Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Sugestie 4.0 (Przeczytany 88337 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 3 Goście przegląda ten temat.
Odp: Sugestie 4.0
Odpowiedź #45
Biorąc pod uwagę że mam [NE] w ostrzeżeniach (co zabawne za multiposting w tym dziale) raczej marne szanse.
Well pozostaje żyć z nadzieją że szybko bana nie dostane oraz że Tribell się skusi by robić to co przedstawiłem. :D

Odp: Sugestie 4.0
Odpowiedź #46
Dobra jeszcze jedną mam myśl na rozwiązanie, tego.
Aktualnie WIP, dam znać co z tym dalej

Dobra... nvm musiałbyś być autorem wątka, a tym jest PookyFan


Odp: Sugestie 4.0
Odpowiedź #47
Podsumowując: Ubiegaj się o moda

wwwwwwwwwwwwwww

Odp: Sugestie 4.0
Odpowiedź #48
Ew. żeby nie zwalać swojego syfu na Tribella można by zamknąć obecny temat i wrzucić do archiwum, a ja bym założył nowym (z linkiem na początku by nowe ludziska mogły znaleźć bez problemu i sobie poczytać czy coś)
Dzięki temu będę mógł ogarnąć syf w temacie i nikomu to nie będzie zawadzać.

Odp: Sugestie 4.0
Odpowiedź #49
Na razie zmergeowałem twoje ostatnie posty. Jak chcesz to zrób nowy temat, a ja zamknę stary.

Odp: Sugestie 4.0
Odpowiedź #50
Done. To teraz powracam z prośbą tylko że o VIP'a do tego wątku by móc ogarnąć syf i móc spamić ile wlezie. :D

Odp: Sugestie 4.0
Odpowiedź #51
Kamruz - widzę takie rozwiązanie tego:

Skoro temat złożyłeś ty, do pierwszego postu dopisujesz:

"Administracja wyraża zgodę na multiposting w tym temacie."

I problem z głowy.

Zaznaczam, że dużo takich wyjątków nie będzie.

Odp: Sugestie 4.0
Odpowiedź #52
Kamruz - widzę takie rozwiązanie tego:

Skoro temat złożyłeś ty, do pierwszego postu dopisujesz:

"Administracja wyraża zgodę na multiposting w tym temacie."

I problem z głowy.

Zaznaczam, że dużo takich wyjątków nie będzie.

Odp: Sugestie 4.0
Odpowiedź #53
Mam taką propozycję, usuńmy z strony głównej obrazki typu "SeNe is waching you masturbate" oraz pokrewne, jako że wygląda to wyjątkowo dziecinnie a z tego co wiem strona miała być reprezentatywna i do tego aktualnie zmierzają kroki administracji. Tak więc proponuję takie małe dopieszczenie aktualnej, bo jeszcze wiele wody w Sanzu upłynie nim uda się ustalić wspólną wizję i przepisać kod.

Odp: Sugestie 4.0
Odpowiedź #54
Z tego, co wiem, to ciekawostkami powoli zajmuje się Małysz. Pisał to gdzieś na forum.

Losowa sygnatura tak bardzo losowa.

Odp: Sugestie 4.0
Odpowiedź #55
Yup, dzisiaj jak wrócę z pracy to powinienem dokończyć listę, jestem pewien, że do piątku najpóźniej 'Czy wieszs, że..' zyska normalny kształt
Perhaps nobody will mind if I beat a terrible person like you <3

Odp: Sugestie 4.0
Odpowiedź #56
Ta, małysz o tym wspominał. Dostanę od niego listę co dodać, to wtedy również pousuwam niepotrzebne. Dodatkowo zyska to nowy kształt.

Odp: Sugestie 4.0
Odpowiedź #57
Mam taką propozycję, usuńmy z strony głównej obrazki typu "SeNe is waching you masturbate" oraz pokrewne, jako że wygląda to wyjątkowo dziecinnie a z tego co wiem strona miała być reprezentatywna i do tego aktualnie zmierzają kroki administracji. Tak więc proponuję takie małe dopieszczenie aktualnej, bo jeszcze wiele wody w Sanzu upłynie nim uda się ustalić wspólną wizję i przepisać kod.
NIE, NIE USUWAĆ. NIE!

Odp: Sugestie 4.0
Odpowiedź #58
Ja tam lubiłem ten suchar, jak ma zostać usunięte, to chcę coś równie głupiego w zamian. :P

Powiem tak, jestem wielkim miłośnikiem dobrego majonezu.

Odp: Sugestie 4.0
Odpowiedź #59
Welp, to jest część naszego rodowego spierdolenia touhou.pl. Dodawało charakteru, ale jeśli Małyszeq chce się odcinać od tego w ramach poprawy wizerunku, to wypadałoby skasować.

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!