Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Sugestie 4.0 (Przeczytany 91747 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 4 Goście przegląda ten temat.
Odp: Sugestie 4.0
Odpowiedź #60
Nah, sporo osób krzywiło się na tego rodzaju humor, nie wspominając o tym, że jest wyjątkowo hermetyczny. Myslę, że jeśli chcemy coś zmieniać - a odzew w tym temacie takowy jest, to warto od czegoś zacząć.
Perhaps nobody will mind if I beat a terrible person like you <3

Odp: Sugestie 4.0
Odpowiedź #61
Gimbo nie znajo.

Odp: Sugestie 4.0
Odpowiedź #62
Odrobina lokalnego folkloru raczej nie przestraszy, raczej nie spodziewałbym się napływu użytkowników ze strony młodszych graczy. Młode pokolenie graczy jest raczej nastawione na liczbę poligonów i wyświetlanych pikseli.

Powiem tak, jestem wielkim miłośnikiem dobrego majonezu.

Odp: Sugestie 4.0
Odpowiedź #63
Może nie przestraszy ale zdecydowanie nie polepszy opinii, którą sobie wyrabiają na start o tej stronie.
Żartować sobie można w takim stylu na forum ale nie na stronie głównej gdzie pojawiają się nowe nie znające świata osoby.

Odp: Sugestie 4.0
Odpowiedź #64
Małysz podesłał stuff ale sprawdzę dopiero jutro i przy okazji poprawię. Ale to w okolicach godziny 16-17. MOŻE zdążę rano przed wyjściem do roboty, ale wątpię.

Odp: Sugestie 4.0
Odpowiedź #65
Chill, wg rozkładu do końca tygodnia jest czas ;3


EDITED:

Ciekawostki trafiają już na stronę i są już wyświetlane w panelu 'Czy wiesz, że...'. Większość nieodpowiednich została usunięta, zaś nowe systematycznie będą przybywać. Jeżeli ktoś wątpi w autentyczność ciekawostki, proszeę o kontakt a podeślę namiar na ZUNmedia wskazujące dany temat.
  • Ostatnia zmiana: Październik 01, 2014, 21:31:03 przez Małyszeq

Odp: Sugestie 4.0
Odpowiedź #66
Tak w sumie, to można wyjebać zakładkę "konkurs", tam nic się nie dzieje od czasu mojego przybycia na to forum (albo i dłużej).

Odp: Sugestie 4.0
Odpowiedź #67
W sumie dobry pomysł - ewentualne konkursy można ogłaszać albo w aktualnościach na stronie głównej, albo na forum. Zrobi się w najbliższych czasie.

Odp: Sugestie 4.0
Odpowiedź #68
A będzie jakiś konkurs planowany w przeciągu pięciu najbliższych lat? Przyznam że napaliłem się jak szczerbaty na suchary.

Odp: Sugestie 4.0
Odpowiedź #69
Może coś będzie - sęk w tym, żeby wymyślić coś w czym będzie mógł udział wziąć każdy, a nie tylko osoby dobrze rysujące/piszące/grające w Touhou. W jakim czasie to nastąpi - też obecnie nie jestem w stanie powiedzieć.

Also, Arisu - zakładka 'Konkurs' zgodnie z sugestią usunięta ze strony głównej.

Odp: Sugestie 4.0
Odpowiedź #70
Z tego co widzę, to przy zakładkach do gier patch PL jest dostępny tylko dla Imperishable Night oraz Scarlet Weather Rhapsody. Proponuję z pozostałych wywalić tą zakładkę.

Odp: Sugestie 4.0
Odpowiedź #71
Mhm, z tego co widzę, nie obejdzie się bez gruntownej przeróbki menusów, bo będzie to po wywaleniu patchy wyglądać dość słabo :3. Przeróbka menusów wejdzie w życie po załatwieniu spraw z hostingiem. Jak szybko? Zależy jak szybko wszystkie sprawy zostaną załatwione.

Odp: Sugestie 4.0
Odpowiedź #72
A to patche do reszty gier nie wyszły?

Odp: Sugestie 4.0
Odpowiedź #73
Cytat: Tribell
Z tego co widzę, to przy zakładkach do gier patch PL jest dostępny tylko dla Imperishable Night oraz Scarlet Weather Rhapsody. Proponuję z pozostałych wywalić tą zakładkę.

Się nie da bo tak jest napisane menu. Ale to się zmieni wraz ze zmianą serwera.

Odp: Sugestie 4.0
Odpowiedź #74
A to patche do reszty gier nie wyszły?
https://thpatch.net/wiki/Touhou_Patch_Center
Sam sklepałem pacze do DDC i ISC XD.

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!