Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Ankieta

Na czym gracie?

  • Klawiatura
    41 (83.7%)
  • Pad
    7 (14.3%)
  • Inne
    1 (2%)

Ilość głosów: 49

Temat: Na czym gracie? (Przeczytany 22652 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
Odp: Na czym gracie?
Odpowiedź #30
Klawiatura od początku grania, chociaż kupie sobie dobrego pada (Majkrosoftowego akurat, tanie to były i są nadal mega szmelce), to się na niego przesiądę. Fuck my niski skill, cuz' klawiatury wynaleziono do pisania, a pady do grania.

Odp: Na czym gracie?
Odpowiedź #31
Klawirka. Pada probowalem, ale czulosc galek i Perfekcyjna Pokojowka (z oczywistych wzgledow)  mi nie pozwolily.
Jesli chodzi o ustawienie klawiszy, wszystko domain.
Ba-demo demo, SWR i Soku popijam tylko padem. Po prostu lepiej sie kieruje niz na klawiaturze.
Todzo wyrobilo na mnie zdolnosc naciscniecia 3 klawiszy (kierunkowych) naraz (lub ze stalym opoznieniem miedzy nimi). Przyda sie to do automatow biletowych :pp

/andsoreasoning'sF'dup
nihil novi but

  • LVY
  • [*]
Odp: Na czym gracie?
Odpowiedź #32
dobra klawiatura >>>> pad

Give a man fire and he'll be warm for the day. Set a man on fire and he'll be warm for the rest of his life.

Odp: Na czym gracie?
Odpowiedź #33
Do danmaku owszem, ale jak dobrze na niej wychodzi np. microtapping.
Do bijaktyk niet. Znaczy do toho jeszcze ujdzie, ale nadal źle wspominam granie w IaMP i aktywowanie spella raz na pięc razy jak nie wklepie skosu w 236 dokładnie. Jak ktoś umie to i 623 to niech gra, ale np. w takim BlazBlue czy Street Fighter wklepanie 360 czy 720 stopni na zawołanie = no fucking way (w tym pierwszym Tager ma 1080 stopni na finałowy skill, ale i tak nikt go nie używa :V). Mnie na klawce zazwyczaj nie wychodzi nawet 180 w takim Melty Blood, ale może to kwestia przyzwyczajenia.

... Ma ktoś stąd doświadczenia z arcade stickiem :V? Chyba każdy z profagów SF, (prznajmniej amerykańskich, dunno jak kitajce) wykrzyczy Ci jego wyższość nad padem jak ośmielisz się zapytać. Zresztą istnieją i gry danmaku tworzone na automaty do pożerania drobnicy z gałkami (np produkcje Cave typu Dodonpachi czy Mushihimesama), ale za chuj bym nie grał na tym w danmaku. Dla mnie nie ta precyzja:
Spoiler (pokaż/ukryj)

http://www.honmaru.pl/forum/viewtopic.php?t=1947
  • Ostatnia zmiana: Listopad 30, 2011, 16:34:10 przez critz

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

Odp: Na czym gracie?
Odpowiedź #34
brofist
Klawiatura. Pada miałem dłużej raz w wakacje, jak miałem od kolegi dreamcasta, i w takim Guilty Gear X ciosy specjalne słabo wychodziły, a szybkość reakcji spadła znacząco w porównaniu z klawiaturą. Padem trza grać od dziecka, inaczej nie ma co zaczynać, choć na turnieju pofva na japaniconie nie było tak ciężko, jak się spodziewałem.

Odp: Na czym gracie?
Odpowiedź #35
A próbował ktoś grać na gitarze z Guitar Hero ?

Tak myślę, że można by było spróbować tylko jakiś remaper klawiszy by się przydał, żeby przyciski działały jak przyciski, a strum do poruszania się lewo prawo. Można by Non-Verticale robić.
  • Ostatnia zmiana: Grudzień 02, 2011, 08:43:40 przez クレトン³

Odp: Na czym gracie?
Odpowiedź #36
Klawiatura. Gumowa.
Ale pomysł z graniem na macie od DDR chce wypróbować

  • Roxiee
  • [*]
Odp: Na czym gracie?
Odpowiedź #37
Ale pomysł z graniem na macie od DDR chce wypróbować
Dobra terapia na zrzucanie tłuszczu, chciałabym.

Odp: Na czym gracie?
Odpowiedź #38
make touhou more real - loose your fat :D

a ja chciałbym zagrać jak ZUN na tym filmiku - przez kinecta

Odp: Na czym gracie?
Odpowiedź #39
Granie na macie - cool thing. Tylko... wiesz... lewo, prawo, góra, dół... i co ? Pacyfist run ? glhf

Odp: Na czym gracie?
Odpowiedź #40
No niestety

  • Hunter
  • [*]
Odp: Na czym gracie?
Odpowiedź #41
"Klawiatura dotykowa". I tylko taka. Do wysokości klawiszy potrafię się przystosować dosyć szybko, ale niektóre klawy mają przycisk którego nie trawię - "macro". Zawsze się gdzieś między palce wplecie i wciśnie nie to co trzeba. :s

  • LVY
  • [*]
Odp: Na czym gracie?
Odpowiedź #42
"Klawiatura dotykowa". I tylko taka. Do wysokości klawiszy potrafię się przystosować dosyć szybko, ale niektóre klawy mają przycisk którego nie trawię - "macro". Zawsze się gdzieś między palce wplecie i wciśnie nie to co trzeba. :s

znaczy te płaskie chujostwo co działa na zasadzie polemności? paaanie! zanim takie coś zareaguje to ruski rok minie :/

Odp: Na czym gracie?
Odpowiedź #43
Granie na macie - cool thing. Tylko... wiesz... lewo, prawo, góra, dół... i co ? Pacyfist run ? glhf
Auto- fire ? ;)
Wiem że komuś udało się skonfigurować i dało się grać normalnie .