma która zatrudnia 100 osób. Jakim cudem miałby być przeciek bez żadnego info na jego blogu ani na shrinemaiden.org xD

Myouren nigdy nie będzie final bossem, bo ZUN nigdy nie zrobi z faceta final bossa. Odnosnie UFO chciał zrobic Myourena, ale wymyślił Byakuren, właśnie z tego powodu by bossem była babka xD Powiedział tak w którymś wywiadzie.

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #189
Myouren nigdy nie będzie final bossem, bo ZUN nigdy nie zrobi z faceta final bossa. Odnosnie UFO chciał zrobic Myourena, ale wymyślił Byakuren, właśnie z tego powodu by bossem była babka xD Powiedział tak w którymś wywiadzie.

spoko, na wikii też to jest, nie dopisałem tego po prostu ;) szkoda, szkoda...zawsze to jakaś sensowna fabuła, gdyby bóstwo świątyni miało dość intruzów; ale opcję z kapłanką nadal obstawiam;

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #190
Ja nadal nie wykluczam że jednak zobaczymy Myourena...
Może nie jako Bossa ale np. swoistej "broni" używanej przez tą główną złą (Wiecie, jak Unzan i Ichirin)

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #191
No i sorry. tę grę robi jeden koleś. jeden. nie firma która zatrudnia 100 osób. Jakim cudem miałby być przeciek bez żadnego info na jego blogu ani na shrinemaiden.org xD
ZUN mógłby to wrzucić na jakiś imageboard, 4fun. Albo ktoś zhackował jego kompa. Nie da się tego wykluczyć.

4. boss - jakaś znana nam postać, która też tu przybyła zbierać duchy
5. boss - mag-obrońca/wspólnik głównego nekromanty
6. boss - nekromanta
extra - potężna przebudzona dusza

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #192
4 - kapłanka/mniszka w Myouren temple
5 - (tak jak Sulejman, myślę, że Zun nie wymyśli nic nowego poza służącą bossa 6 stage, tak było chyba we wszystkich częściach, łącznie z PoFV) Igor ? xD
6 - jakaś nekromantka
EX - ktoś potężny z zaświatów (władca ?)

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #193
4-Walka naszych głównych bohaterek ze sobą czyli Reimu vs Sanae i Marisa vs Youmoe
5-Nekrofilkamantka
6-Ktoś dla kogo pracuje Nekromantka
EX-Ktoś niedobry kogo oczekuje Yuyuko: Mima, Shinki, może Kasen Ibaraki skoro zajmuje się niszczeniem duchów?

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #194
Premiera Touhou TD 13 08 2011 ; szykuje się ponownie świetny konwent :D ( Niucon 4 12 - 14 08 XD  )